Nerūdijančio plieno virduliai

65 items total
Elektrinis virdulys 1,25 l, karališkos raudonos spalvos, KitchenAid KA5KEK1222EER
Elektrinis virdulys 1,25 l, migdolų spalvos, KitchenAid
127,70 €
KA5KEK1222EAC
Elektrinis virdulys 1,7 l, juodos spalvos, KitchenAid
181,60 €
KA5KEK1722EOB
Elektrinis virdulys 1,7 l, karališka raudona, KitchenAid KA5KEK1722EER
Elektrinis virdulys 1,7 l, nerūdijantis plienas, KitchenAid KA5KEK1722ESX
Elektrinis virdulys 50'S STYLE MINI KLF05BLEU, 800 ml, juodas, Smeg SMEKLF05BLEU
Up
More products

Nerūdijančio plieno virduliai – užvirina vandenį su šiuolaikiškumu

Kodėl naudoti elektrinius nerūdijančio plieno virdulius?

Nerūdijančio plieno elektrinis virdulys yra labai geras pasirinkimas bet kurioje virtuvėje. Šie virduliai yra patvarūs ir atsparūs rūdims, įlenkimams, korozijai, įbrėžimams ir spalvos pakitimui. Nerūdijančio plieno virdulys taip pat yra lengvai valomas ir traukia akį dėl savo gražaus dizaino. Jis taip pat paprastai yra lengvesnis nei standartinis virdulys.

Ar nerūdijančio plieno virduliai yra saugūs jūsų sveikatai?

Nerūdijantis plienas ir borosilikatinis stiklas yra dvi saugiausios arbatos virdulių medžiagos. Nerūdijantis plienas nepažeidžia naudotojo pavojingų cheminių medžiagų, yra atsparus karščiui ir ugniai, nesugeria skonių ar kvapų. Atminkite, kad nerūdijantis plienas yra šiek tiek sunkesnis už aliuminį, tačiau t aliuminio virdulys užvirina vandenį per trumpesnį laiką, nes aliuminis praleidžia šilumą greičiau nei plienas.

Kulinoje siūlome daugybę virdulių (įskaitant skaidrius stiklinius virdulius ir plastikinius) virduliai, taip pat tradiciniai virduliai ir arbatinukai , kurie kartais taip pat gali padėkite ant viryklės, kad ilgiau išlaikytumėte arbatos temperatūrą. Jei mėgstate arbatą ir norite išsivirti puodelį arbatos, perskaitykite mūsų apsipirkimo vadovą Čia ruošiama arbata. Taip pat rasite įvairių tipų virdulių, įskaitant modernius nerūdijančio plieno virdulius.

Kurių gamintojų virduliai yra patikimiausi?

Kulinoje siūlome patikimiausius smulkios buitinės technikos gamintojus, įskaitant tokius aukščiausios kokybės prekių ženklus kaip KitchenAid, Smeg a>, WMF, ETA arba Stelton . Jei norite įsigyti retro stiliaus nerūdijančio plieno virdulį, pasirinkite KitchenAid arba Smeg. Jei jums labiau patinka modernus dizainas, patikrinkite WMF ir ETA, o jei ieškote minimalistinio skandinaviško stiliaus virdulio, peržiūrėkite ikoninius Stelton nerūdijančio plieno virdulius.

Galite apsidžiaugti sužinoję, kad „KitchenAid“ ir „Smeg“ siūlo elektrinius temperatūros reguliavimo virdulius. Naujausios technologijos dėka galėsite virti tinkamos temperatūros arbatą, sutaupysite energijos arba per kelias sekundes pašildysite vandens kūdikio pienui.

Ko imtis, kad išlaikyčiau savo nerūdijančio plieno virdulį geriausios būklės?

Naudodami:

  • vadovaukitės instrukcijomis, pateiktomis dėl didžiausio pripildymo lygio
  • visada išpilkite vandenį, likusį po virinimo
  • Reguliariai, bent kartą per mėnesį, šalinkite kalkių nuosėdas. Darykite tai dar dažniau, jei kur gyvenate, vanduo, kuriame gyvenate, kietas.