Pakabos rankšluosčiams

98 items total
Pastatoma rankšluosčių kabykla MENOTO, 50 cm, Blomus BM69150
Rankšluosčių kabykla MINDSET 56 cm, mineralinė pilka, Brabantia BRAB303562
Up
More products

Rankšluosčių pakabos - patogus ir stilingas būdas tvarkyti rankšluosčius

Kas yra rankšluosčių pakabos?

Rankšluosčių tvarkymas gali būti varginanti užduotis, ypač daugiavaikėse šeimose. Taip pat gali būti sunku rasti vietą, kur pakabinti rankšluostį prausiantis po dušu ar ryte apsirengiant. Laimei, rankšluosčių pakabos yra paprastas ir patrauklus šios problemos sprendimas.

Rankšluosčių pakaba - tai daiktas, naudojamas rankšluosčiams saugiai pakabinti vonios kambaryje ar kitoje vietoje. Jie gali būti įvairių stilių ir medžiagų, įskaitant nerūdijantį plieną, plastiką, geležį ir net aliuminį, ir skirstomi į tris kategorijas: kabliai, bėgeliai ir stelažai.

Rankšluosčių pakabas Kulina gamina gerai žinomi gamintojai, pvz., Blomus, Brabantia, ir Hübsch ir jas galima kabinti ant sienos, virš durų ar net atskirai.

Kokių tipų rankšluosčių pakabas galima rasti svetainėje Kulina?

Laisvai pastatomos rankšluosčių pakabos ir rankšluosčių laikikliai: Šios pakabos yra savarankiškos, jų nereikia tvirtinti ar montuoti. Paprastai jos skirtos laikyti daugybę rankšluosčių vienu metu. Atskirai stovinčios rankšluosčių pakabos tinka vonios kambariuose, kuriuose mažai vietos ant sienų, arba tiems, kurie nenori daryti skylių sienose.

Sieninės rankšluosčių pakabos: Populiariausias rankšluosčių kabyklos tipas yra sieninė rankšluosčių kabykla. Jų yra įvairių stilių ir dydžių, jie skirti kabinti ant sienos varžtais arba lipnia juosta. Jie idealiai tinka taupyti grindų plotą ir laikyti rankšluosčius po ranka.

Rankšluosčių kopėčios: Rankšluosčių kopėčios - tai laisvai pastatoma rankšluosčių pakaba, primenanti kopėčias. Jie labai stilingi, yra įvairių dydžių ir vienu metu gali talpinti daug rankšluosčių. Rankšluosčių kopėčios yra elegantiškas ir praktiškas bet kurio vonios kambario priedas, o kadangi jos dažnai gaminamos iš nerūdijančio plieno arba medžio, puikiai dera prie skandinaviško, kaimiško ar pramoninio interjero.

Rankšluosčių pakabos virš durų: Šios rankšluosčių pakabos skirtos kabinti virš durų, todėl jų nereikia gręžti ar montuoti. Jie puikiai tinka mažiems vonios kambariams arba tiems, kurie nenori gręžti skylių sienose. Be to, jie yra nešiojami, todėl puikiai tinka žmonėms, kurie dažnai keliauja ar keliauja. Juos galite pakabinti ant dušo, vonios kambario ar drabužinės durų.

Rankšluosčių pakabos visada užtikrina, kad jūsų vonios kambarys būtų tvarkingesnis, išmanesnis ir patrauklesnis. Peržiūrėkite mūsų dušo lentynas ir dėklus, popieriaus stovus, muilo dozatoriusir kitus vonios kambario reikmenis, kurie suteiks jūsų vonios kambariui daugiau grožio.