Sumuštinių skrudintuvai

2 items total
Sumuštinių keptuvė BREAKTIME SW614831, Tefal
70,50 €
TEFSW614831
Sumuštinių keptuvė LONO, WMF
94,90 €
WM0415150011

Sumuštinių skrudintuvai - sklandus sumuštinių gaminimas

Kas yra sumuštinių skrudintuvai ir kam jie naudojami?

Sumuštinių skrudintuvai, kartais vadinami sumuštinių keptuvėmis, yra virtuvės įranga, skirta sumuštiniams skrudinti, kepti ant grotelių arba pašildyti. Jos pagamintos iš dviejų nelimpančių, atlenkiamų plokštelių, kurios priglunda viena prie kitos ir prispaudžia sumuštinį, o kraštus užklijuoja, kad kepant turinys neišbėgtų.

Jie mėgstami namuose ir restoranuose dėl savo praktiškumo, greitumo ir gebėjimo lengvai paruošti gardžius, šiltus sumuštinius.

Kuo skiriasi skrudintuvas nuo sumuštinių keptuvės?

Sumuštinių keptuvės ir skrudintuvai yra virtuvės prietaisai, naudojami duonai skrudinti, tačiau jie labai skiriasi keliais svarbiais aspektais.

Skrudintuvas - tai mažas virtuvės prietaisas, skirtas skrudinti atskiras duonos riekes. Jame paprastai yra 2-4 angos, į kurias galima dėti duonos riekes prieš jas paskrudinant įkaitintomis vielos ritėmis. Paprastai lizdai yra pakankamai dideli, kad tilptų storos duonos riekės ar net bandelės. Kai kurių skrudintuvų papildomos funkcijos yra pašildymas ir atitirpinimas, automatinis išsijungimas ir keli skrudinimo lygiai.

Kita vertus, sumuštinių keptuvė yra virtuvės įranga, skirta sumuštiniams pašildyti ir suslėgti. Sumuštinių keptuvėse galima gaminti sumuštinius su keptu sūriu, paninius ir net vaflius ar prancūziškus skrebučius.

Kokios yra šiuolaikinių sumuštinių skrudintuvų funkcijos?

Šiuolaikinės sumuštinių skrudintuvės, priklausomai nuo jų tipo ir gamintojo, gali turėti įvairių funkcijų ir ypatybių. Kai kurios tipiškos šiuolaikinių sumuštinių skrudintuvų savybės:

  • Kepimas ant grotelių: Daugumoje sumuštinių skrudintuvų esanti kepimo ant grotelių parinktis leidžia kepti sumuštinius, paninius ir kitus maisto produktus.
  • Vaflinės lėkštės: Kai kuriuose sumuštinių skrudintuvuose yra keičiamos plokštelės, kuriose galima kepti vaflius arba kepti daržoves. Peržiūrėkite mūsų vaflinių keptuves, kurios specialiai sukurtos vafliams gaminti.
  • Reguliuojama temperatūra: Kai kuriose sumuštinių skrudintuvėse taip pat yra reguliuojama temperatūra, todėl galite reguliuoti karštį ir kepti sumuštinius ar kitus patiekalus norimoje temperatūroje.
  • Nelipnus paviršius: Dauguma sumuštinių skrudintuvų turi nelipnų paviršių, kuris neleidžia sumuštiniams prilipti prie lėkščių ir palengvina valymą.

Apibendrinant galima teigti, kad šiuolaikinių sumuštinių skrudintuvų paskirtis gali būti įvairi. Svetainėje Kulina galite įsigyti gerai žinomų prekių ženklų sumuštinių skrudintuvų, pavyzdžiui, WMF.