434 items total
Stiklas už alui su ausimi Noblesse Nachtmann
21 €
NM95635
Vandens grafinas su ausimi Basic 1,5 l WMF
64,90 €
WM0618046040
Vandens grafinas su variu dangtelis Basic 1,0 l WMF
48,90 €
WM0617706600
Up
More products

Stikliniai indai – pasirinkite ir atsargiai juos prižiūrėkite!

Gražūs stikliniai indai gali būti geriausia jūsų stalo puošmena, todėl įsitikinkite, kad su gėrimų indais ne tik elgiatės atsargiai, bet ir juos kruopščiai renkatės. Stiklinės, ąsočiai, vandens grafinai ir visų rūšių taurės alkoholiniams ir nealkoholiniams gėrimams, pvz., vyno taurės, kokteilių ar alaus taurės, kurias siūlome Kulina parduotuvėje yra gaminami aukščiausios kokybės stiklo gamintojų, tai reiškia, kad jie pagaminti iš aukštos kokybės stiklo, yra patvarūs, puikaus dizaino ir labai stilingai atrodys ant jūsų stalo.

Kokių stiklinių indų reikia jūsų stalui?

Pradėkite nuo vandens stiklinių rinkinio, prie kurio gali būti pridėtas gražus vandens grafinas ar ąsotis. Taip pat turėtumėte įsigyti baltojo ir raudonojo vyno taurių rinkinį, aukštas taures, šampano taures ir, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, alaus, viskio, stikliukų ar kokteilių taurių rinkinį. Įsitikinkite, kad turite viską, ką privalote turėti savo namų bare, ir nustebinkite svečius rafinuotomis taurėmis bei aukštos kokybės gėrimais.

Ar galima stiklines plauti indaplovėje?

Ar pastebėjote, kad išplovę stiklinius indus indaplovėje jie susibraižo arba susidrumsčia? Išgraužimą ir įbrėžimus gali sukelti daugybė veiksnių – labai minkštas vanduo, labai karštas vanduo, per aukšta temperatūra, per daug ploviklio arba per didelis išankstinis indų valymas, dėl kurio ploviklis veikia indus, o ne maisto likučius. Kad to išvengtumėte, neskalaukite indų prieš dėdami juos į indaplovę, nenaudokite per daug ploviklio ir visada peržiūrėkite gamintojo instrukcijas.