Leopold Vienna

Leopold Vienna yra olandų prekės ženklas, skirtas tradiciškai gaminamos kavos, skanių kokteilių ir vyno gerbėjams. Siūlomi nuspaudžiami kavos virimo aparatai, kratytuvai ir aušintuvai geresniam gyvenimo skoniui!
23 items total
Svirtinis kamščiatraukis MINI OCTOPUS, Leopold Vienna LV01623
Šaldymo indas buteliui su stovu, Leopold Vienna
99 €
LV223003
Espreso kavinukas TIVOLI 310 ml, juodas, Leopold Vienna LV113008
Kokteilių plaktuvas 500 ml, Leopold Vienna
17 €
LV00803
Kavinukas su nuspaudimu 600 ml, blizgus, Leopold Vienna LV117013
Kavinukas su nuspaudimu 350 ml, Leopold Vienna
19,90 €
LV01534
Kavinukas su nuspaudimu 1l, Leopold Vienna
31 €
LV01533
Kavinukas su nuspaudimu LUXE 350 ml, Leopold Vienna
115,60 €
LV01535
Vyno šaldymo kibirėlis, dvisienis, juodas, Leopold Vienna LV213007
Vyno šaldymo kibirėlis, Leopold Vienna
58,67 € –6 %
55 €
LV213000
Kavinukas su nuspaudimu 800 ml, vario spalvos, Leopold Vienna LV01519
Espreso kavinukas ANCONA 300 ml, matinis, Leopold Vienna LV113016
Viryklės espreso kavinukas ANCONA, blizgus, Leopold Vienna LV113015
Espreso kavinukas TREVI 400 ml, blizgus plienas, Leopold Vienna LV113003

Leopold Vienna - kokteilių ir kavos valdymas

Leopold Vienna prekės ženklas veikia jau maždaug 25 metus, o nuo 2012 m. priklauso Bredemeijer grupei. Ji siūlo platų praktiškų ir modernių aksesuarų asortimentą žinovams - tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Įkurta iš aistros geriausiems kokteiliams ir kavai, ji visada ieško naujų ir novatoriškų įrankių, kad pagerintų naudotojų patirtį. Bėgant metams Leopold Vienna išplėtė savo gaminių liniją, įtraukdama platų barų įrankių, stiklo gaminių ir barų priedų asortimentą, skirtą barmenų ir namų barų entuziastų poreikiams tenkinti. Šiandien šis prekės ženklas žinomas dėl kokteilių plaktuvų, butelių aušintuvų, taip pat french press kavos aparatų, espreso kavos aparatų ir kitų lėtosios kavos priedų.

Leopold Vienna - produktai namų barui ir namų kavinei

Leopold Vienna siūlo platų baro reikmenų asortimentą, o jos "Bar Collection" kolekciją sudaro kokteilinės, sieteliai, džiggeriai, piltuvėliai, butelių šaldytuvai ir ledo kibirėliai. Visi jų gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir yra ilgaamžiai, todėl juos galima naudoti ir jais džiaugtis daugelį metų. Vienas iš populiariausių šio prekės ženklo gaminių yra nerūdijančio plieno kokteilių plaktuvas, pasižymintis elegantišku ir moderniu dizainu, kurį galima įsigyti įvairių dydžių.

Prekės ženklo kataloge siūlomi "Freench" presavimo kavos aparatai yra visų dydžių ir medžiagų. Galite rinktis paprastą stiklinį ąsotį su nerūdijančiojo plieno pagrindu arba ąsotį su variniu ar juodu pagrindu. Panašiai ir virykliniai espreso kavos aparatai yra labai tradicinio itališko stiliaus ir modernesnių variantų. Jei mėgstate lėtą kavą, čia taip pat rasite keletą produktų, kurie atitiks jūsų aukščiausius reikalavimus.

Prekės ženklas Leopold Vienna tiki, kad su tinkamais priedais ir aukštos kokybės ingredientais namuose ruošiami ir vartojami gėrimai bei patiekalai gali būti tokie pat skanūs kaip geriausiame restorane, bare ar kavinėje, ir mes negalėtume su tuo sutikti Kulina. Atkreipkite dėmesį, kad visi Leopold Vienna's kokteilių rinkiniai ir vyno aksesuarai yra puikios dovanos įvairiomis progomis.

Leopold Vienna - nuo 2012 m. priklauso Bredemeijer grupei

Olandų prekės ženklas Bredemeijer daugiau nei šimtmetį. Pirmą kartą jos gaminiai pradėti pardavinėti 1914 m. Per dešimtmečius šis prekės ženklas tapo specializuotų arbatos priedų kokybės ir kompetencijos simboliu. Natūraliai pratęsus asortimentą, 2012 m. grupės prekių ženklų asortimentą papildė Leopold Vienna prekės ženklas, kurio specializacija - kavos virimo ir baro reikmenys.