MIJ

MIJ - Mpagaminta Japonijoje - unikali rankų darbo japonų keramikos kolekcija. Pagaminta su tradicijomis ir meile kiekvienai išskirtinei virtuvei, kurioje patiekiami patiekalai iš viso pasaulio.
455 items total
Dubuo salotoms BLACK PEARL 28 cm, 2 l, MIJ
49,49 € –7 %
46 €
MIJC2441
Desertinė lėkštė ICE WHITE 13 cm, MIJ
5,49 € –8 %
5 €
MIJC2331
Indelis padažui BLUE BLACK 8 cm, 20 ml, MIJ
5,49 € –8 %
5 €
MIJC7939
Indelis padažui RIDGED ALABASTER 8 cm, MIJ
4,39 € –8 %
4 €
MIJC2259
Sakė indelis 80 ml, mėlynos spalvos, MIJ
4,39 € –8 %
4 €
MIJC5463
Sakės puodelis CELADON 35 ml, MIJ
4,39 € –8 %
4 €
MIJC5465
Šaukštas SHINO BLUE 12 cm, MIJ
4,39 € –8 %
4 €
MIJC2855
Tapos šaukštas BLACK SPECKLE 12 cm, MIJ
4,39 € –8 %
4 €
MIJC2850
Up
More products

Made in Japan – rankų darbo japoniški keraminiai indai

Prekės ženklo Made in Japan istorija

Made in Japan (MIJ) įkūrė Peter Longmore, kuris į pirmąją kelionę į Japoniją išvyko daugiau nei prieš 35 metus ir negalėjo atsispirti tradicinių japoniškų stalo reikmenų žavesiui. Jis nusprendė iš Japonijos į Australiją, Melburną, kur yra įsikūrusi MIJ, atvežti lėkštes ir dubenis, pagamintus šeimos prižiūrimose krosnyse. Šie keraminiai Made in Japan indai atspindi tradicinio japoniško meistriškumo dvasią; visi kūriniai vis dar yra rankų darbo, pagaminti Japonijoje.

MIJ – misija

Made in Japan misija – suteikti džiaugsmo prie valgomojo stalo, paversti valgį holistine patirtimi, kurioje žmonės, atmosfera, muzika, kalbėjimas, juokas, stalo serviravimas ir indai padeda patirti „čia ir dabar" patirtį – maisto skonis ir gyvenimo skonis. Jie taip pat atspindi tarp virėjų gerai žinomą posakį „Pirmiausia valgyk akimis"" tai kalba apie tai, kaip maistas atrodo, taip pat apie indus, kuriuose patiekiate. Skani sriuba patiekta rankų darbo azijietiško stiliaus dubenėliuose, makaronai patiekti gražioje rankų darbo lėkštėje, gali padvigubinti malonumą ir pagerinti maisto skonį.

Produktai, kolekcijos ir jų kokybė

Dauguma Made in Japan produktų diegiami mažose, šeimai priklausančiose krosnyseų Gifu mieste, centrinėje Honšiu saloje, o likusieji – iš kitų Japonijos vietų. Didžioji dalis molio, kuris naudojamas gamybos procese ir kuris, be abejo, yra pagrindinis ingredientas, yra kilęs iš Gifu Honšiu saloje. Glazūros spalvos buvo kuriamos ir tobulinamos bėgant metams, jų tonai kuriami naudojant įvairius miltelinius dažus, gaunamus iš gamtos išteklių, ir maišomi skirtingose vietinėse krosnyse – kiekviena kolekcija gaunama iš skirtingos krosnies, randama visoje Japonijoje.

Made in Japan siūlo daugybę kolekcijų su skirtingais pojūčiais, spalvomis ir apdaila, kiekviena serija apima skirtingų formų ir dydžių lėkštes ir dubenėlius, didelius serviravimo dubenėlius ir mažus padažines ar užkandžių dubenėlius.

Gaminius kruopščiai rankomis gamina amatininkai, gimę ir mokyti Japonijoje ir dažnai yra sūnūs, perėmę šias žinias iš savo tėvų. Jie tai daro tradiciniu būdu, turėdami per amžius perduodamus įgūdžius, meilę ir dėmesį detalėms. Made in Japan indai yra tinkami plauti indaplovėje ir gali būti šildomi mikrobangų krosnelėje bei yra atsparūs ilgalaikiam naudojimui. Jie puikiai atrodo net po daugelio metų kasdienio naudojimo, todėl visiems restoranų savininkams tai patinka!

Populiariausios MIJ kolekcijos yra:

  • Aurora
  • Juodasis perlas
  • Varinis sūkurys
  • Žemė ir amp; Dangus
  • BB juoda
  • Indigo mėlyna

Kur galite rasti Made in Japan produktų ir kodėl jie tokie populiarūs?

Made in Japan indus mėgsta visi tikri gurmanai, restoranų šefai ir puikūs dizaino mylėtojai. Blizgančios glazūros, natūralios spalvos, malonios liesti struktūros ir originalus dizainas suteikia malonumą akims, pakelia visus patiekalus į aukštesnį lygį. Štai kodėl MIJ gaminių galite rasti geriausiuose restoranuose ir viešbučiuose visame pasaulyje. Lėkštes ir dubenis taip pat namuose naudoja žinomi virtuvės šefai, kurie kartu su geriausiais kulinarijos tinklaraštininkais demonstruoja savo maistą ir patiekalus, socialiniuose tinkluose publikuodami receptų nuotraukas, pateikiamus ant Made in Japan keramikos.