Courrèges

Courreges prekės ženklas sujungia madą su kvapais, o jo kvapiosios žvakės yra prabangus ir ekologiškas būdas užpildyti jūsų erdvę nuostabiais kvapais. Nedvejokite ir pakvieskite šiuos kvapus į savo aplinką.
6 items total
Kvepianti žvakė L'EMPREINTE 190 g, Courreges
65 €
CURR13C190
Kvepianti žvakė SECONDE PEAU 190 g, Courreges
65 €
CURR14C190
Kvepianti žvakė SLOGAN 190 g, Courreges
65 €
CURR11C190
Kvapnioji žvakė C 190 g, Courreges
Outlet
65 € –25 %
48,75 €
CURR12C190

Courrèges - nuo mados iki kvepalų

André ir Coqueline Courrèges 1961 m. įkūrė Courrèges ir sukėlė revoliuciją mados ir dizaino pramonėje, akcentuodami judesį, grynumą, spalvą ir šviesą. Jie įsitvirtino su struktūriškomis linijomis ir ištikimybe baltai spalvai, vėliau atsirado spalvų variacijos ir naujos medžiagos, pavyzdžiui, vinilas. 1971 m. André Courrèges pristatė kultinį kvapą "Empreinte", kuris tapo mados namų pradžia kvepalų srityje. 2015 m. Courrèges išleido "La fille de l'air" - gaivų apelsinų žiedų aromatą.

2020 m. rugsėjį Courrèges paskyrė Nicolas Di Felice meno vadovu, kuris savo aistrą kvepalams ėmė įtraukti į prekės ženklo etosą. Di Felice mados, kaip išbaigtos, visa apimančios visatos, viziją, atgaivino kurjerio ir gamintojo tradiciją ir siekė atgaivinti prekės ženklo kvepalų visatą, sukurdamas unikalų, firminį kvapų pasiūlymą prekės ženklo 60-mečiui, praėjus 50 metų nuo pirmųjų kvepalų pasirodymo.

"Courreges's" kvapiosios žvakės

"Courreges" prekės ženklas - tai ne tik kvepalai, bet ir rafinuoti bei elegantiški namų kvapai, kurie pakeis jūsų interjerą.

"Courreges" kvapiosios žvakės - tai prabangus ir ekologiškas būdas pripildyti erdvę nuostabių kvapų. Šios žvakės yra Prancūzijoje pagamintuose lakuoto stiklo indeliuose su dangteliais, pagamintais iš lakuoto Juros regiono medžio. Žvakės turi medvilnines dagtis, kurios kvepia nuo 43 iki 47 valandų. Be to, jie sudėti į cilindro formos dėžutes, pagamintas iš FSC sertifikuoto popieriaus, todėl yra tvarus pasirinkimas.

"Courreges" kvepalai jūsų namams

Pagrindinis kvapų akordas - svaiginantis ambroksanas (ambrox), firminis visų " Courrèges Parfums" kvapų ingredientas, garsėjantis priklausomybę sukeliančiomis savybėmis ir aromatu, primenančiu mūsų odos kvapą. Prekės ženklo meno vadovas Nicolas Di Felice pasirinko šią išskirtinę natą kaip kvapų visatos širdį, kad suteiktų visiems šešiems kolekcijos kvapams išraiškingumo ir ilgaamžiškumo.

Kvapą savo interjerui rinkitės iš tokių natų kaip gaivus skalbinių kvapas, baltasis muskusas, kadagys, apelsinų žiedai, arbatos lapai, apelsinų žiedai, bergamotės ir pačiuliai.

Norint užtikrinti tolygų degimą, rekomenduojama pirmą kartą naudojant žvakę degti tol, kol visas jos paviršius bus skystas. Kūrenimo dagtį reikia reguliariai apipjauti, kad jis nedūmytų ir būtų centruotas.