Apie mus

O nás

Apie mus

Mes kuriame jūsų namų
istoriją kartu su jumis

Kas yra Kulina?

Esame grupė entuziastų, kurie įrengė (o kai kurie iš mūsų vis dar įrenginėja) savo namus, kurie išmoko gerai gaminti iš aukštos kokybės produktų bei ingredientų ir kurie mėgsta patogiai leisti laiką su savo šeima ir draugais namuose. Kiekvieni namai pasakoja savo gyventojų istoriją. Ir mes visi Kulina parduotuvėje rašome savo istorijas.

Ar lengva rasti gražių ir aukštos kokybės priedų namams?

Nebent esate Šerlokas Holmsas. Tačiau jei tvarumas, nesenstamumas ir kokybė jums nėra tik tušti žodžiai, netrukus suprasite, kad esate tinkamoje vietoje.

Nenorime apkrauti jūsų nereikalingais daiktais. Todėl kruopščiai atrenkame gaminius, kurie tarnaus mums ir mūsų klientams ilgus metus ir į kuriuos bus malonu žiūrėti.

Ir kadangi radome tai, ko ieškojome, tikime, kad galime padėti ir jums. Rašykite savo namų istoriją su mumis. Jau daugiau nei 10 metų renkamės gaminius, ilgaamžiškus, iš pačių neįprasčiausių prekių ženklų.

Image

Kaip mes kuriame Kulina istoriją?

2007
Otevření školy vaření

Kulinarijos mokyklos atidarymas

Chefparade komanda: valgome tai, ką gaminame! Atidarome kulinarijos mokyklą. Maisto gaminimo entuziastams ir įmonėms. Nes iš savo patirties žinome, kad puodas karšto Čili con carne suartina žmones geriau nei įprastas komandos formavimas virvės traukimu. Ir net jei mėtote vienas į kitą kiaušinius.

2009
Založení značky Kulina

Kulina ženklo kurimas

Nuo 2009 m. daugiau nei 10 metų Kulina vystosi nepriklausomai nuo maisto gaminimo mokyklos verslo. Išties unikali internetinė parduotuvė tuo metu Čekijoje, orientuota į aukščiausios kokybės virtuvės ir valgomojo aksesuarus.

2019
Otevření školy vaření

Tai lyg "santuoka"

Kai kas nors sako, kad tai sveikas protas, bet mes žinome, kad tai meilė. Kulina ir Chefparade - du gero maisto, vyno, namų dekoro ir meilės gyvenimui entuziastai – dabar po vienu stogu (tiesiogine prasme! Mūsų parduotuvė ir kulinarijos mokykla dalijasi patalpomis Holešovice turguje, Prahoje).

Kulina prekinį ženklą įsigijome 2019 m., kai jis susidūrė su rimtais finansiniais sunkumais. Pradėjome nuo nulio turėdami tik originalų logotipą ir po labai sunkių pirmųjų metų su nauja komanda išgelbėjome verslą, kuris šiandien sulaukia vis didėjančio dizaino mylėtojų susidomėjimo.

2020
Na statku a v zahraničí

Chefparade ūkis

Viskas buvo uždaryta, bet pertraukos nedarėme! Renovavome kulinarijos mokyklą ir mūsų saloną Holešovice ir atidarėme Chefparade ūkį Sukorady mieste. Galite atvykti į romantišką vietą netoli Prahos pasigaminti ar išsikepti duonos lauko krosnyje. Taip pat galite surengti puikias kaimiškas vestuves po atviru dangumi.

Negalite keliauti? Tik ne Kulinoje. Kulina auga ir keliauja po Europą. Esame jau ne tik Čekijoje, bet ir Slovakijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje. Ir toliau pridedame raudonus smeigtukus Europos žemėlapyje...

2022
Otevření školy vaření

Daugiau nei virtuvei

Jau esame kokybiškų gaminių virtuvei parinkimo ekspertai. Mūsų kulinarijos mokyklos virėjai tikrina gaminius savo įgudusiomis akimis ir patirtimi. O kadangi namai nesibaigia virtuvėje, nusprendėme išplėsti gaminių asortimentą ir peržengti įsivaizduojamas virtuvės ir valgomojo ribas.

Visi naršome internete, ieškodami įdomaus dizaino, kuriuo galėtume pasidalinti vieni su kitais, nuolat ieškome geriausių jaukiam gyvenimui skirtų idėjų. Mūsų prekės ženklo vadybininkai visada patikrina, ar prekės ženklas atitinka mūsų griežtus aukštos kokybės ir tvarumo kriterijus. Kulinoje prekiaujame ne populiariais prekių ženklais, o kokybiška produkcija. Nesame interjero dizaineriai, dirbantys dizaino ir namų dekoro žurnale, kuriame namus tikram gyvenimui ir tikriems žmonėms.

Mes rūpinamės savo elektroninėmis parduotuvėmis, kulinarijos mokykla ir visais įdomiais prekių ženklais, kurie mums patiki valdyti savo prekių ženklų platinimą. Kaip Made in Japan – tradicinės keramikos gamintojas Japonijoje - ir mylimiauias mūsų prekės ženklas. Ir visi kartu parenkame geriausius produktus jūsų namams. Na, ar nenorėtumėte tokio dabo?

Kulina yra kitokia. RIMTAI. Ar mes nesipučiame per daug?
Na, įsitikinite patys ir perskaitykite KODĖL KULINA.
Kodėl Kulina