arbatos infuzeriai

30 items total
Arbatžolių infuzoris TEA BAG S, Eva Solo
29,95 € –36 %
19 €
ES567430
Arbatžolių sietelis ETNA kelioniniam puodeliui, Kambukka KMBKL01017
Arbatžolių sietelis TEA TIME S, WMF
21,99 € –9 %
20 €
WM0636466040
Arbatžolių sietelis YOU, nerūdijantis plienas, Alessi ALMMI25
Arbatžolių sietelis, Bredemeijer
15,60 €
BRED47061
Arbatžolių sietelis GOURMET 5 cm, WMF
15 €
WM0642676040
Arbatžolių infuzoris, aukso spalvos, nerūdijantis plienas, Lune Tea LUNE5905413165016
Arbatžolių infuzoris INFUSION, stiklas, Viva Scandinavia VS70200
Up
More products

Arbatos infuzoriai - patogus ir paprastas būdas užsiplikyti birios arbatos lapelių į vieną puodelį

Kas yra arbatžolių infuzoris ir kam jis naudojamas?

arbatžolių infuzoris - tai įrankis, skirtas mirkyti birią arbatą. Paprastai jis primena tinklinį filtrą arba perforuotą indą, yra pagamintas iš nerūdijančiojo plieno, silikono arba plastiko ir skirtas laikyti palaidus arbatos lapelius, o pro jį pratekantis vanduo prisotina vandenį arbatos skonio ir aromato. Arbatos infuzorių būna įvairių dydžių ir formų - nuo mažų tinklinių kamuoliukų ar krepšelių iki kur kas išradingesnių ir juokingesnių formų.

Kaip naudoti arbatžolių infuzoris? Į sietelį įberkite reikiamą kiekį birios arbatos ir įdėkite į puodelį ar puodelį. Užpilkite karštu vandeniu. Tuomet infuzorių galima išimti, o išmirkytą arbatą galima ragauti. Virimo laikas priklauso nuo arbatos rūšies ir individualių pageidavimų.

Kulina turime nuostabią arbatos infuzorių kolekciją, kurią sudaro tokie gerai žinomi gamintojai kaip Viva Scandinavia, Koziol, ir Eva Solo.

Kūrybiški arbatos sieteliai - puiki dovana arbatos mėgėjui

Juokingi ar kūrybiški arbatos sieteliai - puikus būdas suteikti asmeniškumo ir linksmumo geriant arbatą. Rinkoje yra daugybė kūrybiškų arbatos sietelių, pavyzdžiui, gyvūnų formos sieteliai, mielų personažų sieteliai ir net miniatiūrinių arbatinukų ar puodelių formos sieteliai. Kai kurie arbatos sieteliai sukurti taip, kad plūduriuotų puodelyje, taip suteikdami jūsų arbatai įmantrų akcentą.

Jei ieškote smagaus ir kūrybiško arbatžolių sietelis, galite rasti įvairių medžiagų, pvz., silikono, nerūdijančio plieno ir net maistinio plastiko. Be to, jie gali būti įvairių spalvų, dydžių ir formų, kad atitiktų jūsų pageidavimus.

Vienas iš kūrybiško arbatžolių sietelis naudojimo privalumų yra tas, kad jis gali tapti puikia pokalbio pradžia. Jie taip pat puikiai tinka dovanoti arbatą mėgstančiam draugui ar šeimos nariui, kuriam patinka neįprasti ir unikalūs arbatos aksesuarai.

Apskritai kūrybiški arbatos sieteliai yra puikus būdas įnešti šiek tiek humoro ir asmeniškumo į savo arbatos gaminimo rutiną, tačiau kartu tai yra funkcionalus įrankis, skirtas ruošti birią arbatą.

Kodėl biri arbata yra geresnė už arbatos maišelius?

Yra įvairių priežasčių, dėl kurių palaidų lapelių arbata dažnai laikoma pranašesne už arbatos maišelius:

  • Kokybė: Palyginti su arbatos maišeliais, palaidų arbatos lapelių arbata dažnai yra kokybiškesnė. Arbatos dulkės arba fanieros - susmulkinti arbatos lapelių likučiai - dažnai naudojamos arbatos maišeliams užpildyti. Priešingai, palaidų lapelių arbata gaminama iš sveikų ar nemažų arbatos lapelių fragmentų, kurie gali suteikti geresnį skonį ir aromatą.
  • Skonis: Palyginti su arbatos maišeliais, palaidų lapelių arbata yra sodresnio skonio. Arbatos maišeliuose dažnai būna mažiau arbatos, nei reikia, kad būtų galima išvirti pilną puodelį, be to, juose yra mažiau vietos lapeliams išsiskleisti, todėl jų skonis gali būti silpnesnis.
  • Įvairovė: Skirtingai nuo birios arbatos, kurią galima derinti su įvairiomis žolelėmis, prieskoniais ir vaisiais, siekiant suteikti unikalų ir intriguojantį skonį, arbatos maišeliuose dažnai būna tik viena arbatos rūšis.
  • Aplinka: Dauguma arbatos maišelių yra pagaminti iš biologiškai nesuyrančio popieriaus arba sintetinių medžiagų, o daugelis jų turi plastikinį apvalkalą. Ruošiant birią arbatą daugkartinio naudojimo sietelyje arba infuzoriuje, nereikia išmesti arbatos maišelių.

Apskritai, palyginti su arbatos maišeliais, birūs arbatos lapai suteikia daugiau malonumo ir kokybės arbatos gėrimo patirties, o su patogiu arbatžolių infuzoris pasigaminti tobulą puodelį arbatos tik sau yra paprasta!

Jei ieškote skanių arbatos mišinių, peržiūrėkite mūsų aukščiausios kokybės arbatų asortimentą, o jei norite paruošti daugiau arbatos nei tik puodelį sau, peržiūrėkite mūsų arbatinukų asortimentą. Taip pat galite perskaityti mūsų arbatos ruošimo apsipirkimo vadovą, jei norite daugiau sužinoti apie priedus ir arbatos ruošimo ritualus.