UBRD

UBRD sujungia minimalizmą ir profesionalumą su meile medžiui ir maisto gamybai. Peržiūrėkite siūlomas pjaustymo lenteles ir kitus virtuvės priedus, kurie tarnaus dešimtmečius, ir pamatysite, kad maisto gaminimas gali būti malonus!
10 items total

UBRD - čekų meistriškumo ir tvaraus dizaino šventė

UBRDistorija ir filosofija

UBRD tai medinių virtuvės reikmenų prekės ženklas, kuris dizaino pasaulyje išgarsėjo savo išskirtine kokybe ir novatorišku dizainu. 2014 m. Čekijoje įkurta dviejų draugų Jiří ir Vojtěch. Jie paprašė žinomo dizainerio Petro Novague'o dirbti su jais ir netrukus įmonė pasiekė sėkmę bei laimėjo tarptautinį iF DESIGN AWARD apdovanojimą, o iškart po to ir Red Dot Design Award. UBRD "Bevel" - praktiškas virtuvės rinkinys, kurį sudaro pjaustymo lentelė ir magnetinis peilių stovas , už savo funkcionalų dizainą pelnė Europos gaminių dizaino apdovanojimą ir kitus apdovanojimus. Šie apdovanojimai padėjo juos pastebėti klientams, mėgstantiems UBRD gaminius - pjaustymo lenteles, peilių blokelius, butelių atidarytuvus, padėklus ir kitus virtuvės reikmenis, pagamintus iš aukščiausios kokybės medienos.

UBRD įkūrėjus įkvėpė turtingos Čekijos medžio apdirbimo tradicijos. Jie norėjo sukurti prekės ženklą, kuriame ši tradicija būtų derinama su šiuolaikinio dizaino principais ir įsipareigojimu užtikrinti tvarumą. Šiandien UBRD garsėja savo novatoriškais ir funkcionaliais gaminiais, pagamintais iš tvarių medžiagų, pavyzdžiui, buko, ąžuolo ir graikinio riešuto. Mediena gaunama iš vietinių miškų ir kruopščiai atrenkama dėl savo grožio ir ilgaamžiškumo.

Kodėl naudotojai mėgsta UBRD produktus?

UBRD gaminiai garsėja išskirtine kokybe, funkcionalumu ir estetiniu patrauklumu. Jie kruopščiai suprojektuoti taip, kad kasdienės užduotys virtuvėje būtų lengvesnės ir malonesnės. Klientai palankiai vertina dėmesį detalėms ir tvarių medžiagų naudojimą, kuris atitinka jų aplinkosaugos vertybes. Didelis gaminių privalumas yra ir jų ilgaamžiškumas. Vienas iš įkūrėjų Vojtěchas Hrachas sako:

"Nereikia pirkti pjaustymo lentelė kas penkerius metus. Jei juo rūpiniesi, turi jį visam gyvenimui."

O Kulina mes tvirtai tikime, kad reikia pirkti aukščiausios kokybės gaminius, kurie tarnauja amžinai, o ne virtuvės reikmenis, kurie neatlaiko laiko išbandymo ir kuriuos reikia keisti kas kelerius metus ar mėnesius.

UBRD produktus naudoja daugybė žmonių - nuo namų virėjų iki profesionalių virėjų. Jos puikiai tinka tiems, kurie nori savo virtuvę papildyti stiliumi ir funkcionalumu, bet kartu atsižvelgti į poveikį aplinkai. UBRD gaminius taip pat mėgsta tie, kurie vertina unikalų čekų medžio apdirbimo meistriškumą ir tradicijas.

Kuo ypatingos UBRD pjaustymo lentelės?

Pjaustymo lentelės su UBRD logotipu pasižymi puikiomis medžiagomis ir praktiškomis savybėmis. Pagaminti iš kietmedžio, jie patogūs laikyti, o dėl gamybai naudotos medžiagos storio juos galima statyti vertikaliai ant virtuvės stalviršio, kad būtų patogiau laikyti. Gražios išvaizdos pjaustymo lentelės ir peilių blokai iš UBRD yra puiki dovana visiems dizaino mėgėjams.