Bitz

Bitz žavi stilinga virtuvė, namų tekstilė ir aksesuarai. Tai daniškas dizainas, švelnios spalvos, natūralus įkvėpimas ir geriausias skandinaviškas stilius jūsų virtuvėje.
167 items total
Dubuo salotoms 24 cm, pilkas/šviesiai rožinis, Bitz BITZ821425
Stalo įrankių rinkinys, 16 vnt., sidabrinis matinis, Bitz BITZ130122
Ąsotėlis pienui 500 ml, kreminis, Bitz
29,90 € –13 %
26 €
BITZ11274
Vaza 20 cm, gintaro spalva, keramika, Bitz
42 € –11 %
37 €
BITZ872913
Puodelis 300 ml, pilkas, keramikinis, Bitz
9,88 € –8 %
9 €
BITZ821118
Serviravimo dubuo 12 cm, juodas/tamsiai žalias, Bitz BITZ821183
Valgymo dubuo 18 cm, pilkas/rožinis, Bitz
18,80 €
BITZ821412
Dubuo salotoms 40 cm, smėlio spalvos, Bitz
78 €
BITZ821385
Stalo įrankių rinkinys 16 vnt., juodas, Bitz
95,90 €
BITZ130121
Serviravimo dubuo 14 cm, pilkas, Bitz
12,65 € –13 %
11 €
BITZ821377
Arbatos puodelis 190 ml, kreminis, Bitz
8,69 € –7 %
8 €
BITZ12392
Pietų lėkštė 27 cm, juoda/violetinė, Bitz
19 € –5 %
18 €
BITZ821401
Up
More products

Bitz – sveikas prekės ženklas gražiai vakarienei

Bitz yra Skandinavijos prekinis ženklas, kurį įkūrė Danijos maisto specialistas Christian Bitz, turintis Žmogaus mitybos mokslų magistro laipsnį ir kuris sukūrė BITZ remdamasis žiniomis apie sveikatą, kurias jis įgijo kaip mokslininkas, rašytojas ir dėstytojas. Bitz panaudojo skirtingas medžiagų struktūras ir skirtingas spalvas bei glazūras ir sukūrė prekės ženklą bei dizainą, kad būtų lengviau valgyti sveikesnes maisto porcijas.

Kai valgome, turime sužadinti ne tik skonio receptorius. Tai valgymą gali paversti geresne patritimi, todėl norėsite ilgiau mėgautis maistu. Tai leis lengviau kontroliuoti porcijų dydį, nes nuo pirmojo maisto kąsnio organizmas užtrunka 20 minučių, kol smegenys užfiksuoja sotumo jausmą – ir per tą laiką galite lengvai suvalgyti per daug. Jūs neprivalote būti asketiškas, jei valgote įvairias mažesnes porcijas. (...) Taigi, mėgaukitės maistu su stalo įrankiais, pagamintais iš naujausių šiuolaikinių medžiagų; gerkite iš gražių taurių ir patiekite maistą ant gražių indų ir lėkščių, kurie meta iššūkį tradiciniam stalo serviravimui, tuo pačiu skatindami valgyti mažiau ir sveikiau. Christian Bitz kartu su

Bitz siūlo platų produktų jūsų stalui asortimentą – pietų lėkštes, Įvairių spalvų ir modelių dubenėlius, stalo įrankius, kavos puodelius ir kitokius puodelius, virtuvės ir stalo tekstilę, serviravimo indus ir virtuvės produktų laikymo indus, kurie dera su kiekvienu interjeru.

Bitz sveika idėja ir gražus dizainas

Prekės ženklo Bitz idėja buvo palengvinti sveikų įpročių diegimą kasdieniame gyvenime. O kas mums gali būti sveikiau už pačią gamtą? Todėl Bitz indai yra įkvėpti gamtos, kuri atsispindi žemiškose spalvose, glazūrose ir neapdorotame lėkščių, dubenėlių, puodelių ir kavos puodelių dizaine.

Unikalūs moliniai indai primins spalvingo gyvenimo džiaugsmą ir suteiks patrauklumo jūsų virtuvei ir valgomajam. Gražūs indai motyvuoja ne tik kartu valgyti, bet ir pasikviesti draugus ir šeimą, susėsti prie stalo, pasikalbėti apie savo dieną, geriausias akimirkas, iššūkius, abejones. Ir kai valgome kartu, daugiau galvojame apie tai, kiek ir ko valgome, valgome sąmoningiau. Taigi valgymas yra naudingas tiek jūsų sveikatai, tiek socialiniam gyvenimui, bendrai gerovei.

Kokiam interjerui, kokiai virtuvei ir kokiam stalo serviravimui Bitz indai tinka labiausiai?

Bitz indai yra labai įvairiapusiai ir nesenstantys. Lėkštės ir dubenys yra įvairių spalvų, todėl juos galima priderinti prie jūsų interjero tipo. Rinkitės kaimišką apdailą ir žemiškas spalvas skandinaviškam, natūralesniam ir neapdorotam savo namų įvaizdžiui arba rinkitės juodus indus, jei pageidaujate minimalizmo ar klasikinio interjero. Mediena puikiai derės prie kaimiško stiliaus ar šiltos interjero kompozicijos, o pastelinės spalvos derės su moderniu stiliumi.

Bitz induose puikiai atrodys tiek tradicinis maistas, tiek naudojant rafinuotesniems patiekalams. Lėkštės ir dubenys bus puikus fonas azijietiškiems patiekalams, itališkų ar ispaniškų patiekalų ar desertinių patiekalų derinys. Todėl Bitz prekės ženklą dažnai galima pamatyti geriausiuose pasaulio restoranuose.

Tačiau Bitz yra ne tik lėkštės ir puodeliai, bet ir stalo įrankiai, kurie puikiai derės su bet kokio tipo indais. Bitz siūlo stalo įrankių rinkinius iš matinio arba blizgaus sidabro spalvos plieno, iš tvirto juodo plieno ir rafinuoto aukso spalvos, todėl pietauti su Bitz yra puiki šventė akims!

Bitz indų priežiūra

Bitz indai gaminami iš rankomis glazūruotos keramikos, kuri nesugeria spalvos, kvapo ir skonių. Kiekvienas gaminys yra unikalus, o speciali glazūra suteikia blizgesio, bet taip pat išryškina įbrėžimus ir natūralias žymes. Tai ne nusidėvėjimo kaltė, o jo grožis, dizainerių sumanymas. Bitz indai turėtų atrodyti šiek tiek gruboki, natūralūs, kaimiški ir netvarkingi, kad ant stalo būtų daugiau malonumo.

Indus galima plauti indaplovėje, tinkami naudoti mikrobangų krosnelėje ir orkaitėje iki 220˚c temperatūros.