Viva Scandinavia

Viva Scandinavia Prekės ženklas skirtas tikriems arbatos mėgėjams, kurie tiki, kad birių lapų arbatos ruošimas yra ritualas, kurį verta švęsti. Puodeliai, arbatinukai ir arbatos sieteliai – pasigaminkite skandinaviško stiliaus arbatos puodelį!
113 items total
Up
More products

Viva Scandinavia - išgerkime puodelį arbatos!

Viva Scandinavia yra į arbatą orientuotas prekės ženklas, pelnęs reputaciją dėl aukštos kokybės, minimalistinių ir funkcionalių gaminių, skirtų arbatai ir kavai ruošti bei patiekti. Prekės ženklo istoriją lėmė gilus skandinaviško gyvenimo būdo, kuris pabrėžia paprastumą, funkcionalumą ir tvarumą, suvokimas.

Šį prekės ženklą 2010 m. Danijoje įkūrė arbatą mėgstantis Peng Linas, anksčiau turėjęs programinės įrangos įmonę. Jam buvo sunku rasti estetiškų arbatos indų, kurie papildytų jo mėgstamą puikią arbatą. Iš pradžių jis sėkmingai vadovavo namų apyvokos reikmenų gamyklai, o netrukus bendradarbiavo su grupe pirmaujančių Danijos gaminių dizainerių ir sukūrė nuostabiai pagamintus gaminius, kuriais mėgaujasi arbatos mėgėjai visame pasaulyje. Šiandien VIVA pagrindinė būstinė yra Toronto centre, o Europos filialai veikia Belgijoje ir Kinijoje.

Viva Scandinaviamisija

Arbata yra daugelio kultūrų tradicija jau 5000 metų. Jis lydi visas žmonių bendravimo ir švenčių progas ir akimirkas, tai gėrimas, padedantis atsipalaiduoti ir išgyventi akimirką. VIVA prekės ženklas gerbia ir vertina arbatos gaminimo tradicijų svarbą ir stengiasi modernizuoti šias tradicijas, kad jas galėtų puoselėti dabartinė ir būsimos kartos.

Prekės ženklo misija - įkvėpti pasaulį atsipalaiduoti ir jaustis geriau kiekvieną kartą geriant tobulą arbatą. Tam Viva Scandinavia siūlo geriausius gaminius, reikalingus arbatos virimo ritualui ir kuo patogesniam birios arbatos ruošimui.

Populiariausi arbatos gaminimo produktai

Vienas iš populiariausių Viva Scandinavia gaminių yra " Infusion" arbatos puodelis, kuris tapo daugelio namų ir biurų puošmena ir 2013 m. laimėjo "Reddot" dizaino apdovanojimą. Puode yra nuimamas nerūdijančio plieno infuzorius, kuriuo naudotojai gali lengvai virti birią arbatą, o borosilikatinio stiklo medžiaga užtikrina, kad arbata ilgiau išliktų karšta. Kiti su arbata susiję prekės ženklo gaminiai - arbatos puodeliai, puodeliai ir arbatinukai- visi jie suprojektuoti taip pat minimalistiškai ir funkcionaliai. Jei mėgstate arbatą, būtinai peržiūrėkite mūsų apsipirkimo vadovą apie arbatos ruošimą, kuriame pamatysite daugybę Viva Scandinavia produktų ir sužinosite, kaip juos naudoti.

Viva Scandinavia taip pat siūlo daugybę su kava susijusių gaminių, įskaitant kavos aparatus, puodelius ir puodelius. Šio prekės ženklo kavos virimo aparatai turi unikalų "drip-free" snapelį, kuris užtikrina, kad kavos gaminimo metu nekiltų netvarka, o puodeliai ir puodeliai pagaminti iš dvigubo stiklo, kuris išlaiko kavą karštą ir nenudegina rankų.

Kodėl žmonės mėgsta ruošti arbatą su Viva Scandinavia produktais?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės mėgsta Viva Scandinavia, yra šio prekės ženklo įsipareigojimas užtikrinti tvarumą. Prekės ženklo gaminiai gaminami iš ekologiškų medžiagų, pavyzdžiui, borosilikatinio stiklo ir bambuko, o pakuotės gaminamos iš perdirbtų medžiagų. Be to, šis prekės ženklas bendradarbiauja su organizacijomis, skatinančiomis tvarią praktiką, pvz., "Rainforest Alliance", kad padėtų saugoti aplinką.

Dar viena priežastis, kodėl žmonės mėgsta Viva Scandinavia, yra minimalistinis ir funkcionalus šio prekės ženklo dizainas. Produktai sukurti atsižvelgiant į paprastumą, pasižymi švariomis linijomis, prislopintomis spalvomis ir funkcinėmis savybėmis, todėl juos lengva naudoti ir patogu žiūrėti. Dėl tokio dizaino požiūrio Viva Scandinavia gaminiai tapo populiarūs tarp tų, kurie vertina paprastumo grožį.

Nesvarbu, ar mėgstate arbatą, ar kavą, ar tiesiog vertinate paprasto dizaino grožį, svetainėje Viva Scandinavia rasite ką nors kiekvienam.