kokteilių taurės

20 items total
Džino stiklinė 600 ml, Eva Solo
29,95 € –20 %
23,70 €
ES541008
Martini stiklinė 130 ml, Riedel
89 €
RD641677
Kokteilių taurė FONTAINE 250 ml, Holmegaard
35 €
HMG4320648
Kokteilių stiklinė NOBLESSE 180 ml, 2 vnt. rinkinys, Nachtmann NM100831
Martini stiklinė 180 ml, Eva Solo
29,95 € –7 %
27,60 €
ES821303
Martinio stiklinė KOYOI 110 ml, skaidraus stiklo, Blomus
New
BM64493

Kokteilių taurės - privalomas dalykas visiems kokteilių mėgėjams

Kas yra kokteilių taurės ir kam jos naudojamos?

Kokteilių taurės - tai tam tikro stiliaus geriamosios taurės, skirtos kokteiliams patiekti. Kokteilių taurės būna įvairių tipų, kurių kiekviena pasižymi unikalia forma ir funkcija. Toliau išvardytos populiariausios kokteilių taurių rūšys:

  • Stiklo kupė: Kupė taurė panaši į martinio taurę, tačiau jos dubuo yra didesnis ir lėkštesnis. Jis dažnai naudojamas suplaktiems arba maišytiems gėrimams, pavyzdžiui, tradiciniam šampano kokteiliui arba sidecarui, patiekti.
  • Stiklinė: Stiklinės "Highball", dar vadinamos ilgomis stiklinėmis, turi tiesius kraštus, yra aukštos ir plonos. Jame dažnai patiekiami tokie gėrimai kaip džinas su toniku arba romas su kola.
  • "Lowball Glass": Dažnai vadinama akmenine stikline arba "Old Fashioned" stikline. Jis turi vertikalų pagrindą ir trumpą, platų dubenį.

Jis dažnai naudojamas kokteiliams, pavyzdžiui, "Old Fashioned" ar "Negroni", kurie patiekiami su ledu.

Kiekvienos rūšies kokteilinė stiklinė skirtos tam tikros rūšies kokteilių skoniui ir aromatui atskleisti, todėl naudodami tinkamos rūšies taurę galite pagerinti savo gėrimo patirtį. Ruošdami kokteilius įsitikinkite, kad turite visus barmeno įrankius, kurių gali prireikti!

Kokius gėrimus galite patiekti kokteilių stiklinėse?

Kokteilinėje taurėje galima patiekti daugybę gėrimų; štai tik keli pavyzdžiai. Stiklinės dydis ir forma gali keistis priklausomai nuo patiekiamo gėrimo.

  • Martini: klasikinis gėrimas, gaminamas iš džino arba degtinės, vermuto ir alyvuogės arba citrinos.
  • Manhatanas: Viskio kokteilis su saldžiuoju vermutu, karčiosiomis rūgštimis ir dažnai su vyšnia ant viršaus.
  • "Cosmopolitan": Gerai žinomas degtinės gėrimas su spanguolių sultimis, triple sec ir laimo sultimis, dažnai paskaninamas apelsino arba laimo sūkuriuku.
  • Margarita: Tekilos gėrimas, gaminamas su laimo sultimis ir trigubu seku, paprastai puošiamas laimo griežinėliu ir patiekiamas su druskos krašteliais.
  • Daiquiri: Tai romo gėrimas su laimo sultimis ir paprastu sirupu, kuris paprastai patiekiamas sumaišytas arba suplaktas su ledu ir papuoštas laimo ratu.
  • Šoninis automobilis: Tai brendžio kokteilis, sumaišytas su triple sec ir citrinos sultimis, dažnai paskanintas cukrumi arba citrinos sūkuriuku.

Taip pat siūlome įvairias vyno ir šampano tau res, kurias galėsite naudoti mėgaudamiesi kitais gėrimais. Mūsų kokteilių stiklines gamina tokios gerą reputaciją turinčios įmonės kaip Eva Solo.