MIJ

MIJ - Mpagaminta Japonijoje - unikali rankų darbo japonų keramikos kolekcija. Pagaminta su tradicijomis ir meile kiekvienai išskirtinei virtuvei, kurioje patiekiami patiekalai iš viso pasaulio.
424 items total
Pietų lėkštė TENMOKKU 29 cm, MIJ
Outlet
40 € –34 %
26,39 €
MIJC2447
Rinkinys arbatai METALLIC, 5 vnt., MIJ
Outlet
97 € –17 %
79,99 €
MIJRW0033
Valgymo dubuo TENMOKKU 24 cm 700 ml, MIJ
Outlet
22 € –20 %
17,59 €
MIJC2450
Valgymo dubuo TENMOKKU 15 cm, 450 ml, MIJ
Outlet
13 € –20 %
10,39 €
MIJC2454
Užkandžių lėkštė TENMOKKU 17 cm, MIJ
Outlet
11 € –20 %
8,79 €
MIJC8076
Serviravimo dubuo TENMOKU 28 cm, 1,5 l, MIJ
Outlet
49 € –18 %
39,99 €
MIJC2449
Užkandžių lėkštė TENMOKKU 20 cm, MIJ
Outlet
14 € –18 %
11,43 €
MIJC2448
Up
More products

Made in Japan – rankų darbo japoniški keraminiai indai

Prekės ženklo Made in Japan istorija

Made in Japan (MIJ) įkūrė Peter Longmore, kuris į pirmąją kelionę į Japoniją išvyko daugiau nei prieš 35 metus ir negalėjo atsispirti tradicinių japoniškų stalo reikmenų žavesiui. Jis nusprendė iš Japonijos į Australiją, Melburną, kur yra įsikūrusi MIJ, atvežti lėkštes ir dubenis, pagamintus šeimos prižiūrimose krosnyse. Šie keraminiai Made in Japan indai atspindi tradicinio japoniško meistriškumo dvasią; visi kūriniai vis dar yra rankų darbo, pagaminti Japonijoje.

MIJ – misija

Made in Japan misija – suteikti džiaugsmo prie valgomojo stalo, paversti valgį holistine patirtimi, kurioje žmonės, atmosfera, muzika, kalbėjimas, juokas, stalo serviravimas ir indai padeda patirti „čia ir dabar" patirtį – maisto skonis ir gyvenimo skonis. Jie taip pat atspindi tarp virėjų gerai žinomą posakį „Pirmiausia valgyk akimis"" tai kalba apie tai, kaip maistas atrodo, taip pat apie indus, kuriuose patiekiate. Skani sriuba patiekta rankų darbo azijietiško stiliaus dubenėliuose, makaronai patiekti gražioje rankų darbo lėkštėje, gali padvigubinti malonumą ir pagerinti maisto skonį.

Produktai, kolekcijos ir jų kokybė

Dauguma Made in Japan produktų diegiami mažose, šeimai priklausančiose krosnyseų Gifu mieste, centrinėje Honšiu saloje, o likusieji – iš kitų Japonijos vietų. Didžioji dalis molio, kuris naudojamas gamybos procese ir kuris, be abejo, yra pagrindinis ingredientas, yra kilęs iš Gifu Honšiu saloje. Glazūros spalvos buvo kuriamos ir tobulinamos bėgant metams, jų tonai kuriami naudojant įvairius miltelinius dažus, gaunamus iš gamtos išteklių, ir maišomi skirtingose vietinėse krosnyse – kiekviena kolekcija gaunama iš skirtingos krosnies, randama visoje Japonijoje.

Made in Japan siūlo daugybę kolekcijų su skirtingais pojūčiais, spalvomis ir apdaila, kiekviena serija apima skirtingų formų ir dydžių lėkštes ir dubenėlius, didelius serviravimo dubenėlius ir mažus padažines ar užkandžių dubenėlius.

Gaminius kruopščiai rankomis gamina amatininkai, gimę ir mokyti Japonijoje ir dažnai yra sūnūs, perėmę šias žinias iš savo tėvų. Jie tai daro tradiciniu būdu, turėdami per amžius perduodamus įgūdžius, meilę ir dėmesį detalėms. Made in Japan indai yra tinkami plauti indaplovėje ir gali būti šildomi mikrobangų krosnelėje bei yra atsparūs ilgalaikiam naudojimui. Jie puikiai atrodo net po daugelio metų kasdienio naudojimo, todėl visiems restoranų savininkams tai patinka!

Populiariausios MIJ kolekcijos yra:

  • Aurora
  • Juodasis perlas
  • Varinis sūkurys
  • Žemė ir amp; Dangus
  • BB juoda
  • Indigo mėlyna

Kur galite rasti Made in Japan produktų ir kodėl jie tokie populiarūs?

Made in Japan indus mėgsta visi tikri gurmanai, restoranų šefai ir puikūs dizaino mylėtojai. Blizgančios glazūros, natūralios spalvos, malonios liesti struktūros ir originalus dizainas suteikia malonumą akims, pakelia visus patiekalus į aukštesnį lygį. Štai kodėl MIJ gaminių galite rasti geriausiuose restoranuose ir viešbučiuose visame pasaulyje. Lėkštes ir dubenis taip pat namuose naudoja žinomi virtuvės šefai, kurie kartu su geriausiais kulinarijos tinklaraštininkais demonstruoja savo maistą ir patiekalus, socialiniuose tinkluose publikuodami receptų nuotraukas, pateikiamus ant Made in Japan keramikos.