Seletti

Seletti - įkurtas 1964 m., šis tikras itališkas prekės ženklas siekia tobulėjimo, naujovių ir originalumo, savo klientams siūlydamas namų dekoro gaminius, kurie ne tik nustebina, bet tiesiog gniaužia kvapą. Ar esate pakankamai drąsus, kad pakviestumėte Seletti į savo namus ir virtuvę?
312 items total
LED sienos dekoracija SANTA-SATAN 52 cm, Seletti
390 €
SLT13006
Stalinis šviestuvas STANDING MONKEY 54 cm, juodas, Seletti SLT14920
Stalinis šviestuvas DISCOBOLUX 51 cm, baltas, Seletti SLT14807
Pakabinamas šviestuvas MONKEY SWING 59 cm, baltas, Seletti SLT14875
Stalinis šviestuvas MONKEY STANDING 54 cm, baltas, Seletti SLT14880
Dubuo salotoms COSMIC DINER LUNAR 34 cm, žalvaris, Seletti SLT10876
Up
More products

Seletti - prekės ženklas kaip joks kitas

1964 m. įkurtas Seletti prekės ženklas, įsikūręs Cicognara, Mantovoje, sieja dizainą su mada ir pop menu. Dirbama su šūkiu "(R)evoliucija yra vienintelis sprendimas", Seletti tapo kūrybingos itališkos meistrystės ir dizaino sinonimu, siūlanti namų dekoro elementus, šviestuvus, indus ir kt. Romano Seletti, kuris įkūrė šį prekės ženklą ir prie kurio aštuntajame dešimtmetyje prisijungė jo sūnūs Miria ir Stefano, pirmasis suteikė įmonei dinamišką, novatorišką ir kūrybišką charakterį, kuris niekada nebuvo prarastas per visą prekės ženklo istoriją. Svetainės Seletti savininkai ir dizaineriai pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir įmonės klientai bei gerbėjai - jie drąsūs ir nori daugiau tiek savo gyvenime, tiek namuose.

Seletti misija ir vizija

Seletti siūlo gaminius, kuriuose dera dizainas, kasdienis gyvenimas, menas ir humoro jausmas, ir taip savo klientams perteikia unikalaus, asmeniško ir juokingo gyvenimo būdo viziją. Seletti tai nuolatinė kelionė grožio, formos ir funkcijos idėjos link.

Nuo pat prekės ženklo įkūrimo pradžios jo misija - kuo geriau išnaudoti nesibaigiančius gaminių tyrimus, siekti tobulėjimo, naujovių ir originalumo, vis iš naujo apibrėžti ir atnaujinti dizaino idėją.

Selettiproduktus ir katalogą

Seletti gamina visų rūšių namų apyvokos reikmenis, įskaitant asmeninius ir dekoratyvinius daiktus, baldus (fotelius, sofas, stalus, kėdes ir lauko krėslus, pėdų pagalvėles, daiktadėžes ir bufetus), patalynę ir virtuvės tekstilę, šviestuvus ir apšvietimą vidaus ir lauko erdvėms, stiklinius indus, stalo įrankius ir indus neįprastiems stalams.

Seletti dizainas papuošė daugybę restoranų, barų, viešbučių, kurortų ir, aišku, privačių namų, todėl žmonių gyvenimas tapo laimingesnis, spalvingesnis ir kupinas neakivaizdžių idėjų.

Prekės ženklo dizaineriai

Šį prekės ženklą sukūrė daug dizainerių ir dizaino studijų. Stefano ir Miria Seletti, kurie dabar vadovauja bendrovei, dirba su įvairiais jaunais Italijos ir tarptautiniais dizaineriais, įskaitant Job Smeets ir Nynke Tynagel iš "Studio Job", Marcantonio Raimondi Malerba, Antonio Arico, Maxime Ansiau, Elena Cutolo ar Emanuele Magini.

Seletti taip pat bendradarbiavo su daugeliu garsių prekių ženklų ir dizaino koncepcijų, įskaitant Maurizio Cattelano ir Pierpaolo Ferrari žurnalą, kurio dėka buvo sukurta Seletti Wears Toiletpaper - šokiruojanti lėkščių, kilimėlių ir kitų namų aksesuarų kolekcija. Bendradarbiaujant su garsia italų mados kompanija "Diesel" sukurti kosminiai indai ir kiti namų dekoro elementai, kurie iš tiesų yra iš kito pasaulio.

Svetainėje Kulina mes mėgstame Seletti. Ar išdrįstumėte pakviesti jį į savo namus?