Rašiklio laikikliai

6 items total
Pieštukinė ROTONDO 10 cm, sidabrinė, Philippi
59,90 €
PHP209006
Pieštukinė ZICK ZACK 7,5 cm, Philippi
59,90 €
PHP209001
Pieštukinė LAVA 10 cm, juodos spalvos, aliuminis, Philippi PHP219034
Pieštukinė HELICOPTER 15 cm, sidabrinė, Philippi
39,90 €
PHP245032
Permanentinis pieštukas su 2 antgaliais, juodas, Philippi PHP262004

Rašiklių laikikliai - laikykite rašiklius pasiekiamoje vietoje

Kas yra rašiklių laikikliai?

Rašiklių laikikliai, dar vadinami rašiklių stoveliais arba rašiklių dėžutėmis, yra maži dėklai, skirti rašikliams, pieštukams, žymekliams ir kitoms rašymo priemonėms laikyti. Dažnai jie dedami ant stalo ar darbo vietos, kad būtų galima pasiekti rašymo reikmenis. Rašiklių laikikliai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant metalą ir nikelį.

Atsižvelgdami į savo skonį ir poreikius, galite rinktis paprastą ir praktišką arba elegantišką ir dekoratyvią. Rašiklių laikikliai gali apsaugoti rašymo priemones nuo sugadinimo ir suteikti asmeninį akcentą darbo vietai, be to, padeda jas tvarkyti ir patogiai pasiekti.

Į ką turėčiau atsižvelgti rinkdamasis pieštukinė?

  • Dydis: Pasirinkite tokį pieštukinė , į kurį tilptų visi įprastai naudojami rašikliai ir kiti rašymo reikmenys, atsižvelgiant į tai, kiek jų paprastai naudojate. Jei naudojate daug pieštukinė , gali prireikti didesnio pieštukinė .
  • Medžiaga: Rašiklių laikikliams gaminti naudojamos įvairios medžiagos, įskaitant metalą ir nikelį. Pasirinkite savo stilių atitinkančią medžiagą.
  • Dizainas: Mūsų rašiklių laikikliai yra įvairių stilių: nuo paprastų ir praktiškų iki sudėtingų ir dekoratyvių. Rinkdamiesi dizainą atsižvelkite į savo pageidavimus ir darbo vietos estetiką.

Kokie yra pieštukinėprivalumai?

pieštukinė darbo vietoje arba ant stalo turi daug privalumų, pvz:

  • Organizacija: pieštukinė rašymo reikmenys bus tvarkingi ir po ranka. Reikiamą rašiklį ar pieštuką galite greitai rasti pieštukinė , o ne raustis stalčiuose ar ieškoti.
  • Apsauga: pieštukinė padeda apsaugoti rašymo priemones nuo pažeidimų. Pieštukai ir rašikliai gali lengvai sulūžti, jei jie paliekami gulėti ant stalo ar stalčiuje. Mažiau tikėtina, kad jie bus pažeisti, jei bus laikomi vertikaliai ir nustatytoje vietoje, naudojant pieštukinė.
  • Estetika: pieštukinė taip pat gali suteikti jūsų darbo vietai šiek tiek papildomo žavesio ir estetinio efekto. Nesvarbu, ar pasirinksite paprastą, praktišką, ar įmantresnį pieštukinė , jūsų darbo stalas atrodys patrauklesnis ir puošnesnis.

Iš Kulina taip pat galite įsigyti kitų būtiniausių kanceliarinių prekių, pavyzdžiui, segtukų, laiškų atidarytuvų ir pieštukų galąstuvų.