Höfats

Höfats siūlo patrauklius gaminius, skirtus atviros ugnies naudojimui. Jis įneša į jūsų gyvenimą ugnį ir kviečia jus bei jūsų geriausius draugus susiburti prie spragsinčios ugnies ir gardžių kepsnių. Ar gali būti kas nors gražesnio?
58 items total
Montavimo komplektas CONE griliui, Höfats
899 €
HO010501
Laužavietė TRIPLE 120 cm, Höfats
349 €
HO050103
Malkos 12 kg, Höfats
29,95 € –26 %
Malkos 12 kg, Höfats
Pardavime (4 pcs)
22 €
HO370
Laužavietė ELLIPSE, Höfats
299 €
HO060101
Laužavietė BOWL, su trikoju stovu, Höfats
312 €
HO100501
Stalinis židinys SPIN 90 pilkas, Höfats
119 €
HO00221
Laužavietė TRIPLE 90 cm, Höfats
209 €
HO050102
Grilio grotelės TRIPLE 45 cm, Höfats
119 €
HO050301
Papildomas pagrindas ELLIPSE laužavietei, Höfats
89,95 €
HO060501
Kepsninės grotelės TRIPLE, 55 cm, Höfats
156 €
HO050302
Šoninis staliukas skirtas CONE griliui, bambukas, Höfats HO010201
Laužavietė CRATE 40×30×27 cm, korteno plienas, Höfats HO120101
Laužavietė TRIPLE 65 cm, Höfats
136 €
HO050101
Grilio grotelės ELLIPSE laužavietei, Höfats
79,95 €
HO060301
Stalinis židinys SPIN 90, sidabrinis, Höfats
125 €
HO00046
Up
More products

Höfats - sugrąžinkite ugnį į savo gyvenimą

Höfats tai Vokietijos prekės ženklas, kuris yra novatoriško dizaino ir aukštos kokybės gaminių sinonimas. Įmonę 2013 m. įkūrė Christianas Wassermannas ir Thomas Kaiseris, kuriuos sieja aistra dizainui ir inžinerijai. Jie norėjo kurti gaminius, kurie praturtintų žmonių gyvenimą ir suteiktų jiems daugiau džiaugsmo būnant gamtoje.

Höfats DNR - tai formos ir funkcijos, meno ir technologijos derinys. Höfats reiškia FIRE + FORM + FUNCTION, kuriame nepriklausomas ir grynas dizainas derinamas su žaviu funkcionalumu, todėl daugiau kaip 50 dizainų ir patentų yra apsaugoti nuosavybės teisėmis.

Höfats misija ir vizija

Įmonės misija - kurti gaminius, kurie pagerina lauko pramogas ir suartina žmones. Höfats tiki, kad laikas, praleidžiamas lauke, yra labai svarbus žmogaus gerovei, todėl jų gaminiai sukurti taip, kad padėtų žmonėms kuo geriau išnaudoti laiką lauke.

Höfats' vizija - būti pirmaujančiu novatoriškų, aukštos kokybės lauko gaminių, kurie įkvepia žmones praleisti daugiau laiko gamtoje, tiekėju. Įmonė siekia, kad jos veikla būtų atsakinga aplinkai ir kad būtų kuriami funkcionalūs ir estetiški gaminiai. Höfats yra įsipareigojusi, kai tik įmanoma, naudoti tvarias medžiagas ir procesus bei mažinti anglies dioksido pėdsaką.

Nuo pat įkūrimo Höfats daugiausia dėmesio skyrė ne tik funkcionaliems, bet ir estetiškiems gaminiams kurti. Už novatorišką ir stilingą dizainą (2015-2020 m. "höfats" pelnė daugiau nei 50 dizaino apdovanojimų!), įskaitant "Red Dot Design Award", "iF Design Award" ir German Design Award.

Likti lauke su Höfats's ugniakurais

Vienas iš firminių Höfats gaminių yra ugniakuras. Šio prekės ženklo ugniakurai yra ir funkcionalūs, ir gražūs, unikalių formų ir modernaus dizaino, kurie juos išskiria iš kitų rinkoje esančių ugniakurų. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno ir kortino plieno, ir yra atsparūs atmosferos poveikiui.

Viena novatoriškiausių Höfats ugniakurų savybių - galimybė juos paversti kepsninėmis. Patentuota prekės ženklo konstrukcija leidžia naudotojams laužavietė paversti kepsnine, tiesiog pridėjus kepsninės groteles ant viršaus. Dėl šios savybės laužavietė yra universalus ir praktiškas bet kurios lauko erdvės priedas, nes jį galima naudoti ir maistui ruošti, ir šildyti.

Dar viena unikali Höfats ugniakurų savybė - galimybė reguliuoti liepsnos aukštį. Patentuota šio prekės ženklo technologija leidžia naudotojams reguliuoti liepsnos aukštį paprastu rankenėlės pasukimu. Dėl šios savybės ne tik saugiau naudoti laužavietė , bet ir galima sukurti puikią lauko aplinkos atmosferą.

Höfats ugniakurai taip pat sukurti taip, kad būtų ekologiški. Jie varomi bioetanoliu - atsinaujinančiu ir tvariu energijos šaltiniu, kuris nesukelia dūmų ir pelenų. Todėl šios ugniavietės yra puiki alternatyva tradicinėms malkomis kūrenamoms ugniavietėms, kurios gali būti kenksmingos aplinkai.

Apskritai Höfats yra prekės ženklas, kuris savo naujovišku dizainu ir aukštos kokybės gaminiais iš naujo apibrėžė lauko gyvenamąją aplinką. Ne išimtis ir jos ugniakurai, kurie pasižymi unikaliu funkcionalumo, stiliaus ir ekologiškumo deriniu. Nesvarbu, ar norite sušilti vėsų vakarą, ar ruošti maistą lauke, Höfats laužavietės neabejotinai praturtins jūsų patirtį lauke.

Höfats - ne tik laužavietė

Höfatsgaminių asortimentą sudaro ne tik laužavietės, bet ir stalo židiniai, ugnies krepšiai, ugnies dubenys, lauko žibintai ir sodo žibintai. Produktai, kurie suteikia komforto ir jaukumo pojūtį, produktai, dėl kurių laikas prie ugnies taps geriausiu jūsų gyvenime. Jų rasite Kulina!