23 items total
Pakeičiamas arbatinuko dangtis MOON, baltas, Rosenthal
39,99 € –27 %
RS1960080000114142
Arbatinuko dangtelis MAGIC GARDEN BLOSSOM, Rosenthal
38,49 € –22 %
RS1445742631314232
Arbatinuko pašildytuvas JANG, juodas, ketaus, Bredemeijer BREDG005Z
Arbatinuko pašildytuvas MARCEL 17 cm, sidabrinis, Philippi PHP135005
Arbatos laikymo indas 1 l, Continenta
30,49 €
CONT3913
Matcha plakimo šluotelė BAMBOO, Viva Scandinavia VS83612
Arbatos filtrai, 50 vnt., Viva Scandinavia
8 €
VS83101
Arbatos filtrai, 100 vnt., Kusmi Tea
6,60 €
KUSMIFILT1

Priedai arbatos mėgėjams - būtini daiktai kiekvienam arbatos žinovui

Arbata yra bene populiariausias ir labiausiai paplitęs gėrimas. Tai vienas seniausių žolelių gėrimų, kurį nuo seno mėgo elitas, įskaitant karališkąsias šeimas, ir paprasti žmonės.

Asmenims, kurie reguliariai geria arbatą, turi būti žinoma frazė "arbatos žinovas" Arbatos žinovas - tai žmogus, kuris labai myli arbatą ir ja nepaprastai entuziastingai domisi. Jie išmano apie daugybę arbatos rūšių, gamybos būdus ir subtilybes ir, žinoma, mėgaujasi arbatos gėrimu.

Kokių būtiniausių dalykų man, kaip arbatos žinovui, reikia?

Gerti arbatą yra visuotinis malonumas, o arbatos ruošimas yra ritualas, kurį mėgsta puoselėti žmonės visame pasaulyje.

Svetainėje Kulina siūlome daug praktinių gaminių arbatos mėgėjams (įskaitant puodelius, arbatinukus, arbatžoles, arbatos infuzorius, puodelius ir kt.), skanių mišinių, taip pat puikių priedų, išvardytų toliau. Taip pat galite susipažinti su mūsų arbatos gaminimo ir patiekimo pirkinių vadovu, kuriame galėsite virti arbatą kaip profesionalai.

  • Arbatos filtrai ir maišeliai

Arbatos filtrai dažnai gaminami taip, kad juose būtų galima laikyti palaidus arbatos lapelius, o vanduo galėtų prasiskverbti pro juos ir užplikyti arbatą. Arbatos maišeliai - tai mažos akytos talpyklos, kuriose telpa tam tikras kiekis arbatos lapelių.

Jie dažnai gaminami iš karščiui atsparaus popieriaus, audinio arba tinklelio. Juos praktiška ir paprasta naudoti, nes arbatai užtenka karšto vandens, kad ji būtų užplikyta ir išvirta.

  • Arbatos matavimo priemonės ir samteliai

Arbatos samteliai ir matuoklės - tai įranga, naudojama matuoti biriai arbatai ruošti. Jie naudojami siekiant užtikrinti nuoseklų ir tikslų arbatos lapelių matavimą, kuris gali turėti įtakos gėrimo stiprumui ir skoniui.

  • Arbatos laikymo talpyklos

Arbatos laikymo indai - tai stiklainiai, kuriuose galima laikyti arbatos maišelius, birią arbatą arba papildomus priedus, pavyzdžiui, samtelius ir filtrus. Jos skirtos apsaugoti arbatą nuo veiksnių, galinčių pakenkti jos skoniui ir kokybei, pavyzdžiui, oro, šviesos ir drėgmės.

Arbatos laikymo talpyklose paprastai būna hermetiški sandarikliai arba dangteliai, kurie saugo arbatą ir neleidžia jai sugerti kvapų iš aplinkos.

  • Arbatos šildytuvai

Arbatos šildytuvai - tai įranga, kurioje arbata ilgai išlieka šilta ir tinkamos temperatūros. Jie gali būti įvairių dydžių ir dizaino, tačiau paprastai juos sudaro dvi pagrindinės sudedamosios dalys: kaitinimo šaltinis, kuris dažnai būna maža žvakė arba elektrinis šildytuvas, ir indas arba lėkštė, ant kurios pastatomas arbatinukas .

  • Arbatos puodeliai

Arbatos užklotai - tai dangteliai, naudojami arbatinukastemperatūrai ir jo turiniui ilgai išlaikyti. Arbatos puodeliai taip pat gali būti dekoratyvūs, nes suteikia unikalų prisilietimą prie arbatos gėrimo.