Rankšluosčių laikikliai

39 items total
Rankšluosčių kabykla MINDSET 56 cm, mineralinė pilka, Brabantia BRAB303562
Up
More products

Rankšluosčių džiovintuvai - efektyvus ir elegantiškas būdas maksimaliai išnaudoti erdvę

Kas yra rankšluosčių džiovintuvai?

Rankšluosčių džiovintuvai - tai vonios kambaryje įrengti horizontalūs strypai arba strypai rankšluosčiams kabinti. Paprastai jie būna metaliniai ir gali būti montuojami ant sienos arba laisvai pastatomi. Jų dydis ir dizainas taip pat skiriasi, atsižvelgiant į tai, kiek rankšluosčių juose telpa, ir į jūsų vonios kambario interjerą.

Rankšluosčių džiovintuvai yra būtinas vonios kambario priedas, kuris ne tik padeda palaikyti rankšluosčių tvarką, sausumą ir prieinamumą, bet ir stilingai papildo jūsų vonios kambario interjerą, todėl atrinkome geriausius iš žinomų gamintojų, pvz Blomus ir Brabantia. Taip pat galite peržiūrėti mūsų rankšluosčių kabliukų ir rankšluosčių laikiklių asortimentą, kad būtų daugiau saugojimo galimybių.

Kokie yra rankšluosčių kabyklaprivalumai?

  • Organizacija: Rankšluosčių džiovintuvai padeda sutvarkyti rankšluosčius vienoje vietoje, todėl prireikus juos lengva rasti ir panaudoti. Jie ypač naudingi judriuose namuose arba bendrose gyvenamosiose patalpose.
  • Patogumas: rankšluosčių kabykla leidžia patogiai pakabinti rankšluostį, kad jis išdžiūtų po naudojimo, taip išvengiant pelėsio ir kitų nemalonių kvapų kaupimosi.
  • Universalumas: Rankšluosčių laikikliai gali būti naudojami ne tik rankšluosčiams. Ant jų galima kabinti drabužius, chalatus ir net šlapius maudymosi kostiumėlius. Todėl jie yra universalus ir funkcionalus bet kurių namų priedas.

Kur vonios kambaryje galima įrengti rankšluosčių kabykla ?

Rankšluosčių džiovintuvus vonios kambaryje galima įrengti įvairiose vietose, atsižvelgiant į jų išdėstymą ir dydį. Štai keletas įprastų rankšluosčių kabykla vietų vonios kambaryje:

  • Šalia dušo arba vonios: Tai populiari vieta rankšluosčių kabykla , nes taip lengva pasiimti rankšluostį vos išlipus iš dušo ar vonios.
  • Šalia kriauklės: Prie kriauklės taip pat galite pastatyti rankšluosčių kabykla , kad veido rankšluostis galėtumėte laikyti po ranka ir nusišluostyti rankas ar veidą.
  • Už durų: Kita vietos taupymo alternatyva - rankšluosčių kabykla sumontuoti už vonios kambario durų. Tai puiki alternatyva, jei turite nedidelį vonios kambarį ir norite išsaugoti grindų plotą.

Spręsdami, kur vonios kambaryje įrengti rankšluosčių kabykla , atsižvelkite į patalpos išdėstymą ir dydį, taip pat į savo norus ir poreikius. rankšluosčių kabykla sumontuokite jums patogiame aukštyje ir įsitikinkite, kad jis tvirtai pritvirtintas prie sienos arba laisvai pastatomo pagrindo