Printworks

Printworks yra Švedijos įmonė, siūlanti geriausias dovanas, patraukliausius žaidimus ir gražiausius nuotraukų albumus. Tai prasmingas ir tuo pačiu labai asmeniškas dizainas bei gaminiai, kuriuos mielai pasistatysite ant kavos stalelio.
102 items total
Kvepianti žvakė SAND, Printworks
Outlet
59 € –33 %
39 €
PRPW00546
Šachmatai ART OF CHESS MIRROR, Printworks
125 € –30 %
87 €
PRPW00570
Kvepianti žvakė CLOUD, Printworks
59 € –11 %
52 €
PRPW00545
Kalaha žaidimas CLASSIC, Printworks
60 € –30 %
42 €
PRPW00541
Nuotraukų albumas MEMORIES, Printworks
25 € –28 %
18 €
PRPW00527
Domino CLASSIC, Printworks
35 € –37 %
Domino CLASSIC, Printworks
Pardavime (11 pcs)
22 €
PRPW00340
Backgammon žaidimas, Printworks
29 € –31 %
20 €
PRPW00507
Keturi iš eilės žaidimas PLAY, Printworks
25 € –24 %
19 €
PRPW00530
Up
More products

Printworks suartina žmones

Printworks tai švedų prekės ženklas, kurio specializacija - aukštos kokybės žaidimai, dėlionės, nuotraukų albumai ir meno dirbiniai. Ją 2015 m. įkūrė buvęs reklamos pramonės generalinis direktorius ir kūrybos direktorius, ji yra leidyklos "Pagina Group AB" filialas.

Printworks produktų asortimentas

Šio prekės ženklo misija - kurti gaminius, kurie įkvepia kūrybiškumą, suartina žmones ir daro gyvenimą malonesnį. Printworks' produktų asortimentą sudaro įvairūs žaidimai, dėlionės, nuotraukų albumai ir meno dirbiniai. Šio prekės ženklo žaidimai ir galvosūkiai sukurti taip, kad būtų ir smagūs, ir sudėtingi, ir suteiktų daugybę valandų pramogų įvairaus amžiaus žmonėms. Printworks taip pat siūlo nuotraukų albumus, pasižyminčius minimalistiniu dizainu, kuris puikiai atrodo šiuolaikiniuose namuose. Meno kūriniai yra įvairūs - nuo sienų meno iki kanceliarinių reikmenų, visi jie pasižymi firminiu minimalistiniu stiliumi.

Stilingas ir įdomus

Printworks' minimalistinis dizainas leido jų gaminiams išsiskirti perpildytoje rinkoje. Nauji prekės ženklo klasikinių žaidimų, pavyzdžiui, nardų ir šachmatų rinkinių, dizainai pasižymi švariomis linijomis ir santūriomis spalvomis, todėl puikiai atrodo moderniuose namuose. Prekės ženklo nuotraukų albumai taip pat yra minimalistinės estetikos, paprasti, todėl nuotraukos juose užima svarbiausią vietą. Produktų idėja buvo ta, kad jų nereikėtų slėpti stalčiuose, ir galime jus patikinti, kad to nedarysite, jei įsigysite vieną iš šio prekės ženklo produktų.

Kodėl svarbu į savo gyvenimą įtraukti žaidimus?

Šiandieniniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje žaidimai yra svarbesni nei bet kada anksčiau. Jie suteikia žmonėms galimybę bendrauti ir užmegzti tarpusavio ryšius, skatina bendruomeniškumo ir bendrumo jausmą. Žaidimai taip pat gali būti puikus būdas sumažinti stresą ir skatinti atsipalaidavimą, padėti žmonėms atsipalaiduoti po ilgos dienos. Printworks' produktai sukurti atsižvelgiant į šiuos privalumus, nes jie suteikia smagų ir patrauklų būdą žmonėms susitikti ir mėgautis vieni kitų draugija.

Printworks produktai - puikios dovanų idėjos

Printworks' produktai yra puikios dovanų idėjos bet kokia proga. Nesvarbu, ar ieškote dovanos gimtadienio proga, vestuvių dovanos, ar dovanos namų įkurtuvėms, dėl minimalistinio dizaino prekės ženklo gaminiai stilingai papildo bet kokius namus, o aukštos kokybės medžiagos užtikrina, kad jais bus galima džiaugtis daugelį metų.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Printworks yra prekės ženklas, kuris siekia kurti aukštos kokybės gaminius, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir gražaus dizaino. Minimalistinis prekės ženklo dizainas tapo skiriamuoju jo gaminių bruožu, todėl jie tapo populiariu dizaino entuziastų pasirinkimu. Nesvarbu, ar ieškote smagaus būdo bendrauti su draugais ir šeima, ar stilingo namų papuošalo, Printworks turi jūsų poreikius atitinkantį gaminį.