Maisto kombainai

9 items total
Maisto kombainas ARTISAN, karališkai raudonos spalvos, KitchenAid KA5KFP1644EER
Maisto kombainas ARTISAN, raudonas metalas, KitchenAid KA5KFP1644ECA
Maisto kombainas 5KFP1319 3,1 l, juodas, KitchenAid KA5KFP1319EOB
Maisto kombainas 5KFP1319 3,1 l, migdolų spalvos, KitchenAid KA5KFP1319EAC
Maisto kombainas KM 3896, Severin, žalios spalvos
264,99 €
SEVE3472853
Maisto kombainas KM 3897 Severin, matinės juodos spalvos SEVE3483663
Maisto smulkintuvo priedas Bamix rankiniam trintuvui, baltas, Bamix BX3001002
Maisto kombainas 5KFP0719, tamsiai pilka matinė splava, KitchenAid KA5KFP0719EDG
Maisto smulkintuvo priedas, juodas, Bamix
44 €
BX3001001

Virtuvės kombainai - jūsų universalus virtuvės prietaisas

Virtuvinis kombainas yra vienas naudingiausių virtuvės įrankių. Šiuo virtuvės prietaisu galima atlikti daugybę maisto ruošimo užduočių. Su virtuvės kombainu galima smulkinti, smulkinti, pjaustyti kubeliais ir griežinėliais. Naminių tyrelių gaminimas vaikui arba sūrio pjaustymas salotoms - tai tik kelios kulinarinės užduotys, kurias galima palengvinti.

Ingredientai tiekiami į diskus, esančius tiesiai po padavimo vamzdžiu, kai jie pjaustomi ir smulkinami per viršų. Maisto procesoriai gali apdoroti didžiulius maisto produktus, įskaitant visas saldžiąsias bulves, pomidorus ir agurkus, nes galima rinktis tiekiamojo vamzdžio plotį ir dubens talpą, todėl prieš apdorojimą juos reikia paruošti minimaliai. Vis dėlto, jei turite visus varpelius ir švilpukus, maisto smulkintuvas nebūtinai yra puikus pasirinkimas jūsų tikslams. Rinkdamiesi virtuvės prietaisus pagalvokite, kokį maistą ir patiekalus paprastai gaminate ir kaip šis prietaisas jums padės.

Kuo skiriasi maišytuvai ir virtuviniai kombainai?

Priešingai nei maišytuvai, kurie dažnai skirti tik emulguoti maisto produktus į skystą pavidalą (pvz., kokteilius ar šaldytus gėrimus), maisto produktų smulkintuvai gali kruopščiai sutrinti ir emulguoti maistą, taip pat atlikti daugiau įvairių darbų, įskaitant pjaustymą, smulkinimą, kapojimą ir pjaustymą kubeliais.

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad virtuviniai kombainai gali atlikti daugybę funkcijų, nes turi daugybę pagalbinių diskų ir peilių, o maišytuvuose yra tik vienas peilių rinkinys maišytuvo inde.

Kulina taip pat turi maisto smulkintuvų, stendinių maišytuvų, tarkavimo mašinų ir pjaustyklių kolekcijas, tačiau visas jų funkcijas galite atlikti naudodami virtuvės kombainą.

Kaip išsirinkti, kokį virtuvės kombainą pirkti?

Yra daug įvairių rūšių virtuvės kombainų, kurie gali būti įvairių dydžių, išvaizdos ir funkcijų. Atsižvelkite į kiekvieną receptą, kurį ketinate paruošti, taip pat į tolesnius paruošiamuosius darbus.

Rinkdamiesi geriausią virtuvės kombainą turėtumėte atsižvelgti į tai, kokios talpos ir funkcijų jums reikia šiems receptams, taip pat į tai, kad kiekvieną kartą juos atgaminti būtų paprasčiau.

KitchenAidKulina galima įsigyti įvairių spalvų virtuvinių kombainų, kad galėtumėte apdoroti bet kokio skonio produktus. Raskite modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų kūrybinį procesą ir išlaisvina jūsų kūrybiškumą.