Saute keptuvės

58 items total
Keptuvė CHOC EXTREME LOQY 24 cm, juoda, aliumininė, de Buyer
New
DB836524
Keptuvė CHOC EXTREME LOQY 28 cm, juoda, aliumininė, 2634°
New
DB836528
Gili keptuvė 24 cm, varis, Eva Solo
199,95 € –22 %
155,40 €
ES271011
Gili keptuvė DIAMOND LITE 32 cm, su nuimama rankena, WOLL WL1732DPI
Gili keptuvė ECLIPSE 24 cm, neprideganti, Mauviel
234 €
ML524424
Gili keptuvė ECO LITE IND 24 cm, nuimama rankena, WOLL WL1724ELI
Gili keptuvė FORTE 28 cm, su dangčiu, Zwilling
141 € –10 %
125,70 €
ZW66567281
Up
More products

Sauté keptuvės – kuo jos skiriasi nuo standartinių keptuvių ir kam jos reikalingos?

Giliosios keptuvės, vadinamos sauté keptuvėmis, yra ypatingos rūšies keptuvės su dideliu paviršiumi ir aukštais kraštais, kurios naudojamos:

  • pakepinimui,
  • brakonieriavimui,
  • troškinimui,
  • arba gruzdinimui

Dėl gilios keptuvės su tiesiais, aukštais kraštais, ilga rankena ir dideliu kepimo paviršiumi, įrankis puikiai tinka ingredientams virti skystyje, maišyti didesnius kiekius produktų, ruošti vieno puodo ar įvairių rūšių patiekalus bei troškinius. Dėl šios priežasties keptuvė yra bene universaliausia keptuvė, kurią galite turėti savo virtuvėje – perkamiausias sauté keptuves rasite čia arba skaitykite išsamų vadovą kaip pasirinkti geriausią keptuvę savo virtuvei, žr. keptuvių vadovą čia.

Naudodami keptuvę su dangčiu, galite sulaikyti drėgmę ruošiant tokius patiekalus kaip karis ir troškiniai, kad maistas neišdžiūtų ar nepridegtų, o patiekalai būtų minkštesni ir aromatingesni.

Ką turi sauté keptuvė, ko neturi įprastos keptuvės?

  • tiesius ir palyginti aukštus šonus
  • platų ir plokščią dugną
  • didelį paviršiaus plotą ir didelis tūrį tolygiems rezultatams
  • ilgą rankeną ir papildomą mažą rankeną priešingoje pusėje, todėl keptuvę lengva perkelti nuo viryklės ant virtuvės stalviršio arba stalo, kad būtų galima patiekti maistą tiesiai iš keptuvės
  • dauguma keptuvių turi dangčius, kurie sulaiko šilumą ir leidžia troškinti

Kuo skiriasi sauté keptuvė ir šefo keptuvė ?

Šefo keptuvė (taip pat vadinama šefo sauté keptuve arba šefo keptuve-troškintuvu) yra įprastos sauté keptuvės, gruzdinimio keptuvės bei klasikinio puodo hibridas. Ji yra universali, turi didelį kepimo paviršių ir aukštus kraštus, kaip ir sauté keptuvės, tačiau turi nuožulnius šonus. Šefo sauté keptuvės puikiai tinka kepti, troškinti, virti kiaušinius, gaminti padažus ir dar daugiau.

Kulinoje siūlome platų keptuvių ir šefo keptuvių asortimentą, pagamintą iš aukštos kokybės medžiagų ir patikimų prekių ženklų, tokių kaip de Buyer, Woll, Mauviel arba Eva Solo. Kai kurie iš jų turi titaninį nepridegantį paviršių arba rankenas, todėl tinka naudoti orkaitėje. Gili keptuvė yra vienas iš būtiniausių kiekvienoje virtuvėje, todėl būtinai investuokite į aukščiausios kokybės keptuvę, kuri leis pasiekti puikių gaminimo rezultatų ilgą laiką.