Kaip panaudoti Kulina kuponą

Ar gavote mūsų dovanų kuponą? Tuomet esate tinkamoje vietoje.
Kulina yra internetinė parduotuvė, siūlanti aukščiausios kokybės virtuvės ir namų apyvokos daiktus.
Žinoma, mes taip pat siūlome ir aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą.

Todėl, mūsų kupono panaudojimo terminai ir sąlygos yra NEstandartinės ir DAUG DAUGIAU nei standartinės. Visiškai rimtai.

Dovanų kupono terminai ir sąlygos

Calendar

Kupono galiojimas yra neribotas.
VISIŠKAI RIMTAI

Percent

Kuponą galima panaudoti prekėms, kurioms taikoma nuolaida, įsigyti.
VISIŠKAI RIMTAI

Tag

Jis taip pat gali būti derinamas su kitais nuolaidų kodais ar dovanų kuponais.
VISIŠKAI RIMTAI

Coin

Likusi (ar visa) kupono vertė gali būti pakeista į grynuosius.
VISIŠKAI RIMTAI

Kaip panaudoti mūsų kuponą

  1. Pirmame žingsnyje, kai pateikiate užsakymą, pirkinių krepšelyje esančiame laukelyje „Įterpti nuolaidos kuponą“ (laukelis taps matomas pažymėjus laukelį „TURIU NUOLAIDĄ/ DOVANŲ KUPONĄ“) įveskite kupono kodą, kurį rasite jo priekinėje pusėje.
  2. Dovanų kuponas taip pat gali būti derinamas su kitu nuolaidos kodu. Jei turite nuolaidos kodą, įveskite jį pirmame žingsnyje laukelyje „Įterpti nuolaidos kuponą“. Norėdami pasinaudoti tik dovanų kuponu, trečiame žingsnyje (įvedę savo kontaktinius duomenis) krepšelio papildomų pastabų skiltyje įveskite šią informaciją kartu su kupono kodu. Pasirinkite „banko pavedimą“ kaip mokėjimo būdą. Užbaikite užsakymą ir palaukite. Netrukus su jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai.
  3. Jei laukelis „Įterpti nuolaidos kuponą“ nebus matomas krepšelyje (tai gali nutikti esant dideliems reklaminiams pasiūlymams), trečiame žingsnyje įdėkite kupono kodą papildomų pastabų skiltyje. Pasirinkite „banko pavedimą“ kaip mokėjimo būdą. Užbaikite užsakymą ir palaukite. Mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai netrukus susisieks su jumis.
  4. Jei norite panaudoti tik dalį kupono vertės, pateikite užsakymą ir įveskite kupono kodą vadovaudamiesi anksčiau pateiktomis instrukcijomis. Pasirinkite „banko pavedimą“ kaip mokėjimo būdą. Įveskite šią informaciją kartu su kupono kodu ir banko sąskaitos numeriu papildomų pastabų skiltyje. Užbaikite užsakymą ir palaukite. Jei prireiks, su jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai. Esame jums pasiekiami.
  5. Pristatymas kiekvieno pirkimo su dovanų kuponu atveju yra nemokamas. Jei būsite apmokestinti siuntimo mokesčiais (taip gali būti, jei kuponą derinate su kita nuolaida ir kupono kodą įvedėte papildomų pastabų skyriuje), mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai susisieks su jumis ir grąžins pristatymo sumą.
  6. Jei Kulina svetainėje neradote nieko, kas padarytų įspūdį ir norite gauti visą dovanų kupono vertę, susisiekite su mumis. Dėsime visas pastangas, kad patenkintume jūsų poreikius ir tikimės, kad kitą kartą pavyks atrasti ką nors gražaus sau.
  7. Jei nežinote kaip elgtis, prašome susisiekti su mumis. Džiaugsimės galėdami jums padėti. Visiškai rimtai! :-)

Dovanų kuponų tipai

50€, 100€ ir 200€ vertės dovanų kuponus rasite čia - https://www.kulina.lt/dovanu-kuponai/.

Kuponus galima užsisakyti tiek elektronine forma, tiek fizine forma Kulina tinklalapyje.

Voucher 50
Voucher 100
Voucher 200
Ar Jūs taip pat norite kažkam padovanoti unikalią dovaną? Padovanokite jam ar jai Kulina dovanų kuponą.
Sveiki atvykę į KULINA, aukščiausios kokybės namų įrangos pasaulį.