Menai ir amatai

14 items total
Akvareliniai dažai AQUARELLE, 24 spalvos, Printworks PRPW00587
Knygos modelio rėmelis GREAT ART, pilka, Printworks PRPW00445
Rėmeliai-knyga GREAT ART, juoda, Printworks
30 €
PRPW00446
Pieštukų rinkinys PRINTWORKS METALLIC, 12 vnt., Printworks PRPW00357

Menai ir amatai - išlaisvinkite savo kūrybiškumą

Smagus ir įdomus būdas kūrybiškumui išreikšti ir vaizduotei pagyvinti yra menai ir amatai. Meno ir amatų srityje yra begalė galimybių, nesvarbu, ar ieškote naujo užsiėmimo, ar tiesiog norite praleisti laiką su draugais ar šeima.

Viena praktiškiausių ir prieinamiausių dailės priemonių yra spalvoti pieštukai. Spalvotais pieštukais galima sukurti daugybę gražių meno kūrinių, nepriklausomai nuo jūsų meninės patirties lygio.

Kulina, turime plačią kolekciją Printworks rėmelių knygų ir spalvotų pieštukų. Įrėminta knyga - puikus būdas eksponuoti savo meno kūrinius ir išsaugoti prisiminimus, o mūsų spalvoti pieštukai pagaminti iš geriausių medžiagų.

Kaip prižiūrėti spalvotus pieštukus?

Kad spalvoti pieštukai būtų puikios formos ir ilgai tarnautų, svarbu juos prižiūrėti. Toliau pateikti patarimai padės išlaikyti puikią spalvotų pieštukų būklę:

Nenaudojamus spalvotus pieštukus laikykite dėkle arba pieštukinėje, kad jie būtų apsaugoti nuo dulkių ir galimos žalos. Pieštukų vaškui galima pakenkti laikant juos aukštoje temperatūroje, pavyzdžiui, saulėje arba šaltyje.

Teisingai pagaląskite spalvotus pieštukus naudodami aukštos kokybės galąstuvą ir įsitikinkite, kad ašmenys yra švarūs ir aštrūs. Pieštukas gali sulūžti arba jo galiukas gali būti šiurkštus ir nelygus dėl nusitrynusių ašmenų.

Reguliariai valykite spalvotus pieštukus, švelniu šepetėliu ar šluoste švelniai nuvalydami dulkes ar nešvarumus. Negalima naudoti vandens ir kitų tirpiklių, nes jie gali pažeisti pieštukų vašką.

Būkite atsargūs ir nemėtykite spalvotų pieštukų, nes taip galite pažeisti viduje esantį šviną. Naudodami pieštukus nespauskite jų per stipriai, nes tai taip pat gali sutrupinti šviną.

Kokie yra rėmelių knyganaudojimo privalumai?

Menininkams, norintiems tvarkyti ir saugoti savo darbus, labai praverčia rėmelių knyga . Pirmiausia, rėmelių knyga apsaugo meno kūrinius, nes izoliuoja juos nuo teršalų, pavyzdžiui, drėgmės, dulkių ir kitų galimų pavojų.

Antra, ji suteikia galimybę organizuoti, nes menininkai gali grupuoti savo darbus pagal laikotarpį, mediją, temą ar bet kurį kitą jiems priimtiną kriterijų. Trečia, kai kurios įrėmintos knygos turi permatomas įmautes arba kišenes, kuriose lengva eksponuoti meno kūrinius.

Galiausiai knygų įrėminimas gali padėti ilgam išsaugoti meno kūrinius, ypač neįkainojamus ar asmeninius daiktus.