Lesyklėlės ir inkilėliai

19 items total
Paukščių lesyklėlė ir vandens dozatorius FUERA, Blomus BM65033
Inkilėlis paukščiams, pakabinamas, Eva Solo
39,90 € –20 %
31,92 €
ES571018

Paukščių lesyklėlės ir nameliai - tinkamai lesinkite savo plunksnuotus svečius

Stilinga paukščių lesyklėlė - moderni jūsų sodo puošmena? Kodėl gi ne?! Paukščių lesyklėlės jau seniai nebėra tik vaikų ir jų tėvų savadarbės konstrukcijos, skirtos paukščiams lesinti žiemos sezono metu. Bėgant metams ir paukščių lesyklėlės, ir paukščių nameliai taip pat pakeitė savo formas ir dabar jie dažnai atrodo kaip futuristinės skulptūros ar paslaptingi objektai, išsibarstę po jūsų sodą.

Dar vienas dalykas, kuris taip pat pasikeitė, yra vieta, kurioje galime pakabinti arba pritvirtinti paukščių lesyklą. Anksčiau juos kabindavome ant medžių, o dabar galime pritvirtinti ant langų, kad iš arti pamatytume įspūdingus paukščių kasdienius darbus prie stalo.

Turime didelę aukštos kokybės ir nebrangių sodo paukščių lesintuvų kolekciją, kurie taip pat yra puiki dovana kiekvienam sodo mylėtojui, o jei ieškote papildomų idėjų, kokias dovanas galite padovanoti sodo mylėtojui, peržiūrėkite mūsų dovanų gidą.

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį pirkdamas paukščių lesyklą?

  • kokius paukščius norite pritraukti į savo sodą
  • kur norite pakabinti paukščių lesyklą
  • koks dizainas geriausiai tinka maisto, kurį norite pasiūlyti skraidantiems draugams, tipui
  • koks dizainas ir spalva geriausiai derės prie jūsų namo eksterjero ir sodo stiliaus

Kurie paukščių maitintuvai yra geriausi?

Paukščių lesyklėlės yra įvairių dydžių ir formų, kad atitiktų įvairius poreikius, ir gaminamos iš įvairių medžiagų, įskaitant nerūdijantį plieną, plastiką ir stiklą.

Eva Solo siūlo didelį stilingų lesyklėlių ir vandens dozatorių paukščiams, pagamintų iš perdirbtų medžiagų, pasirinkimą, kad ne tik padėtumėte paukščiams rasti maisto žiemos sezonu, bet ir išliktumėte ekologiški.

Be to, Eva Solo's paukščių lesyklose yra įvairių jų išdėstymo variantų. Galite rinktis tradicines lesyklas, kurias galima pakabinti ant medžio, montuoti ant lango arba pasirinkti lesyklą ant stulpo.

Juos taip pat galima plauti indaplovėje, todėl visą laiką galėsite juos laikyti švarius ir saugius. Tai labai svarbu, nes paukščių lesyklose arba iš tikrųjų paukščiai platina ligas, iš kurių dažniausia yra salmonelės. Todėl svarbu reguliariai valyti paukščių lesyklą, o valydami ją būtinai išmeskite senas sėklas ir pripildykite lesyklą šviežių sėklų.