Jogurto gaminimo aparatatai

3 items total

Jogurto gaminimo įrenginiai - mėgaukitės naminio natūralaus jogurto receptais

Kas yra jogurto gaminimo aparatas?

jogurto gaminimo aparatas - tai virtuvės prietaisas, specialiai sukurtas jogurtui gaminti namuose. Jame yra reguliuojama fermentacijos proceso atmosfera, todėl lengvai pagaminsite šviežią ir gardų jogurtą.

Mūsų jogurto gaminimo aparatai Kulina yra sukurti tam, kad namuose galėtumėte pasigaminti natūraliausią, probiotikų turtingą jogurtą. Galutinis produktas - jogurtas, kuriame nėra cukraus, priedų ar konservantų, t. y. tikras jogurtas!

Kaip veikia jogurto gaminimo aparatas?

Jogurtas paprastai gaminamas pašildant pieną iki tam tikros temperatūros, pridedant pieno rūgštį gaminančių bakterijų ir atšaldant mišinį prieš jį pagardinant ar pakuojant.

Prieš dedant pieną į jogurto gaminimo aparatas indą, kuriame aštuonias-dvylika valandų palaikoma tinkama mišinio temperatūra ir jis fermentuojasi, jis sumaišomas su bakterijų kultūrų užkandžiu, kuriame yra bent šaukštelis paprasto, parduotuvėje pirkto jogurto.

Dažnai fermentacijos procesą galima baigti per naktį, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo jogurto gaminimo aparatas tipo. Jogurtas dažnai tampa aitresnis, kuo ilgiau fermentuojasi.

Prieš vartojimą jogurtą reikia laikyti šaldytuve bent tris valandas po fermentacijos.

Ką dar galima padaryti su jogurto gaminimo aparatas?

jogurto gaminimo aparatas gali būti naudojamas ne tik jogurtui namuose gaminti, bet ir kitiems tikslams, pavyzdžiui, fermentuotam kefyrui, grietinei ar pasukoms gaminti.

Be to, dėl reguliuojamos temperatūros jogurto gaminimo aparatastinka tešlai kildinti, todėl pagreitėja mielių aktyvavimo ir tešlos kildinimo procesas. Iš jo taip pat galima gaminti kitus naminius sūrius, pavyzdžiui, rikotos ir paneer. Naudojant kai kurių jogurto gaminimo aparatų galimybes ar priedus, galima gaminti net probiotikų turinčius gėrimus, pavyzdžiui, kombučą.

Kad įsitikintumėte, jog į krepšelį dedamas jogurto gaminimo aparatas yra tinkamas šiems papildomiems tikslams, labai svarbu atkreipti dėmesį į jo individualias savybes ir galimybes.

Jei mėgstate gaminti maistą patalpoje, galite išbandyti ir kitas virtuvės mašinas, pvz., duonos keptuves, ledų ir dešrainių keptuves.