Lyngby Glas

Lyngby Glas - gražūs ir patvarūs stiklo dirbiniai iš vienos iš pirmaujančių Danijos stiklo gamyklų. Peržiūrėkite jų siūlomas skaidrias ar spalvingas vyno taures, stiklines vandeniui, puodelius, vazas ir dar daugiau ir pamatykite, kaip jie džiugina stalą.
19 items total
Vaza TUBE 30 cm, gintaro spalvos, stiklas, Lyngby Glas LYG23550
Vyno grafinas 1,5 l, Lyngby Glas
36,49 € –5 %
34,60 €
LYG23123
Bokalas alui, 4 vnt. rinkinys, Lyngby Glas
30,79 €
LYG916185

Lyngby Glas - stiklo grožis jūsų stalo grožiui

Lyngby Glas tai daniškas prekės ženklas, jau daugiau kaip 70 metų gaminantis išskirtinius stiklo gam inius ir dekoratyvinio stiklo dirbinius. 1940 m. Holgerio Jepseno įkurtas prekės ženklas tapo kokybės, meistriškumo ir nesenstančio dizaino sinonimu.

Lyngby Glas misija - kurti stiklo gaminius ir dekoratyvinius dirbinius, kurie būtų ir gražūs, ir funkcionalūs.Lyngby Glas gamina gražius stiklinius indus, kurie tiks prie bet kokio stalo ir suteiks džiaugsmo.

Šio prekės ženklo gaminiai skirti naudoti kasdieniniame gyvenime, bet taip pat ir puoselėti kaip laikui nepavaldūs meno kūriniai. Lyngby Glas didžiuojasi savo dėmesiu detalėms ir įsipareigojimu užtikrinti kokybę, kuri akivaizdi kiekviename jų gaminyje.

Lyngby Glas produktų asortimentas

Lyngby Glas gaminių asortimentas labai platus: nuo vyno taurių ir šampano fleitų iki dekanterių, taurių, ąsočių, dubenų, puodelių, puodelių ir lėkščių. Jų gaminiai pritaikyti įvairiems skoniams ir stiliams - nuo klasikinių ir tradicinių (Sorrento kolekcija), elegantiškų ir prašmatnių (Palermo ir Milano kolekcijos) iki modernių ir šiuolaikiškų (Torino kolekcija).

Prekės ženklo kataloge yra ir skaidrių, ir spalvotų, ir rankų darbo, ir pučiamų iš burnos akinių. Tokios gaminių detalės kaip susukti koteliai, auksiniai apvadai ar išradingos formos liudija apie šiame stiklo fabrike dirbančių meistrų meistriškumą.

Prekės ženklas siūlo ne tik stiklinius indus, stiklines alkoholiniams ir nealkoholiniams gėrimams, bet ir įvairių formų, dydžių ir spalvų dekoratyvinius dirbinius, pavyzdžiui, modernias vazas.

Kaip paruošti stalą su Lyngby Glas?

Šiuolaikiniam stalo serviravimui būdinga tai, kad nauja derinama su senu, maišomos ir derinamos skirtingos formos ir spalvos. Dėl to kiekvienas stalas tampa unikalus, suteikia interjerui charakterio, pakeičia atmosferą ir suteikia valgomajam džiaugsmo.

Todėl jei ieškote gražių stiklo dirbinių, neprivalote apsiriboti vienu stiliumi ir viena kolekcija. Lyngby Glas turi tiek daug ką pasiūlyti ir jums nereikia savęs kaip nors riboti.