Seletti

Seletti - įkurtas 1964 m., šis tikras itališkas prekės ženklas siekia tobulėjimo, naujovių ir originalumo, savo klientams siūlydamas namų dekoro gaminius, kurie ne tik nustebina, bet tiesiog gniaužia kvapą. Ar esate pakankamai drąsus, kad pakviestumėte Seletti į savo namus ir virtuvę?
245 items total
Vyno taurė ESTETICO QUOTIDIANO 16 cm, Seletti
17 €
SLT10628
Arbatinis puodelis su lėkštute HYBRID KANNAUJ, Seletti SLT09172
Arbatinis puodelis su lėkštute HYBRID KERMA, Seletti SLT09171
Arbatinis puodelis su lėkštute HYBRID ZORA Seletti SLT09744
Arbatinukas HYBRID SMERALDINA 15 cm, Seletti
126 €
SLT09747
Arbatinukas I-WARES 23 cm, aukso spalvos, Seletti
68 €
SLT09866
Arbatinukas I-WARES 23 cm, geltonas, Seletti
60 €
SLT09856GIA
Arbatos puodelis HYBRID ANASTASIA 10 cm, Seletti
41 €
SLT09751
Arbatos puodelis HYBRID FEDORA 10 cm, Seletti
41 €
SLT09753
Arbatos puodelis HYBRID PROCOPIA 10 cm, Seletti
41 €
SLT09752
Arbatos puodelis I-WARES 11,5 cm, fuksijos spalvos, Seletti SLT09855FUC
Arbatos puodelis I-WARES 11,5 cm, geltonas, Seletti SLT09855GIA
Arbatos puodelis I-WARES 11,5 cm, oranžinis, Seletti SLT09855ARA
Arbatos puodelis I-WARES 11,5 cm, šviesiai mėlynas, Seletti SLT09855AZZ
Arbatos puodelis I-WARES 11,5 cm, žalias, Seletti SLT09855VER
Arbatos puodelis KINTSUGI 2, baltas, Seletti
47 €
SLT09652
Cukrinė I-WARES 15 cm, aukso spalvos, Seletti
45 €
SLT09867
Cukrinė su šaukštu HYBRID MAURILIA12 cm, Seletti SLT09748
Up
More products

Seletti - prekės ženklas kaip joks kitas

1964 m. įkurtas Seletti prekės ženklas, įsikūręs Cicognara, Mantovoje, sieja dizainą su mada ir pop menu. Dirbama su šūkiu "(R)evoliucija yra vienintelis sprendimas", Seletti tapo kūrybingos itališkos meistrystės ir dizaino sinonimu, siūlanti namų dekoro elementus, šviestuvus, indus ir kt. Romano Seletti, kuris įkūrė šį prekės ženklą ir prie kurio aštuntajame dešimtmetyje prisijungė jo sūnūs Miria ir Stefano, pirmasis suteikė įmonei dinamišką, novatorišką ir kūrybišką charakterį, kuris niekada nebuvo prarastas per visą prekės ženklo istoriją. Svetainės Seletti savininkai ir dizaineriai pasižymi tomis pačiomis savybėmis kaip ir įmonės klientai bei gerbėjai - jie drąsūs ir nori daugiau tiek savo gyvenime, tiek namuose.

Seletti misija ir vizija

Seletti siūlo gaminius, kuriuose dera dizainas, kasdienis gyvenimas, menas ir humoro jausmas, ir taip savo klientams perteikia unikalaus, asmeniško ir juokingo gyvenimo būdo viziją. Seletti tai nuolatinė kelionė grožio, formos ir funkcijos idėjos link.

Nuo pat prekės ženklo įkūrimo pradžios jo misija - kuo geriau išnaudoti nesibaigiančius gaminių tyrimus, siekti tobulėjimo, naujovių ir originalumo, vis iš naujo apibrėžti ir atnaujinti dizaino idėją.

Selettiproduktus ir katalogą

Seletti gamina visų rūšių namų apyvokos reikmenis, įskaitant asmeninius ir dekoratyvinius daiktus, baldus (fotelius, sofas, stalus, kėdes ir lauko krėslus, pėdų pagalvėles, daiktadėžes ir bufetus), patalynę ir virtuvės tekstilę, šviestuvus ir apšvietimą vidaus ir lauko erdvėms, stiklinius indus, stalo įrankius ir indus neįprastiems stalams.

Seletti dizainas papuošė daugybę restoranų, barų, viešbučių, kurortų ir, aišku, privačių namų, todėl žmonių gyvenimas tapo laimingesnis, spalvingesnis ir kupinas neakivaizdžių idėjų.

Prekės ženklo dizaineriai

Šį prekės ženklą sukūrė daug dizainerių ir dizaino studijų. Stefano ir Miria Seletti, kurie dabar vadovauja bendrovei, dirba su įvairiais jaunais Italijos ir tarptautiniais dizaineriais, įskaitant Job Smeets ir Nynke Tynagel iš "Studio Job", Marcantonio Raimondi Malerba, Antonio Arico, Maxime Ansiau, Elena Cutolo ar Emanuele Magini.

Seletti taip pat bendradarbiavo su daugeliu garsių prekių ženklų ir dizaino koncepcijų, įskaitant Maurizio Cattelano ir Pierpaolo Ferrari žurnalą, kurio dėka buvo sukurta Seletti Wears Toiletpaper - šokiruojanti lėkščių, kilimėlių ir kitų namų aksesuarų kolekcija. Bendradarbiaujant su garsia italų mados kompanija "Diesel" sukurti kosminiai indai ir kiti namų dekoro elementai, kurie iš tiesų yra iš kito pasaulio.

Svetainėje Kulina mes mėgstame Seletti. Ar išdrįstumėte pakviesti jį į savo namus?