arbatos ir kavos stiklinės

36 items total
Espresso stiklinė SORRENTO PLUS 80 ml, 2 vnt. rinkinys, Zwilling ZW39500110
Kavos stiklinė NERO 200 ml, dvisienė, Blomus
28,05 €
BM63653
Kavos stiklinė COFFEE TIME 225 ml, 4 vnt. rinkinys, WMF WM0948642040
Up
More products

Stiklinės arbatai ir kavai - elegantiškas būdas patiekti gėrimus

Su mūsų kavos ar arbatos puodeliais jūsų kasdienė kavos rutina ar arbatos vakarėlis su draugais atrodys rafinuočiau. Mūsų arbatos ir kavos puodeliai yra elegantiški ir gražūs, suteikiantys ypatingą ir modernų atspalvį jūsų įprastai vartojamai arbatai ir kavai.

Taip pat turime stiklinių su dvigubomis sienelėmis, kurios idealiai tinka šaltai kavai ar arbatai, nes padeda ilgiau išlaikyti gėrimus vėsesnius. Mūsų kavos ir arbatos puodeliai su dvigubomis sienelėmis taip pat pagaminti taip, kad karšti gėrimai būtų šilti, o jūsų rankos saugios, todėl jie idealiai tinka žiemą, kai norite išlikti šiltai ir jaukiai.

Ieškote ne tik arbatos ir kavos puodelių? Išnagrinėkite visus mūsų puodelių variantus, taip pat apžiūrėkite puodelius ir lėkštes , kuriuos galima įsigyti Kulina.

Kaip prižiūrėti ir tvarkyti arbatos ir kavos stiklines?

Visada patariama atsargiai elgtis su kavos ir arbatos stiklinėmis ir jas valyti. Dėl netinkamai išvalytų ir išdžiovintų arbatos ir kavos stiklinių gali likti nepageidaujamų kvapų ir teršalų, o tai turės įtakos gėrimų skoniui.

Prieš naudodami kiekvieną arbatos ir kavos stiklinių porą pirmą kartą, visada plaukite jas rankomis . Kad sumažintumėte mechaninio poveikio galimybę, venkite mirkyti jas kartu su kitais stikliniais indais. Plaudami naudokite neabrazyvinę kempinę ar šluostę su šiltu vandeniu ir tinkamu plovikliu.

Jei norite išvengti negražių vandens dėmių ar sudužimo, nedėkite arbatos ir kavos stiklinių į indaplovę. Dedant stiklines su dvigubomis sienelėmis į indaplovę, vanduo taip pat gali patekti tarp stiklinės sienelių.

Kur geriausia laikyti arbatos ir kavos stiklines?

Šalia vietos, kurioje laikote virdulį, įrengkite arbatos ir kavos stotelę. Virš virdulio virtuvės spintelėje pastatykite arbatas ir arbatos bei kavos priedus (bet ne per aukštai, nes stiklines, puodelius ir arbatinukus naudosite gana dažnai).

Svetainėje Kulina rasite platų modernių arbatos ir kavos puodelių iš patikimų gamintojų, tokių kaip "Viva Sandinavia", asortimentą, Blomus, WMF ir " Zwilling". Taip pat turime įvairių kavos virimo aparatų, kuriuos galite naudoti kavai ruošti.