Emile Henry

Emile Henry yra prancūzų garsių, tradicinių kepimo patiekalų gamintoja. Pamilkite gražias spalvas ir dizainą savo retro stiliaus virtuvei!
20 items total
Pyrago indas 28 cm, kreminis, Emile Henry
41,49 € –8 %
37,90 €
EH026028
Bagečių kepimo forma, bordo raudona, Emile Henry
119,90 €
EH345506
Pailga kepimo forma 1,8 l, 31 cm, raudona bordo, Emile Henry EH346180
Druskos indas, raudonos bordo spalvos, Emile Henry
37,60 €
EH340201

Emile Henry – legendinių, Prancūzijoje pagamintų kepinių ir virtuvės reikmenų istorija

Emile Henry yra šeimai priklausantis „Pagaminta Prancūzijoje" verslas, įkurtas 1850 m. mažame Marcigny miestelyje, Burgundijos provincijoje, Prancūzijoje. Emile Henry, prekinis ženklas turintis beveik 200 metų istoriją, patirtį ir aistrą gaminimui, dabar yra visame pasaulyje žinomas kaip aukščiausios kokybės keraminių indų, gurmaniškų maisto gaminimo ir kepinių gaminių gamintojas, kurį galbūt pastebėjote žiūrėdami kulinarines laidas, žiūrėdami Instagram nuotraukas, vartydami interjero žurnalus ir grožintis garsių šefų virtuvėmis visame pasaulyje.

Populiariausi Emile Henry produktai yra akmeninės picos keptuvės, duonos kepimo formos, orkaitės indai, troškintuvai, rankų darbo pyragų indai ir tadžino indai.

Viso pasaulio virėjai mėgsta Emile Henry gaminius. Kodėl?

Garsūs šefai (ir namų šefai taip pat!) mėgsta Emile Henry gaminius, nes tam yra daug priežasčių. Gaminiai yra patogių, praktiškų formų, tinkamai suprojektuoti maisto ruošimui ir kepimui. Jie turi tinkamus matmenis, talpą ir gylį. Jie taip pat pasižymi puikiomis spalvomis ir stilinga retro išvaizda, todėl kiekviena virtuvė atrodo ypatinga, o gaminimas yra daug malonesnis.

Burgundinis molis – kuo ypatingi Emile Henry kepiniai?

Emile Henry kepimo indai yra pagaminti iš Burgundijos molio, Prancūzijoje. Šis molis tolygiai ir lėtai peduoda šilumą į patį kepimo indo centrą ir kaip tik dėl to maistas kepamas tolygiai, išryškėja skoniai ir aromatai. Išėmus maistą iš orkaitės arba nuo viryklės ir padėjus ant virtuvės stalviršio, dėl puikių Burgundijos molio šilumą sulaikančių savybių maistas ilgiau išlieka karštas ir skanus .

Prekės ženklas naudoja savo patentuotą didelio atsparumo orkaitės keramiką, pažangiausią gamybos procesą, kurio dėka Emile Henry produktai nesuaižėja ir neskilinėja. Taip pat galite pjauti tiesiai ant paviršiaus, jo nesubraižydami ir nepažeisdami. Gamybos procese naudojamos glazūros laikui bėgant nesutrūkinės, nepakeis spalvos ir neišbluks. Visiems Emile Henry gaminiams suteikiama ribota buitinė 10 metų garantija, užtikrinanti, kad jie nebus pažeisti dėl netinkamos gamybos.

Ar Emile Henry indai gali būti pernešami iš šaldiklio į orkaitę?

Taip, visi Emile Henry gaminiai pasižymi išskirtinėmis šiluminio šoko savybėmis, juos galite šauti tiesiai iš šaldiklio į karštą orkaitę.

Ar Emile Henry produktai tinkami mikrobangų krosnelėms?

Taip, troškintuvus galima naudoti mikrobangų krosnelėje, kad pašildytumėte lazanijas, pyragus ar troškinius.

Ar Emile Henry produktai tinkami plauti indaplovėje?

Taip, šiuos gaminius plauti labai paprasta, visi Emile Henry gaminiai tinka indaplovėms , o pridegęs ar prikepęs maistas neprisilaiko prie indų paviršiaus.