200 items total
Atsarginio ritinėlio laikiklis, platina, Brabantia BRAB483424
Up
More products

Praustuvas & Tualetas

Erdvė aplink praustuvą ir tualetą yra pati svarbiausia vieta jūsų vonios kambaryje, todėl turite įsitikinti, kad joje palaikote švarą, kad ši erdvė būtų funkcionali, patogi ir graži. Vienas iš geriausių būdų sutvarkyti erdvę aplink kriauklę vonioje yra įsigyti spintelę arba lentyną po praustuvu arba lentyną virš kriauklės vonioje.

Kad ir kurį variantą pasirinktumėte, vis tiek turėsite naudoti kai kuriuos vonios kambario aksesuarus, kad jūsų kasdienė vonios rutina būtų efektyvi ir praustuvas būtų švarus.

Praustuvo ir tualeto priedai

Kulina parduotuvėje rasite platų vonios priedų pasirinkimą, įskaitant muilo dozatorius ir muilines, taip pat ir dantų šepetukų laikiklius.

Tualeto erdvei mes galime pasiūlyti minimalistinius tualetinio popieriaus laikiklius, or popieriaus stovus (jei pageidaujate priedų, kuriems nereikalingas tvirtinimas), taip pat atsarginių ritinėlių laikiklius ir elegantiškus tualetų šepečius, kurie paprastai yra didesnių priedų kolekcijų elementai, kad jūsų vonios kambario stilius išliktų vientisas.

Kai kurie priedai gali būti montuojami naudojant prispaudėją, kuris leidžia lengvai perkelti arba išimti kabliukus ir laikiklius, o atsižvelgiant į vonios kambario stilių, galbūt norėsite pasirinkti muilo dozatorius, tvirtinamus ant sienos arba tiesiog statomus ant kriauklės vonioje.