arbatos puodukai

83 items total
Rinkinys arbatai BJORN, 6 vnt., Viva Scandinavia
72,30 €
VS32801
Rinkinys arbatai CALM TEA RITUAL, 5 vnt. komplektas, rudas, Lékué LKE0303030SURM017
Up
More products

Kam man reikalingas arbatinukas?

Nors arbatinukas nėra būtinas ruošiant arbatą, jis yra būtinas, jei norite išsivirti geriausią arbatą ir naudoti palaidų žolelių arbatą, kurią visi arbatos mėgėjai vertina dėl gilaus skonio. Galbūt galėsite pasigaminti puodelį arbatos naudodami arbatos maišelį, bet aukščiausios kokybės arbatos ir atsidavę arbatos gėrėjai nusipelno geriau.

Arbatinukas pagerins jūsų arbatos gėrimo patirtį, ypač jei iš tikrųjų vertinate arbatos skonį. Taip pat verta pasigaminti daugiau arbatos iš karto. Mūsų gyvenimą taip pat palengvino virdulys ir didelis arbatinukas, kurių pagalba vienu metu galėsite patiekti 4 ar 5 puodelius arbatos.

Kuo arbatinukai skiriasi nuo irdulių?

  • Elektriniai virduliai arba virduliai yra prietaisai, naudojami vandeniui užvirti. Kita vertus, arbatinukai yra indai, naudojami arbatai ruošti ir patiekti, įdedant džiovintą arbatą ar arbatos lapelius į arbatos sietelį ir ant jų užpilant karštą vandenį.
  • Arbatinukai dažnai gaminami iš porceliano, stiklo ar akmens, elektriniai virduliai – iš metalo, plieno ir plastiko. Vis dėlto kai kuriuos arbatinukus (pagamintus iš nerūdijančio plieno arba ketaus) galima pastatyti ant viryklės, kad arbata ilgiau išliktų šilta.
  • Arbatinukai, kaip ir virduliai, yra įvairių dydžių, formų ir stilių, tačiau jų išvaizda yra daug svarbesnė, kai padedate juos ant stalo kartu su arbatos puodeliais, cukraus dubenėliai ir pieno ąsotėliai.

Jei norite, kad arbatos virimo patirtis būtų dar geresnė, perskaitykite mūsų išsamų arbatos gaminimo apsipirkimo vadovą.

Kokios svarbiausios arbatinukų savybės?

Kadangi arbatinukas naudojamas arbatai ruošti, arbatos sietelis yra svarbiausias elementas. Kai arbata bus paruošta, išimkite jį ir padėkite ant lėkštės. Kai kuriuose arbatinukuose dangtelis naudojamas kaip lėkštė arbatos koštuvui, todėl visa patirtis bus dar geresnė. Arbatinukai taip pat turėtų turėti patogią rankeną, kuri neįkaistų, ir dangtį, kuris nebūtų lengvai nuimamas. Kai kuriuose arbatinukuose taip pat yra snapelis, stabdantis lašėjimą, todėl jūsų stalas išliks švarus. Taip pat galite pasirinkti stilingą arbatos šildytuvą arba arbatinuko šildytuvą, kad arbata neatvėstų per greitai.

Kulinoje rasite plačią arbatinukų iš stiklo, porceliano, keramikos, keramikos, ketaus ar nerūdijančio plieno, pasiūlą. Galite rinktis įvairaus stiliaus arbatinukus – skandinaviškus, minimalistinius, azijietiškus, klasikinius, paprastus ar šiek tiek žaismingus, bei jų talpą pritaikykite savo poreikiams. Rinkitės 0,5 l ar mažesnę, reikia arbatinuko tik jums arba didesnį visai šeimai ir skirtą popietinei, kelių valandų arbatai.

Rinkitės iš aukščiausios kokybės arbatai skirtų prekių ženklų, pvz., Viva Scandinavia, MIJ arba Bredemeijer arba ieškokite kažko kito ir patikrinkite Seletti, Blomus pasiūlymą arba Kahler.