Crepe gaminimo aparatai

2 items total
Lietinių blynų keptuvė CM 2199, Severin
83,99 € –12 %
73,30 €
SEVECM2199
Lietinių keptuvė LONO 33 cm, WMF
109,99 € –9 %
100 €
WM0415120011

Krepų keptuvė - puikus prietaisas gardžioms plonoms blynėms ir blyneliams kepti

Kas yra elektrinis krepų gaminimo aparatas?

Elektrinė blynelių keptuvė - tai virtuvės įrankis, skirtas greitai ir be vargo pagaminti plonus, apvalius ir skanius blynelius. Ją sudaro plokščias apvalus kepimo paviršius, įkaitintas elektriniu kaitinimo elementu ir dažnai padengtas nelimpančia medžiaga.

Kai kurie Kulina siūlomi modeliai taip pat turi papildomus priedus, pavyzdžiui, krepų apverstuvą arba krepų barstytuvą.

Ar jums reikia krepo gaminimo aparato?

Jei blynus gaminate tik retkarčiais, galite naudoti įprastą keptuvę arba blynelių keptuvę, tačiau jei jūs ar jūsų šeima mėgsta blynus ir juos ruošiate nuolat, blynelių tešla bus geras pasirinkimas.

Elektrinius blynelių gaminimo aparatus renkasi ir pradedantieji, ir patyrę virėjai, nes juos paprasta naudoti, jie veiksmingi ir užtikrina puikius rezultatus. Mūsų elektriniai krepai kruopščiai atrenkami iš tokių žinomų gamintojų kaip WMF ir Severin.

Kaip naudoti elektrinį krepų gaminimo aparatą?

Kaip gaminti blynelius elektriniu blynelių gaminimo aparatu? Tai paprasta!

  • Paruoškite tešlą ir įkaitinkite mašiną.
  • Į kepimo paviršiaus vidurį supilkite nedidelį kiekį tešlos ir tolygiai paskirstykite tešlą krepšelių teptuku.
  • Tada kepkite blyną 30-60 sekundžių, apverskite jį, kepkite dar 30-40 sekundžių, išimkite mentele ir kartokite procedūrą, kol pagaminsite visus reikiamus blynus.

Dirbant su prietaisu būtina laikytis gamintojo nurodymų ir saugos priemonių bei dėvėti virtuvines pirštines arba kitas karščiui atsparias pirštines.

Ką galima gaminti elektriniu krepų gaminimo aparatu?

Elektriniu blynelių keptuvu galima gaminti ne tik blynelius, bet ir įvairius kitus patiekalus. Tai tik keletas iš jų:

Blynai: Blynams gaminti galima naudoti elektrinį blynų gaminimo aparatą. Tiesiog supilkite blynų tešlą ant įkaitusios keptuvės ir apverskite, kai pasirodys burbuliukai.

Tortilijos: Pasigaminkite tortilijas namuose naudodami elektrinį krepo gaminimo įrenginį. Sumaišykite miltus, druską, vandenį ir aliejų, kad gautumėte tešlą. Jį reikia plonai iškočioti ir kepti blynelių kepimo mašinoje, kol vos vos paruduoja.

Sumuštiniai su ant grotelių keptu sūriu: Sumuštinį su keptu sūriu pagaminsite taip: ant grotelių dėkite duoną ir sūrį ir kepkite, kol sūris išsilydys, o duona taps traški.

Kesadilijos: Elektrinis krepų kepimo aparatas taip pat puikiai tinka traškioms kesadilijoms gaminti. Į tortiliją sudėkite norimą įdarą, sulenkite ją per pusę ir kepkite ant blynelių kepimo mašinos, kol ji taps traški ir auksinė.