16 items total
Elektrinė citrusinių vaisių sulčiaspaudė SG63, Alessi ALSG63W

Sulčiaspaudės & spaustuvai – geriusi jūsų draugai, jei laikotės sveikos mitybos

Ar privaloma virtuvėje turėti elektrines sulčiaspaudes ar spaustuvus? Nebūtinai, bet... visi mėgsta gerti šviežias apelsinų sultis ar šviežiai spaustas daržovių sultis ir labai dažnai tai asocijuojasi su atostogomis ar viešbučio pusryčiais. Taip yra todėl, kad dauguma iš mūsų neturi namuose elektrinės sulčiaspaudės. Bet kaip branginti kiekvieną akimirką, kiekvieną dieną, kiekvienus pusryčius? O kaip jūsų sveikata?

Ar žinote, kad kasdien geriant šviežias apelsinų sultis, sveikata gauna daug naudos, įskaitant geresnę širdies veiklą, sumažėjusį uždegimą ir inkstų akmenų susidarymo riziką? O žalios daržovių sultys yra dar naudingesnės jūsų sveikatai! Taigi, jei tikrai mėgstate sveiką mitybą ir vertinate vitaminų vartojimą, rinkitės savo poreikius atitinkančią sulčiaspaudę ar spaustuvus ir mėgaukitės išskirtiniu skoniu kiekvieną dieną namuose.

Kokios yra vaisių ir daržovių sulčiaspaudės?

  • Rankinės vaisių ir amp; daržovių sulčiaspaudės
  • Lėtaeigės sulčiaspaudės
  • Išcentrinės sulčiaspaudės
  • Elektrinės citrusinių vaisių sulčiaspaudės
  • Rankiniai citrusinių vaisių spaustuvai

Pagalvokite, kokias sultis norėtumėte gerti dažniausiai, kokius vaisius ar daržoves norėtumėte spausti, kiek sulčių jums reikia ir kiek vietos turite ant virtuvės stalviršio ar virtuvės spintelėse ir išsirinkite jums tinkamiausią sulčiaspaudę.