Koziol

Koziol pristato žaismingus projektus, originalią spalvų paletę, praktišką dizainą ir platų gaminių asortimentą jūsų virtuvei, vonios kambariui, svetainei ir sodui iš patvaraus, kokybiško ir perdirbto plastiko. Tai linksmas dizainas, kuris jums patiks iš pirmo žvilgsnio!
156 items total
Vaikiškas pietų rinkinys ZOO, 3 vnt., Koziol
21,70 €
KOZ1438702
Desertų stovas BABELL L 34 cm, natūralaus medžio spalva, Koziol KOZ7180702
Skysto muilo dozatorius FLOW 250 ml, baltas, Koziol
14,95 € –7 %
13,80 €
KOZ1406125
Pirkinių maišelis TASCHE XL, kosminės juodos spalvos, Koziol KOZ5414526
Vonios organizatorius BOXXX S 1 l, dykumos smėlio spalvos, Koziol KOZ1405121
Up
More products

Koziol - vokietijoje pagamintas dizainas su švaria sąžine

Koziol yra garsus Vokietijos prekės ženklas, kuriantis ir gaminantis naujoviškus ir tvarius gaminius namams ir biurui. Prekės ženklą 1927 m. įkūrė Bernhardas Koziol, amatininkas ir verslininkas, kuris iš pradžių specializavosi avalynės pramonei skirtų įrankių ir priedų gamyboje.

Metams bėgant Koziol tobulėjo ir plėtė savo gaminių asortimentą, tapdama pirmaujančiu prekės ženklu Europos dizaino pramonėje. Šiandien įmonė žinoma dėl savo funkcionalių, linksmų ir stilingų gaminių, pagamintų iš aplinkai nekenksmingų medžiagų.

Koziolmisija - kurti ne tik estetiškus, bet ir tvarius bei ekologiškus gaminius. Prekės ženklas daugiausia naudoja perdirbamas ir biologiškai suyrančias medžiagas, pavyzdžiui, termoplastiką ir bambuką, todėl nenaudoja kenksmingų cheminių medžiagų ir toksinų.

Koziol gamybos ir produktų charakteristikos

Apskritai Koziol prekės ženklą ir jo gaminius galima apibūdinti šiais bruožais:

  • labai platus spalvų asortimentas
  • modernus dizainas
  • juokingas, neformalus požiūris į namų dekorą
  • naujausios technologijos
  • projektavimas, kūrimas, modelių gamyba, formų konstravimas, išsiuntimas ir rinkodara atliekami vienoje vietoje, todėl sumažėja transporto poreikis ir padidėja aplinkosauginis tvarumas
  • nėra termoreaktyviųjų plastikų, BPA, minkštiklių
  • visos įmonės gamybos atliekos yra perdirbamos

Koziol prekės ženklo produktų asortimentas

Koziol pasiūlymas yra labai platus. Nuo virtuvės įrankių ir pietų stalas priedų iki namų ir sodo dekoracijų, iškylų priedų, namų biuro priedų, šviestuvų ir namų - Koziol produktų asortimentas apima daugybę įvairių daiktų, kurie pasižymi išskirtiniu ir atpažįstamu stiliumi.

Vieni populiariausių Koziol gaminių yra "Babell desertų stovas- modulinė ir viena ant kitos sudedama daugiapakopė serviravimo lėkštė arba stovas tortui, Koziol Bottichelli praustuvė ir įvairių formų, dydžių ir spalvų organizatoriai, įvairių dydžių pirkinių maišeliai Tasche arba dubuo salotomsLeaf. Šis prekės ženklas taip pat siūlo namų biuro ir vonios kambario reikmenų asortimentą.

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės mano, kad Koziol gaminiai yra patrauklūs, yra jų funkcionalumo ir estetikos derinys. Šio prekės ženklo gaminiai yra ne tik naudingi, bet ir vizualiai patrauklūs, nes suteikia bet kokiai erdvei stiliaus ir asmeniškumo. Be to, prekės ženklo įsipareigojimas užtikrinti tvarumą ir ekologiškumą yra patrauklus klientams, kurie vertina etišką ir atsakingą vartojimą.