Kusmi Tea

Kusmi Tea yra prancūzų prekės ženklas, kurio misija yra supažindinti kuo daugiau žmonių su geriausia arbata. Arbata turi džiuginti, priversti susiburti su draugais ir apmąstyti savo gyvenimą. Kusmi Tea vienija arbatos mėgėjus ir žinovus prie puodelio karšto gėrimo – galima įvairių skonių ir rūšių.
94 items total
Up
More products

Kusmi Tea: istorijos ir skonio derinys

Arbata yra vienas populiariausių gėrimų pasaulyje, turintis turtingą istoriją ir įvairių skonių. Vienas iš arbatos pasaulyje išsiskiriančių prekės ženklų yra Kusmi Tea, kuris jau daugiau nei 150 metų arbatos mėgėjams siūlo unikalius mišinius ir aukštos kokybės produktus. Įkurta Šv. 1867 m. Sankt Peterburge, Rusijoje, 1917 m., prasidėjus Rusijos revoliucijai, prekės ženklas persikėlė į Paryžių, o šiuo metu priklauso "Groupe Orientis".

Kusmi Tea įkūrė Pavelas Michailovičius Kousmichoffas, jaunas vaikinas, pradėjęs dirbti arbatos parduotuvėje Šv. Peterburge, būdamas 14 metų. Sunkiai ir pasiaukojamai dirbdamas jis galiausiai tapo arbatos maišytoju ir 1867 m. atidarė savo arbatos parduotuvę. Parduotuvė greitai išpopuliarėjo, o Kousmichoffas netrukus pradėjo eksportuoti savo arbatas į viso pasaulio šalis.

1917 m. Rusijos revoliucija privertė Kusmi Tea persikelti į Prancūziją, kur ji toliau augo ir plėtėsi. Šiandien Kusmi Tea parduotuvių yra daugiau nei 50 šalių, o jos arbatomis mėgaujasi arbatos mėgėjai visame pasaulyje.

Populiariausi arbatos mišiniai pagal Kusmi Tea

Kusmi Tea siūlo platų ekologiškų arbatos mišinių asortimentą, kurių kiekvienas pasižymi unikaliu skoniu ir aromatu. Vieni populiariausių mišinių yra šie:

  • "Anastasia": juodųjų arbatų mišinys su bergamočių, citrinų ir apelsinų žiedų natomis.

  • Prince Vladimir: aštrus juodosios arbatos mišinys su citrusinių vaisių, vanilės ir prieskonių natomis.

  • Detoksikacija: "Detox": Matės, žaliosios arbatos ir citrinžolės mišinys, skirtas detoksikacijai ir gerai savijautai skatinti.

  • Kašmyro čai: Juodosios arbatos mišinys su kardamonu, cinamonu, imbieru ir gvazdikėliais.

  • Rusijos rytas: Stiprios juodosios arbatos mišinys su citrusinių vaisių ir prieskonių natomis.

  • Saldi meilė: Juodosios arbatos, prieskonių ir saldymedžio mišinys su šokolado ir karamelės užuominomis.

Kusmi Tea siūlo ne tik juodosios arbatos, bet ir žaliosios arbatos, baltosios arbatos mišinių, vaisių ir žolelių užpilų. Šis prekės ženklas taip pat siūlo sveikatingumo arbatų asortimentą, įskaitant detoksikacijos ir sveikatingumo mišinius, skirtus atsipalaidavimui ir gerai sveikatai skatinti. Pavyzdžiui, detoksikacinė arbata garsėja tarp garsenybių, o viena iš jos gerbėjų yra Kendall Jenner, kuri kasdien geria detoksikacinę arbatą ir sako: "Paprastai dieną pradedu nuo puodelio [Kusmi] detoksikacinės arbatos. Per dieną išgeriu apie 12 puodelių."

Be arbatos mišinių, Kusmi Tea taip pat siūlo platų arbatos priedų asortimentą, įskaitant arbatos puodelius, puodelius, infuzorius, izoliuotus butelius ir kt. Kiekvienų Kalėdų proga šis prekės ženklas siūlo specialaus leidimo skardines, advento kalendorių ir dovanų rinkinius, kurie yra puikios dovanos visiems arbatos mėgėjams - jų turime ir Kulina, todėl būtinai sugrįžkite kalėdiniu laikotarpiu!

Kodėl Kusmi Tea yra toks ypatingas

Vienas iš dalykų, kuriais Kusmi Tea skiriasi nuo kitų arbatos prekių ženklų, yra įsipareigojimas užtikrinti kokybę ir tvarumą. Šis prekės ženklas naudoja tik natūralius aromatus, ekologišką arbatą ir natūralias sudedamąsias dalis, bendradarbiauja su tvariais arbatų ūkiais, kad užtikrintų, jog produktai būtų gaminami aplinkai nekenksmingu būdu. Kusmi Tea gaminama su didele meile, be plastiko, su gražiomis skardinėmis, kurios puikiai atrodo virtuvėje ir kaip dovana.

Kusmi Tea taip pat sukūrė unikalų maišymo procesą, leidžiantį kurti sudėtingus ir aromatingus arbatos mišinius. Kruopščiai atrinkdami ir maišydami įvairias arbatas ir natūralius ingredientus, Kusmi Tea gali kurti unikalaus ir nepamirštamo skonio arbatas.

Unikalus maišymo procesas ir platus arbatos mišinių bei priedų asortimentas - Kusmi Tea yra prekės ženklas, kurį pažįsta ir mėgsta arbatos mėgėjai visame pasaulyje. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės juodosios arbatos, ar unikalaus sveikatingumo mišinio, esame tikri, kad Kulina rasite ką nors sau.