Picų krosnys

Picų krosnys - patenkinkite savo troškimus bet kada ir bet kur

Kokie yra picų krosnių naudojimo privalumai?

Naudojant picų krosnelę rankų darbo picoms kepti galima pasinaudoti įvairiais privalumais, įskaitant:

  • Greitesnis gaminimo laikas: Picų krosnelės gali greitai pasiekti aukštą temperatūrą, todėl pica iškepa greičiau. Tai reiškia, kad skani rankų darbo pica bus paruošta per kelias minutes.
  • Net maisto gaminimas: Picų krosnys sukurtos taip, kad picos būtų iškeptos tolygiai. Taip yra todėl, kad jie tolygiai perduoda šilumą per visą kepimo paviršių ir užtikrina, kad pica vienodai iškeptų visame paviršiuje.
  • Įvairiapusiškumas: picų krosnelės naudingos ne tik picoms kepti. Juose taip pat galima ruošti kitus maisto produktus, įskaitant duoną, keptas daržoves ir mėsą.
  • Autentiškas skonis: naudojant picų krosnį rankų darbo picos įgauna autentišką skonį, kurio įprasta krosnis negali suteikti. Taip yra todėl, kad aukšta picų krosnies temperatūra imituoja tradicinės malkomis kūrenamos picų krosnies elementus, todėl picos būna labai traškios ir skanios.
  • Pramogos ir malonumas: Svečiai ir jų vaikai patirs puikią patirtį kurdami picą patys.

Ar galima picų krosnį naudoti kitiems patiekalams gaminti?

Taip, picų krosnį galima naudoti ne tik picoms kepti. Picų krosnelės yra universalios, jose galima pasiekti itin aukštą temperatūrą, todėl jos puikiai tinka įvairiems patiekalams gaminti.

Pavyzdžiui, picų krosnyje galima kepti daržoves, fokkaciją, duoną, mėsą ir net gaminti desertus, pavyzdžiui, pyragus ar vaisių traškučius.

Be to, malkomis kūrenama picų krosnis gali suteikti maistui nepakartojamą ir gardų skonį.

Ar galima picų krosnį naudoti lauko vakarėliuose?

Taip, pica puikiai tinka lauko vakarėliams. Picerijų krosnys vis dažniau naudojamos kiemo susibūrimams ir renginiams lauke, nes svečiams suteikia smagios ir unikalios patirties. Jos suteikia unikalų ir įdomų elementą jūsų renginiui, nes lankytojai gali patys kurti ir gaminti picas.

Lauko picų krosnys gali būti įvairių dydžių ir tipų, jos gali būti varomos malkomis, dujomis arba elektra. Kai kurios picų kepimo krosnys yra kilnojamosios, todėl jas galima lengvai perkelti į kitas vietas.

Būtinai peržiūrėkite mūsų siūlomus lauko žibintus ir iškylos reikmenis, kad picos gaminimo patirtis būtų dar malonesnė.