Lauko tekstilė

1 items total
Sodo pagalvėlė STAY 70 x 30 cm, pilka, Blomus
50,95 €
BM62012

Lauko tekstilė – jūsų patogumui ir atsipalaidavimui

Jūsų terasa, balkonas ar sodas gali tapti jūsų namų dalimi ir puikiai išplėsti jūsų gyvenamąją erdvę, ypač šiltomis vasaros dienomis. Vieninteliai dalykai, kurių jums reikia norint tai pasiekti, yra lauko baldai ir tinkama lauko tekstilė.

Kokios yra lauko tekstilės?

Lauko tekstilė yra pagalvėlės, lauko kėdžių pagalvėlės, terasos pagalvėlės ir pagalvėlių užvalkalai, taip pat lauko kilimėliai ar iškylų ​​patiesalai – tai iš esmės visa tekstilė, kurią naudojate ne namuose, savo terasoje, balkone arba sode su lauko baldais ar gultais.

Kaip išsirinkti lauko tekstilę?

Rinkdamiesi lauko tekstilę būtinai atsižvelkite į šias lauko audinių savybes, kad jūsų lauko tekstilė tarnautų ilgiau nei vieną sezoną.

  • Atsparumas oro sąlygoms, pelėsiui ir miltligei – visada patikrinkite, ar audinys atsparus atšiaurioms oro sąlygoms, pvz., lietaus ar šalčio poveikiui.
  • Neperšlampami audiniai nepraleidžia skysto vandens
  • Atsparumas blukimui ir UV spinduliams – dėl to audinys tarnauja ilgiau nei „standartinis“ audinys ir yra patvaresnis naudoti lauke. Dažniausias atsparumo saulei matas yra „valandos iki išblukimo“. Naudojant šį standartą, audiniai tikrinami laboratorijoje naudojant specialias UV lempas.
  • Atsparumas dėmėms – rinkitės medžiagas, kurios yra atsparios dėmėms ir kurias galima plauti (skalbimo mašina arba rankomis)
  • kvėpuojantys audiniai greičiau džiūsta, todėl jie kvepia daug geriau nei tie, kurių sugėrimo lygis didesnis

 

Koks yra geriausias lauko audinys?

Geriausi lauko audiniai yra polipropilenas, poliesteris ir akrilas. Polipropilenas pasižymi geresniu atsparumu UV spinduliams, lyginant su kitais pluoštais, ir yra geriausias pasirinkimas lauko pagalvėms, nes greitai džiūsta. Vienas geriausių lauko audinių yra poliesteris  kuris yra universalus ir patvarus, puikiai tinka lauke, nes yra lengvas ir atsparus tempimui, trinčiai, pelėsiui, miltligei ir puvimui. Poliuretano laminatas yra visiškai vandeniui atsparus audinys, pralaidus orui ir lankstus.