2890 items total
Platus peilis TWIN 1731, ZWIL LING
Outlet
404,30 € –45 %
222 €
ZW31860101
Keptuvė nelipnia danga 24 cm, Eva Solo
142 € –52 %
68 €
ES202724
Japoniškas duonos peilis 5000MCD 23 cm, Miyabi
547 € –34 %
357 €
MB34376231
Tarteletės forma 11 cm, de Buyer
7,99 € –49 %
4 €
DB535611
Wok keptuvė NATURAL FORCE G2661972 26 cm, Tefal
85,99 € –47 %
45,49 €
TEFG2661972
Maišymo šaukštas B BOIS 20 cm, de Buyer
7,90 € –49 %
4 €
DB487120
Keptuvė nelipnia danga 26 cm, Eva Solo
152 € –44 %
85,10 €
ES202726
Up
More products

Virtuvė - mūsų namų širdis

Virtuvė labai dažnai yra kiekvieno namų ūkio širdis ir kiekvienų namų centras. Ten praleidžiame daug laiko: gaminame maistą, valgome, kalbamės ir, tiesą pasakius, patys geriausi vakarėliai, taip pat šeimos ir draugų susibūrimai dažnai taip pat vyksta arba baigiasi čia.

Tai vieta, kur esame kartu – kalbamės, pusryčiaujame, geriame rytinę kavą ir vakare puodelį arbatos. Todėl labai svarbu, kad jūsų virtuvė būtų graži ir praktiška, kad joje būtų malonu gaminti, valgyti ir leisti laiką.

Ko jums reikia virtuvėje?

Galvodami apie virtuvės išdėstymą ir apdailą, galime nustatyti šias virtuvės produktų ir priedų kategorijas, kurios reikalingos kiekvienoje virtuvėje:

 • virtuviniai puodai ir keptuvės
 • virtuvės reikmenys ir visų rūšių maisto gaminimo reikmenys
 • virtuvės organizatoriai (tai apima organizatorius ir stovus indams, peilių dėklus, stalčių tvarkykles ir kt. )
 • maisto talpyklos (sausiems ingredientams, pvz., druskai, prieskoniams ir makaronams, taip pat indai, kuriuos galima naudoti šaldytuve arba priešpiečių dėžutės, kurios naudojamos neštis sveiką, naminį maistą į darbą ar mokyklą )
 • elektriniai virtuvės prietaisai (virduliai, maišytuvai, kavos aparatai, skrudintuvai ir kt.)
 • virtuviniai šviestuvai
 • virtuvės tekstilė (virtuviniai rankšluostėliai, prijuostės, staltiesės ir kt.)

Ieškote keptuvės, puodų rinkinio ar geriausių virtuvinių peilių? Peržiūrėkite mūsų virtuvės pirkinių vadovus!

Jei norite priimti geriausius sprendimus, jei galvojate, kaip išsirinkti keptuvę, kaip išsirinkti peilį ar kokie puodai jums labiausiai tinka, peržiūrėkite Kulina pirkinių vadovą. Turime jums daug praktinių patarimų ir siūlome aukščiausios kokybės gaminius, kurie tarnaus jums ilgą laiką!

Populiariausi Kulina pirkinių vadovai yra:

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis indus ar virtuvės reikmenis?

 • Įsitikinkite, kad renkatės atpažįstamus prekių ženklus, kurie užtikrina gerą kokybę ir naudoja maistui saugias medžiagas. Tai svarbu jūsų sveikatai, patogumui ir piniginei.
 • Taupyti perkant puodus, keptuves ar virtuvės prietaisus nėra gera strategija, jei norite naudoti šiuos produktus ilgesnį laiką (kartais net iš kartos į kartą). Jei norite įsitikinti, kad naudojami priedai duoda geriausius įmanomus rezultatus, ir jei nenorite būti priversti vėl ir vėl pirkti kitą keptuvę, virdulį ar net virtuvinį šaukštą (taip tausosite aplinką, ir sutaupysite pinigų), investuokite daugiau ir mėgaukitės puikiu maisto gaminimo malonumu daug ilgiau.
 • Rinkitės produktus, medžiagas ir technologijas, atitinkančius jūsų gaminimo ir valgymo įpročius. Pirkti kepsninę, jei nevalgote mėsos, yra pinigų švaistymas. Jei kiekvieną rytą valgote omletus, turėtumėte įsigyti keptuvę su nepridegančiu paviršiumi. Jei mėgstate žuvį, tikriausiai reikės gero filė peilio. Jei pyragą kepate kiekvieną šeštadienį, tai yra gera priežastis nusipirkti aukščiausios kokybės pyrago formeles.
 • Įsitikinkite, kad virtuvės indų ir prietaisų, kuriuos perkate, stilius atitinka jūsų virtuvės ir visų namų stilių. Esate kaimiško ar skandinaviško interjero gerbėjas? Pasirinkite medį ir medinius įrankius. Ar jums labiau patinka minimalizmas? Rinkitės nerūdijančio plieno, juodos ir baltos spalvos atspalvius, geometrines formas ir aiškias linijas.

Apibendrinant – rinkitės taip, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis ir darbas virtuvėje būtų greitesnis. Pasikliaukite gerai žinomais prekių ženklais, turinčiais ilgametes tradicijas (juos rasite Kulina parduotuvėje), rinkitės geresnės kokybės medžiagas ir paverskite savo virtuvę tokia vieta, kurioje norėtų sėdėti visi.