Spiegelau

Spiegelau atstovauja Bavarijos tradicijas ir aukštos kokybės krištolines taures alkoholiniams ir nealkoholiniams gėrimams – vyno taurėms, spiritiniams gėrimams, viskiui, vandeniui ir kt. Tai nesenstantis dizainas, kokybiškos ir gražios stiklo formos ištisiems metams.
80 items total
Vyno grafinas RED & WHITE 1 l, Spiegelau
115 € –32 %
78 €
SP8920188
Vyno grafinas AUTHENTIS 1 l, Spiegelau
82,50 € –29 %
58 €
SP7240257
Vyno grafinas TOSCANA 1,5 l, Spiegelau
85 € –29 %
60 €
SP7430059
Up
More products

Spiegelau - pasaulinis aukštos kokybės stiklo gaminių lyderis

Spiegelau, ilgametes tradicijas turintis prekės ženklas

Spiegelau tai prekės ženklas, garsėjantis aukštos kokybės stiklo gaminiais ir jau daugiau nei 500 metų esantis šios pramonės šakos lyderis. 1521 m. Vokietijoje, Spiegelau mieste, įkurtas prekės ženklas turi ilgą gražių ir funkcionalių stiklo gaminių gamybos istoriją. Šiandien Spiegelau priklauso Riedel prekės ženklų šeimai ir toliau gamina vienus geriausių stiklo indų pasaulyje.

Spiegelau istorija liudija, kad šis prekės ženklas yra atsidavęs meistriškumui ir naujovėms. Pirmaisiais prekės ženklo gyvavimo metais Spiegelau gamino paprastas gertuves ir kitus kasdieniam naudojimui skirtus utilitarinius stiklinius indus. Laikui bėgant prekės ženklas pradėjo specializuotis sudėtingesnio ir įmantresnio dizaino, pavyzdžiui, šlifuoto stiklo ir krištolo, gamyboje.

XIX amžiuje Spiegelau pradėjo plėsti savo gamybą ir gaminti daugiau dekoratyvinio stiklo dirbinių. Tai paskatino sukurti kai kuriuos garsiausius prekės ženklo modelius, įskaitant Spiegelau Nachtmann kolekciją, kurią sudaro sudėtingi krištolo raštai, puikiai tinkantys ypatingoms progoms.

Spiegelau stiklinės ir kiti baro reikmenys

Šiandien Spiegelau yra žinoma kaip įvairių stiklo gaminių, įskaitant vyno taures, vyno dekanterius, alaus taures, viskio taures, šampano taures, kokteilių taures ir kitus baro reikmenis, gamintoja. Šis prekės ženklas ypač garsėja vyno taurėmis, kurios skirtos įvairių rūšių vyno skoniui ir aromatui pagerinti.

Šampano ir putojančio vyno taurės Spiegelau turi "perlage driver" - specialų įdubimą taurės dugne, kad būtų galima gerti putojantį gėrimą.

Spiegelau misija

Prekės ženklo misija - teikti klientams akinius, atitinkančius aukščiausius funkcionalumo ir estetikos standartus. Spiegelau naudojami pažangiausi pramoniniai procesai, kad būtų užtikrintas aukštas patvarumo lygis, nesenstanti elegancija ir patrauklios kainos. 500 metų patirtis taip pat garantuoja geriausias stiklinių, skirtų konkretiems alkoholiniams gėrimams, formas ir storį.

Kuo ypatingas Spiegelau stiklas?

Spiegelau visos stiklinės pagamintos iš švino neturinčio krištolo stiklo. Dėl aukščiausios kokybės krištolo ingredientų Spiegelau gaminiai yra patvaresni, tinkami plauti indaplovėje, atsparūs lūžiams ir gražesni.

Spiegelau vyno taurės taip pat pasižymi elegantišku lazeriniu apvadu, kuris užtikrina sklandų lūpų sąlytį, puikiu stiklo taurės ir koto sujungimu, besiūliais arba netolimais besiūliais koteliais, užtikrinančiais aukščiausios kokybės lytėjimo pojūtį, sustiprinta kojele, kuri pagerina patvarumą, ir plokščiu pagrindu, kuris pagerina estetiką ir stabilumą.

Akiniai su dizaino apdovanojimais

Spiegelau pelnė keletą dizaino apdovanojimų, pvz.,:

  • "Red Dot" dizaino apdovanojimas. 2015 m. Spiegelau buvo apdovanotas "Red Dot" dizaino apdovanojimu už "Perfect Serve" kolekciją, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su tarptautiniu mastu pripažintais barmenais, siekiant pagerinti gėrimo patirtį.
  • German Design Award: 2016 m. Spiegelau laimėjo German Design Award apdovanojimą už savo "Craft" alaus taures, kurios buvo sukurtos taip, kad išryškintų unikalų įvairių alaus stilių skonį ir aromatą.
  • iF dizaino apdovanojimas: Spiegelau per daugelį metų laimėjo keletą iF dizaino apdovanojimų, įskaitant 2020 m. apdovanojimą už kolekciją "Authentis", kurią sudaro specialiai skirtingoms vyno rūšims skirtos taurės.

Apskritai esame tikri, kad jums patiks šis prekės ženklas, nesvarbu, ar esate tiesiog vyno mėgėjas, ar vyno profesionalas, ar vyno žinovas.