Greitpuodžiai

1 items total
Elektrinis multifunkcinis puodas ALL-IN-ONE POT CY505E30 6 l, Tefal TEFCY505E30

Elektrinės greitpuodžių viryklės - greitas ir patogus maisto gaminimo būdas

Kas yra elektrinis greitpuodis?

elektrinis greitpuodis - tai hermetiškas puodas, kuriame maistas greitai išverda veikiant garų slėgiui. Tai šiuolaikiškesnė klasikinės greitpuodis versija, skirta greitai virti maistą slėgiu naudojant elektrą. Elektrinės greitpuodžių viryklės, pvz., gerai žinomo prekės ženklo Tefal, yra daugiafunkciniai virtuvės indai, kuriuos galima naudoti ir kaip lėtaeigis puodas, ryžių virimo puodas, garintuvą, jogurto gaminimo aparatas, kiaušinių virimo aparatu ir kt.

Ar elektrinis greitpuodis yra saugi?

Šiuolaikinės elektrinės greitpuodžių viryklės yra daug saugesnės už senesnes virykles. Šiuolaikinės elektrinės greitpuodžių viryklės yra autonominiai prietaisai, kurie įjungiami į standartinius buitinius lizdus ir dedami ant stalviršio. Įdiegus keletą saugos mechanizmų, senosios siaubo istorijos, kai daiktai sprogdavo ant virtuvės lubų, jau praeityje.

Daugumoje šiuolaikinių elektrinių greitpuodžių neleidžiama nuimti dangčio, kol prietaisas vis dar yra veikiamas slėgio; reikia palaukti, kol slėgis išsisklaidys. Daugumoje šiuolaikinių modelių netgi yra temperatūros jutikliai, padedantys išvengti maisto sudeginimo.

Ar paprasta naudoti elektrinis greitpuodis ?

Elektrinės greitpuodžių viryklės laikomos paprastomis naudoti dėl intuityvaus valdymo ir funkcijų. Paprastai juose yra paprasti valdymo skydeliai su pažymėtais mygtukais ir skaitmeniniais ekranais, kuriuose naudotojams paprasta pasirinkti gaminimo režimus, keisti nustatymus ir stebėti gaminimo procesą.

Šiose viryklėse dažnai būna skaitmeniniai valdikliai, kuriais paprasta ir nesudėtinga naudotis, reguliuoti ir stebėti.

Pasirinkus tinkamus nustatymus, jie automatiškai valdo gaminimo procesą, todėl vartotojai gali nustatyti ir palikti jį, kol patiekalas bus paruoštas. Kai tiesiog neturite laiko valandą stovėti prie viryklės, idealiai tinka elektrinis greitpuodis . Jų lankstumas, leidžiantis atlikti įvairias maisto gaminimo užduotis, dar labiau padidina jų patogumą. Vis dėlto, norint sužinoti tikslius nurodymus ir atsargumo priemones, svarbu vadovautis gamintojo instrukcijomis.

Svetainėje Kulina galima rasti keletą kitų elektrinių viryklių, įskaitant keptuves, ryžių virykles, vakuumines virykles ir kt. Patikrinkite juos!