73 items total
Antklodė TOLA 130 x 180 cm, sena rožinė, Blomus BM66118
Dvigulė paklodė su guma HAY 200 x 200 cm, Foonka
125 € –15 %
106 €
FOFS200200H
Dvigulė paklodė su guma SNOW 160 x 200 cm, Foonka
115 € –17 %
FOFS160X200SN
Pagalvė MOSS 40 x 40 cm, su grikių impilu, Foonka FOPG40M
Up
More products

Miegamojo patalynė – prabangaus miegamojo pagrindas

Miegamojo patalynė kaip ir lova (tai akivaizdu) yra pagrindinis kiekvieno miegamojo elementas. Ar norite sužinoti kodėl? Ar kada susimąstėte, dėl ko miegoti viešbučio lovoje ar kambaryje taip patogu? Kuo jis toks… prabangus? Tai miegamojo apranga – patalynė ir dekoratyvinė tekstilė, kurią viešbučių dizaineriai naudoja interjeruose. Ji yra minkšta ir maloniai kvepia, paryškindama komforto ir atsipalaidavimo jausmą.

Kaip pasikloti lovą kaip viešbutyje?

Visų pirma prisiminkite apie sluoksnius. Pasirinkite aukštos kokybės čiužinį ir uždėkite ant jo ypač purią antklodę, pora colių platesnę ir ilgesnę nei paklodė, kuri bus ant jo. Pirkite paklodes su geru siūlų skaičiumi (kuo didesnis siūlų skaičius, tuo paklodė patvaresnė). Pasirinkite tinkamas pagalves ir pagalvėles (jų daug!) ir lovatiesę arba lovatiesę. p>

Kokios spalvos turėtų būti mano patalynė?

Spalvų pasirinkimas priklauso nuo jūsų pageidavimų. Baltos paklodės ir užtiesalai visada atrodo švarūs ir prabangūs, nes neišblunka. Visiškai balta patalynė taip pat dera prie visų interjero spalvų. Tačiau jei norite turėti spalvingų svajonių, galite rinktis kūrybiškesnius patalynės komplektus, kurie suteiks jūsų interjerui teigiamos nuotaikos, o miegamasis atrodys išskirtinis.