Continenta

Vokiškas prekės ženklas Continenta garsėja savo mediniais virtuvės aksesuarais, pagamintais iš aukštos kokybės akacijos, gumos, buko, venge ir alyvuogių medienos bei įvairių rūšių egzotiškos medienos, o siūlomi produktai – duoninės, lentelės, peilių blokai ar padėklai gaminami tiesiogiai tose šalyse, kur auga medžiai. Natūralu!
41 items total
Pusryčių padėklas 61 x 35 cm, akacijos mediena, Continenta CONT4868
Duoninė 40 x 26 cm, medis, Continenta
89 €
CONT3292
Pjaustymo lentelė 62 x 46,5 cm, mediena, Continenta CONT3096
Peilių blokas, laisvas įdėjimas, medinis, Continenta CONT3314
Peilių blokas, Continenta
Peilių blokas, Continenta
Pardavime (14 pcs)
89 €
CONT4870
Indas miusli laikyti 20 x 10 cm, Continenta
42 €
CONT3928
Sukama lentelė sūriams 40 cm, Continenta
49,40 €
CONT3014
Česnakų laikymo indelis 14 x 12 x 15 cm, Continenta CONT3921
Serviravimo padėklas 44 x 35 cm, su rankenomis, Continenta CONT3104
Peilių dėklas, skirtas 5 peiliams, medinis, Continenta CONT30518
Up
More products

Continenta – dizainas, funkcionalumas ir darbo kokybė

Continenta yra Vokietijos įmonė, įsikūrusi Freiburge. Nuo 1977 m., bendradarbiaudama su žinomais dizaineriais, kuria aukštos kokybės virtuvės ir namų aksesuarus ir šiuo metu yra viena iš aukštos kokybės medinių virtuvės įrankių rinkos lyderių, siūlanti išskirtinai pagamintus virtuvės reikmenis, pvz., pjaustymo lenteles, duonines ir maisto laikymo konteinerius.

Continenta dizainas, idėjos ir gaminių kokybė

Continenta dizaino esmė yra meilė meistriškumui ir formaliam, funkcionaliam dizainui. Continenta produktai yra kuriami rankomis ir yra griežtai kontroliuojama jų kokybė. Jie pasižymi kruopščiu apdirbimu ir naudingomis detalėmis. Pjaustymo lentelėse yra nerūdijančio plieno stalčiukai, duoninės su lentynomis arba integruotomis duonos pjaustymo lentelėmis, o pjaustymo lentelės turi neslidžias kojeles, kad tarnautų kaip saugus stovas.

Continenta – viskas priklauso nuo medžiagų

Platus Continenta asortimentas apima platų medienos atspalvių ir tekstūros spektrą, o jos gaminiai gaminami iš tokių kietmedžių kaip akacija, kaučiukmedis, buko šerdies, ąžuolas, riešutmedis ir alyvuogės. Visi produktai gaminami pagal Continenta specifikacijas šalyse, kuriose auga miškai, ir tai pirmiausia yra Pietryčių Azija ir Rytų Europa.

Continenta naudoja tik tvaraus auginimo medžius, kurie yra perdirbami į ilgalaikius produktus ir rafinuojami naudojant aukštos kokybės, pačių paruoštą aliejų kietmedžiams. Aliejus apsaugo gaminių paviršių, giliai įsiskverbia į pluoštą ir suteikia medienai natūralią spalvą bei palaiko antibakterines medienos savybes.

Kadangi mediena puikiai dera kartu su keramika ir kiekvienai virtuvei suteikia natūralumo, Continenta taip pat naudoja šią medžiagą, o jos keramikos gaminiai gaminami Europoje, kaip ir įvairių produktų iš katalogo pūstas stiklas.

Continenta medinės lentelės tai „daug daugiau nei standartinės" pjaustymo lentelės

Continenta pjaustymo lentelės pasižymi geriausiomis pjaustymo savybėmis, dideliu medžiagos storiu, kietumu, ilgaamžiškumu ir profesionalia kokybe. Jie yra 100% natūralūs ir pagaminti iš atmosferinės mozaikos iš individualiai suklijuotų medinių kubelių, dėl kurių kiekvienas daiktas yra unikalus. Lentelės negadina peilių, padengtos maistui saugiu kietmedžiui skirtu aliejumi, kuris apsaugo medieną ir palaiko jos antibakterines savybes bei užtikrina jų ilgalaikį tarnavimą, tapdamos funkcionalia jūsų virtuvės puošmena.