Petromax

Petromax pristato lauko virtuvę ir gyvenimą stovyklaujant, kepimą ant grotelių, laužą ir šviesą. Kiekvieną dieną stengiasi, kad maisto gaminimas lauke būtų geresnis ir novatoriškesnis, o nuotykių ieškotojų ir keliautojų gyvenimas būtų dar malonesnis. Peržiūrėkite pasiūlymą, jei tai jūsų stichija!
59 items total
Šaldymo dėžė KX50, 50 l, smėlis, Petromax
339 € –15 %
288 €
PET790397
Anglies grilis stalinis ATAGO, Petromax
271 € –16 %
225,70 €
PET701218
Trikojis stovas kepimui virš laužo, Petromax
85 € –15 %
72 €
PET701256
Padėkliukas po puodu 23 cm, ketaus, Petromax
27 €
PET701768
Lauko keptuvė FP30 30 cm, ketaus, Petromax
51 € –13 %
44 €
PET700167
Lauko keptuvė FP40 40 cm, ketaus, Petromax
85 € –17 %
70 €
PET700204
Kepsninės žnyplės ZA1 41 cm, Petromax
23 € –8 %
21 €
PET730539
Lauko keptuvė FP25 25 cm, ketaus, Petromax
43 € –16 %
36 €
PET730560
Up
More products

Petromax - iš meilės buvimui lauke ir maisto ruošimui lauke

Petromax tai prekės ženklas, kuris yra aukštos kokybės lauko maisto gaminimo įrangos sinonimas. Turtingą istoriją, siekiančią XX a. pradžią, turintis Petromax įsitvirtino kaip vienas iš pirmaujančių prekės ženklų šioje pramonės šakoje.

Šį prekės ženklą 1910 m. įkūrė vokiečių inžinierius Maxas Graetzas, išradęs pirmąjį žibalinį slėginį žibintas. žibintas buvo pavadintas Petromax, ir greitai tapo populiariu lauko entuziastų, kuriems reikėjo patikimo šviesos šaltinio stovyklaujant, pasirinkimu. Laikui bėgant Petromax išplėtė savo gaminių liniją, įtraukdama platų lauko maisto gaminimo įrangos asortimentą, įskaitant olandiškas orkaites, kepsnines ir virykles.

Petromax - pasirūpinkime, kad maisto gaminimas lauke būtų lengvas ir malonus

Petromax misija - aprūpinti lauko maisto gaminimo entuziastus aukštos kokybės ir patikima maisto gaminimo įranga, kuri būtų pritaikyta naudoti lauke. Šis prekės ženklas siekia naudoti tik geriausias medžiagas ir naujausias technologijas, kad sukurtų funkcionalius ir stilingus gaminius. Petromaxgaminiai sukurti taip, kad maisto gaminimas lauke būtų lengvas ir malonus. Nesvarbu, ar kepsite kepsnius ant atviros ugnies, ar kepsite duoną olandiškoje krosnyje, Petromax produktai sukurti taip, kad galėtumėte naudotis įrankiais, reikalingais skaniam maistui gaminti, kad ir kur būtumėte.

Petromax siūlo platų lauko maisto gaminimo įrangos asortimentą, įskaitant olandiškas orkaites, kepsnines, lauko virdulius ir virykles. Kai kurie iš populiariausių jų gaminių yra šie:

  • Petromax "Atago" - universali kepsninė ir viryklė, kurią galima naudoti kepimui ant grotelių, rūkymui ir kepimui;
  • Petromax olandišką orkaitę, kuri puikiai tinka duonai kepti, mėsai kepti, troškiniams ir sriuboms virti;
  • ir Petromax Firebox - kompaktišką ir nešiojamą viryklę, puikiai tinkančią stovyklavimui ir žygiams pėsčiomis.

Petromax už novatorišką dizainą ir aukštos kokybės gaminius yra pelniusi ne vieną apdovanojimą. 2017 m. " Petromax Atago" buvo apdovanotas prestižiniu dizaino apdovanojimu "Red Dot Design Award", kuris yra vienas prestižiškiausių dizaino apdovanojimų pasaulyje. "Atago" buvo pripažintas dėl naujoviško dizaino ir universalumo, todėl jis yra privalomas įrankis lauko entuziastams.

Petromaxproduktai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra pritaikytos atlaikyti lauko sąlygomis. Daugelis jų gaminių yra pagaminti iš ketaus, kuris pasižymi ilgaamžiškumu ir šilumą išlaikančiomis savybėmis. Petromax taip pat naudoja nerūdijantį plieną, aliuminį ir kitas aukštos kokybės medžiagas, kad sukurtų funkcionalius ir stilingus gaminius.

Kodėl žmonės mėgsta stovyklauti su Petromax?

Yra keletas priežasčių, kodėl žmonės mėgsta Petromax. Pirmiausia šis prekės ženklas garsėja aukštos kokybės gaminiais, kurie yra sukurti taip, kad atlaikytų griežtus lauko naudojimo reikalavimus. Petromaxgaminiai taip pat yra universalūs ir lengvai naudojami, todėl juos mėgsta įvairaus lygio lauko entuziastai. Galiausiai, Petromax siekia naudoti tik geriausias medžiagas ir naujausias technologijas, kad sukurtų funkcionalius ir stilingus gaminius, todėl tapo vienu populiariausių lauko maisto gaminimo pramonės prekių ženklų.

Taigi, jei mėgstate ilgas keliones, buvimą laukinėje gamtoje ir stovyklavimą, Petromax yra prekės ženklas, kurį būtinai turėtumėte pasiimti su savimi.