Kavos

4 items total
1 l vanilės sirupo, Lie Gourmet
22,95 €
LIE229
Japoniško greipfruto sirupas Nicolas Vahé 200 ml NV111040121
Lazdyno riešutų sirupas 250 ml, Nicolas Vahé
11 €
NV104981099
Sirupas 200 ml, airiška grietinėlė, Lie Gourmet
8,60 €
LIE223

Kavos mišiniai, kurie leis mėgautis "Barista" stiliaus kava namuose

Kokios yra pagrindinės kavos rūšys?

Apskritai yra keturios pagrindinės kavos pupelių rūšys: Arabica, Robusta, Excelsa ir Liberica. Jų skonio profiliai yra skirtingi, o populiariausios yra arabikos ir robustos kavos.

Kokie yra populiariausi kavos gėrimai?

Kalbant apie kavos gėrimų rūšis, yra keletas klasikinių kavos gėrimų, kuriuos turėtų žinoti ir mokėti paruošti kiekvienas namų barista. Tai espreso (įprasta, espreso doppio ir espreso cortado), lungo, juodoji, americano, flat white, cappuccino, café late ir latte macchiato.

Kaip išsirinkti jums tinkamą kavą?

Rinkdamiesi tinkamą kavos mišinį ar kavos pupeles, turite atsižvelgti į turimo kavos aparato tipą, naudojamą kavos ruošimo būdą, kavos gėrimų, kuriuos dažniausiai ruošiate, tipą ir savo asmeninius pageidavimus.

Jei norite mėgautis baristos stiliaus kava namuose, turite būti tikri, kad naudojate aukščiausios kokybės kavos mišinį, šviežiai sumaltas pupeles, filtruotą vandenį ir kavos virimo aparatą arba kavos aparatą, kuris leis jums paruošti kavą kaip profesionalui. Čia rasite legendinių svirtinių kavos aparatų ar automatinių kavos aparatų pasirinkimą arba pasirinkite ką nors mažesnio, skirto lėtai ruošiamai kavai, - prancūzišką presą ar viryklinį kavos aparatą.

Svetainėje Kulina siūlome įvairių rūšių kavos mišinių (visi aukštos kokybės) ir kavos sirupų, kurie baltosios kavos gėrimams suteiks saldumo. Populiariausi kavos skoniai:

  • vanilė
  • karamelė
  • lazdyno riešutai
  • cinamono ir moliūgų prieskonių (ypač žiemą)
  • moka

Išsirinkite jums labiausiai patinkantį skonį ir mėgaukitės puodeliu kavos tarsi mėgstamoje kavinėje ant kampo.