House Doctor

Skandinavijos pirmaujantis prekės ženklas House Doctor garsėja dėmesiu detalėms. Detalės svarbios, kaip ir kiekvienas jūsų namuose esantis produktas. Sukurkite savo interjerą gražiais, prasmingais objektais.
3 items total
Kokteilių plaktuvas GRUNGE, House Doctor
53 € –35 %
34 €
HD211290811
Indas ledukams ALIR, žalvaris, House Doctor
64 € –24 %
48,50 €
HD211290801
Baro šaukštas GRUNGE, House Doctor
13 € –7 %
12 €
HD211290814

House Doctor - geriausias vaistas jūsų namams

House Doctor yra Danijos šeimos įmonė, kurią 2001 m. įkūrė trys broliai, kuriuos sieja aistra jaukiems, neformaliems interjerams. Jie tiki, kad gražus interjeras pažadina reikiamus vitaminus, todėl įkūrė įmonę, kurios misija - kurti gražius, funkcionalius ir nebrangius gaminius namams. Šis prekės ženklas tapo įprastu Danijoje ir dėl savo meninio dizaino stiliaus ir harmoningo gaminių asortimento išpopuliarėjo visoje Europoje.

House Doctor dizainas ir stilius

House Doctor prekės ženklas žinomas dėl savito skandinaviško dizaino stiliaus, kuriame dera paprastumas, funkcionalumas ir elegancija. Prekės ženklo gaminiai pasižymi švariomis linijomis, natūralumu, prislopintomis spalvomis ir minimalistine estetika.

Įmonės misija - įkvėpti žmones ir padėti jiems kurti savo unikalias erdves - jaukius namus, kurie yra vaistas nuo visų problemų ir vargų. House Doctorgaminiai turi suteikti pusiausvyrą, paprastumą ir autentiškumą žmonių namuose. Jie tai daro siūlydami rankų darbo raštus, organiškas formas, subtilias detales, stilingas tekstūras ir subalansuotą dizainą.

House Doctor"produktų asortimentas

House Doctor"produktų asortimentas labai platus - nuo baldų ir apšvietimo iki namų aksesuarų ir tekstilės gaminių. Šio prekės ženklo gaminiai sukurti taip, kad būtų funkcionalūs ir praktiški, bet kartu suteiktų stilių bet kokiems namams. Kai kurios iš populiariausių produktų kategorijų yra šios:

  • Baldai: House Doctor siūlo įvairius baldus, įskaitant kėdes, stalus, sofas ir sandėliavimo sprendimus. Šio prekės ženklo baldai yra ir stilingi, ir praktiški, todėl puikiai tinka šiuolaikiniams namams.

  • Apšvietimas: House Doctor's šviestuvų kolekciją sudaro įvairūs funkcionalūs ir stilingi šviestuvai. Šio prekės ženklo apšvietimas sukurtas taip, kad bet kurioje patalpoje sukurtų šiltą ir jaukią atmosferą.

  • Namų dekoro aksesuarai: Prekės ženklo namų dekoro aksesuarų asortimentą sudaro įvairūs dekoratyviniai daiktai, pavyzdžiui, vazos, vazonai, vazonėliai, veidrodžiai ir paveikslų rėmai. Šie daiktai skirti bet kuriam kambariui suteikti asmeniškumo ir stiliaus.

  • Tekstilė: House Doctor tekstilės kolekciją sudaro įvairūs minkšti baldai, pavyzdžiui, pagalvėlės, užvalkalai ir antklodės. Šio prekės ženklo tekstilės gaminiai yra patogūs, praktiški ir stilingi, todėl puikiai tinka bet kokiems namams.

  • Lauko gaminiai, vonios kambario tekstilė ir laikymo reikmenys