Deejo

Deejo - prabangūs kišeniniai peiliai su dekoruotais nerūdijančio plieno ašmenimis. Meniški raštai ir aukščiausia kokybė – dizainas ir dovanos jam ir jai.
34 items total
Kišeninis peiliukas TATOO DEER 37 g, grenadilio mediena, deejo DJ1GB123
Kišeninis peilis TATOO WING 37 g, deejo
72,99 € –6 %
68 €
DJ1CB016
Kišeninis peiliukas NATURE HUNTING 37 g, raudonmedis, deejo DJ1CB037
Kišeninis peiliukas TATOO TREE 37 g, raudonmedis, deejo DJ1CB022
Up
More products

"Deejo" - elegantiški ir stilingi kišeniniai peiliai

"Deejo" prekės ženklo prancūziška istorija ir elegancija

"Deejo" - tai prancūzų prekės ženklas, vis labiau populiarėjantis tarp peilių entuziastų. Bendrovė buvo įkurta siekiant sukurti lengvą ir elegantišką kišeninis peilis kurį būtų galima lengvai nešiotis su savimi. 2010 m. Stéphane'as Lebeau sukūrė ir išrado itin lengvą kišeninis peilis , o po kelerių metų Stéphane'o draugui ir partneriui Lucui Foinui kilo mintis jį personalizuoti. Nuo to laiko "Deejo" įsitvirtino kaip gerbiamas ir novatoriškas prekės ženklas.

"Deejo" istorija - tai aistra ir atsidavimas kokybiškų gaminių kūrimui. Prekės ženklą įkūrė Luc Foin ir Stéphane Lebeau - du draugai, kuriuos siejo meilė lauko pramogoms ir nuotykiams. Savo kelionę jie pradėjo kurdami paprastą ir lengvą, tačiau funkcionalų kišeninis peilis būtų galima naudoti įvairiais tikslais.

Deejo yra Paryžiaus regione. Peiliai pradedami gaminti bendrovės gamyklose Azijoje, o baigiami jos dirbtuvėse Prancūzijoje, kur jie surenkami, reguliuojami, poliruojami, galandami ir pritaikomi. Prieš pateikiant rinkai, kiekviena dalis atskirai patikrinama.

Jūsų nuosavas kasdienis kišeninis peilis

"Deejo" gaminami kišeniniai peiliukai - puikus pavyzdys, kad bendrovė yra įsipareigojusi užtikrinti kokybę ir dizainą. Šie peiliai yra lengvi, elegantiški ir gražiai pagaminti, todėl juos pamėgo peilių entuziastai.

Geležtės pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno, kuris užtikrina ilgaamžiškumą ir aštrumą. Gamintojas savo ašmenims įvertinti naudoja "Rockwell C" kietumo skalę. Jų kišeninių peiliukų ašmenys yra labai tvirti (HRC 54-56) ir tvirtai pjauna įvairias medžiagas (popierių, virvę, maistą). Geležtės yra atsparios, tačiau jas lengva valdyti ir paprasta galąsti

Vienas iš unikalių "Deejo" peilių aspektų - galimybė pritaikyti dizainą. Klientai gali rinktis iš įvairių rankenų, geležtės dizaino ir graviūrų, kad susikurtų išties unikalų peilį.

"Deejos" firminis dizainas - peilis su tatuiruote

"Deejo" taip pat ypatinga savo tatuiruotėmis. Tatuiruotė ant peilio, kaip ir tatuiruotė ant odos, dar labiau suasmenina "Deejo" kišeninis peilis ir suteikia jam daugiau tapatumo. "Deejo" peiliukai būdingi įvairūs tatuiruočių pasaulio įkvėpti raštai ir vaizdai, todėl jie yra populiarus dovanų pasirinkimas.

Kišeniniai peiliai gali būti naudojami įvairiais tikslais, todėl yra praktiškas įrankis, kurį galima nešiotis su savimi. Juos galima naudoti viskam - nuo pakuočių atidarymo iki virvės kirpimo ar maisto ruošimo stovyklaujant. Jie taip pat yra puikūs įrankiai lauko entuziastams, kuriems reikia patikimo peilio įvairioms veikloms.

"Deejo" peilių populiarumą lemia keletas veiksnių. Pirma, peiliai yra gražiai suprojektuoti, todėl juos malonu naudoti ir demonstruoti. Be to, jie labai funkcionalūs, turi aštrius ašmenis ir tvirtą konstrukciją, kuri atlaiko intensyvų naudojimą. Galiausiai dėl gražaus tatuiruotę primenančio dizaino peiliai tapo populiariu dovanų pasirinkimu, nes juos galima pritaikyti pagal gavėjo pomėgius ir pageidavimus.

"Deejo" prekės ženklas įsitvirtino kaip kišeninių peilių lyderis, besirūpinantis kokybe, dizainu ir funkcionalumu. Nesvarbu, ar jums reikia patikimo įrankio veiklai gamtoje, ar unikalios dovanos kažkam ypatingam, "Deejo" peiliai yra puikus pasirinkimas. Taigi, jei ieškote praktiško ir elegantiško kišeninis peilis , "Deejo" turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.