362 items total
Svirtinis kavos aparatas ESPERTO COMPETENTE, aukso spalvos, La Pavoni LPVLPLESC01EU
Svirtinis kavos aparatas ESPERTO ABILE sidabro spalvos, La Pavoni LPVLPLESA01EU
Up
More products

Virtuvės prietaisai – sutaupykite laiko, pasiekite puikių rezultatų

Jei mėgstate gaminti maistą, tikriausiai mėgstate įvairius virtuvės prietaisus. Jie taupo laiką, palengvina darbą virtuvėje ir palengvina gyvenimą. Taip, virtuvės prietaisai iš tiesų užima daug vietos, tačiau gaminimas su jais yra tiesiog daug geresnis ir dažnai be netvarkos, o jei prietaisus priderinsite prie savo maisto gaminimo poreikių, niekada nenorėsite jų atsisakyti.

Kokie yra 5 pagrindiniai virtuvės prietaisai, kuriuos būtina turėti savo virtuvėje?

 1. Elektrinis virdulys – išsirinkite tokį, kuris geriausiai tinka jūsų virtuvės stiliui, arba rinkitės temperatūrą reguliuojantį virdulį, kad arbatos virimo procesas būtų tikslesnis,
 2. Virtuvės robotas arba virtuvės kombainas – tai pažangiausi ir universaliausi prietaisai, puikiai tinkantys įvairioms kulinarinėms užduotims atlikti,
 3. Mikseris arba rankinis trintuvas – jie itin praktiški ir kompaktiški, padės atlikti daugybę užduočių ir įgyvendinti galybę receptų,
 4. Glotnučių gaminimo aparatas – puiku turėti dėl trijų pagrindinių priežasčių: kiekvieną dieną galėsite pradėti nuo sveiko kokteilio, jame galėsite pasigaminti puikių sriubų ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu - skanūs kokteiliai jūsų draugams, kai jie ateina į jūsų gimtadienį,
 5. Kavos aparatas – jei esate kavos mėgėjas, žinote, kad jūsų rytinio puodelio kavos skonis priklauso ne tik nuo kavos pupelių kokybės, bet ir nuo aparato, kurį naudojate jai ruošti, o Kulina parduotuvėje rasite visus geriausius kavos aparatus jūsų namų kavinei!

Prietaisai, kurie palengvins jūsų gyvenimą ir maisto gaminimą!

Visada rinkitės prietaisus atsižvelgdami į tai, kokį maistą gaminate dažniausiai. Jei valgote daug salotų, jums reikės gero virtuvinio kombaino arba elektrinės trintuvės. Jei mėgstate keptą maistą, rinkitės gruzdintuves arba daugiafunkcinius puodus, kurie padės sumažinti riebalų kiekį ir paruošimui reikalingą laiką.

Kokie virtuvės prietaisai gali būti naudingi specialioms reikmėms?

Norėdami turėti daugiau specializuotų prietaisų, peržiūrėkite Kulina elektrinių viryklių ir įvairių virtuvės mašinų pasiūlymus. Populiariausi tarp jų yra:

 • Ryžių virimo aparatai
 • Garpuodžiai
 • Lėtaeigiai puodai
 • Elektrinės kepsninės
 • Greitpuodžiai
 • Maisto džiovinimo aparatas
 • Duonos kepimo aparatas
 • Ledų gaminimo aparatai

Kokie virtuvės prietaisai leis jums paruošti puikius pusryčius?

Net jei gaminate ne kaip profesionalas, tikrai nepasakysite „ne“ skaniems ir sotiems pusryčiams, tiesa? Mėgstantiems pusryčiauti kaip karaliai, Kulina siūlo puikių prietaisų, kurie leis tai padaryti greitai!

 • skrudintuvai – mėgstantiems skrebučius su uogiene arba sumuštinių skrudintuvus tiems, kuriems reikia kažko daugiau
 • vaflių keptuvės – jei mėgstate saldžius ar pikantiškus vaflius
 • sulčiaspaudės ir amp; spaustuvai – kai skanūs pusryčiai reikalauja šviežių sulčių!
 • elektrinės kiaušinių viryklės – puikiai tinka minkštiems arba kietiems kiaušiniams virti
 • jogurto gaminimo aparatai – šviežiam, naminiam jogurtui kasdien
 • lietinių blynelių aparatai – visiems blynelių mėgėjams, kurie valgo blynelius ne tik pusryčiams, bet ir pietums ar vakarienei!

Kodėl verta pirkti aukštos kokybės virtuvės prietaisus?

Elektriniai virtuvės prietaisai paprastai yra gana brangūs. Todėl labai svarbu pirkti patvarius, aukštos kokybės produktus, pagamintus patikimų prekių ženklų (pvz. KitchenAid, Tefal, Smeg arba WMF). Šie prekiniai ženklai siūlo aptarnavimą esant bet kokiems gedimams, jų prietaisai pagaminti iš sveikų, maistui saugių medžiagų, pasižymintys daugybe naudingų funkcijų ir intuityviu valdymu. Taigi, net jei išleisite daugiau, prietaisas tarnaus ilgiau ir būsite labiau patenkinti jo funkcijomis, kokybe ir stiliumi.