437 items total
Šachmatai ART OF CHESS MIRROR, Printworks
125 € –30 %
87 €
PRPW00570
Termosas BLUDROP 500 ml, žalia, Tefal
30,99 € –6 %
29 €
TEFN3110210
Kalaha žaidimas CLASSIC, Printworks
60 € –30 %
42 €
PRPW00541
Termosas BLUDROP 500 ml, rožinė, Tefal
31 €
TEFN3110410
Termo gertuvė BLUDROP SLEEVE N3110510, 500 ml, juoda, Tefal TEFN3110510
Up
More products

Gyvenimo būdas - o kas yra jūsų aistra?

Jūsų gyvenimo būdas, kaip ir jūsų namai, daug ką pasako apie jus. Ką veikiate laisvalaikiu? Kokios jūsų aistros ir pomėgiai? Ar esate sporto salės gerbėjas, o gal šunų mylėtojas? Ar jums labiau patinka leisti laisvalaikį lauke, ar veikiau viduje, skaitant knygą, klausantis muzikos ar žiūrint serialus? Ar dirbate biure ar namuose?

Nesvarbu, kaip gyvenate savo gyvenimą ir ką mėgstate veikti, visada malonu turėti gražiai suprojektuotų, aukščiausios kokybės, funkcionalių priedų, kurie rodo jūsų meilę ir aistrą tam. Kulina parduotuvėje siūlome skirtingus gyvenimo būdo gaminius, pagamintus patikimų prekių ženklų ir pasižyminčius puikia išvaizda bei praktišku dizainu, atitinkančius jūsų gyvenimo būdą. Įdomu, kas jie tokie? Žr. toliau pateiktą trumpą apžvalgą.

Kelionių reikmenys aistringiems keliautojams

Jei mėgstate keliauti, neabejotinai mielai peržiūrėsite mūsų siūlomus kelionių reikmenis, kuriuos norėsite pasiimti bet kur, net ir į kelionę aplink pasaulį. Rinkitės iš mūsų plataus dizainerių kurtų lagaminų pasiūlos, įskaitant kuprines ir vaikišką lagaminą, taip pat kosmetikos ir makiažo krepšius. Išsirinkite mėgstamą pagalvę ilgesniems skrydžiams arba lagaminų organizatorių, kuri sutvarkys jūsų lagaminą kaip profesionalas!

Madingi įtaisai šunų ar kačių mylėtojams

Ar jums labiau patinka likti namuose su savo šunimi ar trimis katėmis? Tai visiškai suprantama ir jei jūsų augintiniai jums yra kaip šeimos nariai, neabejotinai norėsite įsitikinti, kad jie turi viską, kas jiems geriausia. Antra, augintinio turėjimas namuose turi įtakos jūsų interjero išvaizdai, todėl taip pat svarbu pasirinkti tinkamą augintinio guolį ar dubenėlį, kuris gerai atrodytų ir derėtų prie jūsų namų stiliaus. Ir žinote ką? Naudodami mūsų naminių gyvūnėlių ėdalo talpyklas savo kačių ar šunų maistą norėsite jas laikyti pirmoje virtuvės lentynos eilėje!

Esate sportiškas, mes turime jums aksesuarą!

Nesvarbu, ar esate sporto salės gerbėjas, ar aistringas bėgikas, jums tikrai reikės sandaraus vandens buteliuko arba priešpiečių dėžutės, kad galėtumėte sveikai maitintis net darbe ar kelionėje. Jei sportas nėra jūsų aistra ir jums labiau patinka knygos, žaidimai ar galvosūkiai, peržiūrėkite mūsų laisvalaikio reikmenų pasirinkimą ir smagiai praleiskite laiką namuose.

Čia taip pat rasite daug dovanų idėjų savo draugams ar šeimos nariams, todėl įsitikinkite, kad jos atitinka jų gyvenimo būdą, ir išsirinkite dovaną, kuri juos pradžiugins (arba peržiūrėkite mūsų dovanų vadovus, kuriuose rasite dar platesnį puikių dovanų kiekvienai progai pasirinkimą ). Taip pat galite iškylauti ir šiek tiek laiko praleisti lauke – su visais turimais iškylos reikmenimis tai padaryti paprasta!

Vaikai ar darbas yra jūsų gyvenimo būdas? Dizainas taip pat skirtas jums!

Vaikai ar darbas užima didžiąją laiko dalį? Tai nereiškia, kad turite dirbti ar auginti juos be jokio dizaino. Organizuokite savo namų biurą ar vaikų kambarį naudodami aukštos kokybės priedus. Tarp mūsų namų biuro gaminių rasite įvairių raštinės reikmenų, stalo tvarkyklių ar telefonų priedų, o jei norite, kad biuras būtų gražus, švarus ir patogus, pagalvokite apie kabelių organizatorius, kurie paslėps visą nešiojamojo kompiuterio ir kitų ekranų daromą netvarką.

Vaikai taip pat gali būti gyvenimo būdas ir, jei taip yra jūsų atveju, būtinai praleiskite laiką kartu gražiai suplanuotame ir tvarkingame kambaryje. Rinkitės iš mūsų kruopščiai atrinktų vaikiškų aksesuarų: ilgaamžių medinių žaislų, gražių žaislų dėžių ar kitokio tipo organizatorių. Pagalvokite apie gražias lempas, tekstilę ir minkštą kilimą, kur galėsite sėdėti kartu ir mėgautis kokybišku laiku... su dizainu!