Plastikinės stiklinės

22 items total
Plastikinė aukšta stiklinė CLUB L, 400 ml, skaidri, Koziol KOZ3578535
Plastikinė aukšta stiklinė CRYSTAL L 450 ml, skaidri, Koziol KOZ3544535
Plastikinė vandens stiklinė CLUB S 250 ml, skaidri, Koziol KOZ3576535
Stiklinė CLUB NO. 7 Koziol 40 ml, krištolo skaidrumo KOZ3798535
Stiklinė vandeniui CRYSTAL 250 ml, skaidraus stiklo, Koziol KOZ3545535

Plastikinės stiklinės - plastikinė stiklinių indų alternatyva

Kas yra plastikiniai akiniai?

Plastikinės stiklinės - tai gertuvės, pagamintos iš plastikinių medžiagų, pavyzdžiui, polikarbonato, akrilo arba polipropileno. Šios stiklinės yra mėgstamas įprastų stiklinių ir vandens taurių pakaitalas, kurį galima naudoti įvairiose situacijose, pavyzdžiui, susitikimuose lauke, baseino vakarėliuose ar iškylose.

Jie yra lengvi, daugkartinio naudojimo, nešiojamieji ir labai dažnai nesudaužomi. Plastikinės stiklinės būna įvairių dydžių, stilių ir spalvų.

Svetainėje Kulina turime geriausių plastikinių stiklinių iš tokių pripažintų gamintojų kaip Koziol. Koziol plastikiniai akiniai yra beveik nesunaikinami, todėl, jei nuspręsite juos įsigyti, galėsite juos naudoti daugelį metų.

Kur ir kada galite naudoti plastikinius stiklus?

Plastikinės gertuvės yra lengvai pritaikomas pasirinkimas įvairiose situacijose, įskaitant:

  • Susirinkimai lauke: Plastikinės stiklinės puikiai tinka lauko renginiams, pvz., kepsninėms, iškyloms ir sodo vakarėliams, nes yra mažesnė tikimybė, kad jos suduš.
  • Šventės: Plastikinės stiklinės gali būti puiki alternatyva tokioms progoms kaip Padėkos diena ar Kalėdos, kai gali susirinkti daug žmonių ir dažnai geriama.
  • Kelionės: Plastikinės stiklinės taip pat yra puikus pasirinkimas kelionėms, paplūdimio dienoms, pasivaikščiojimams miške ir kitose vietose, kur stikliniai indai gali būti per sunkūs arba lengvai sudužti.
  • Vaikų vakarėliai: Kadangi plastikinės stiklinės yra nedūžtančios ir yra mažesnė tikimybė susižeisti jas numetus ar apvertus, jos yra saugi alternatyva vaikų vakarėliams.

Kokių rūšių plastikinius stiklus siūlo Kulina?

Kulina siūlo platų plastikinių stiklinių įvairiems gėrimams asortimentą, pvz:

  • Vandens plastikinės stiklinės: Plastikinės stiklinės puikiai tinka įvairiems šaltiems gėrimams patiekti
  • Plastikinės vyno taurės: Plastikinės vyno taurės gali būti įvairių dydžių ir stilių: taurės, taurės su koteliu ir taurės be kotelio. Jie puikiai tinka lauko susitikimams, iškyloms ir kitai veiklai, kai naudoti įprastus akinius gali būti rizikinga.
  • Plastikiniai alaus bokalai: Plastikiniai alaus bokalai: pintos, bokalai ir bokalai - tai tik kelios įvairios plastikinių alaus bokalų rūšys. Jie yra tvirti ir nelūžtantys, todėl puikiai tinka renginiams lauke.
  • Plastikinės šampano taurės: Taip, net šampaną galima gerti plastikinėse stiklinėse! Galima įsigyti įvairių dydžių ir formų plastikinių šampano taurių, įskaitant fleitas ir kupiūras. Jie puikiai tinka tokioms progoms kaip vestuvės, susitikimai lauke ir kiti renginiai, kai naudoti standartinius stiklinius indus būtų rizikinga.

Apibendrinant galima pasakyti, kad svetainėje Kulina galima rasti kelių rūšių plastikinių stiklinių, skirtų įvairiems gėrimams, o geriausias tipas priklauso nuo jūsų reikalavimų ir situacijos.