Formos peiliams ir grotelės

45 items total
Peilių bloko komplektas GRAND CLASS, 6 vnt., WMF
399,99 € –14 %
340,90 €
WM1882149992
Magnetinis peilių stovas, WMF
159,99 € –17 %
132,60 €
WM1880524500
Peilių blokas LEXICON juodas, Eva Solo
99,95 € –15 %
84 €
ES515298
Peilių blokas LEXICON pilkas, Eva Solo
99,95 € –15 %
84,10 €
ES515299
Up
More products

Peilių blokai ir peilių stovai - geriausia apsauga jūsų virtuvės turtams

Peilių blokai ir magnetinės peilių lentynos yra geriausi sprendimai, jei norite apsaugoti savo peilius, o kadangi peiliai dažnai yra didelė investicija, verta pasirūpinti, kad jie kuo ilgiau išliktų geros būklės.

Peilių blokai - kodėl jie naudingi jūsų peiliams?

Virtuvinius peilius reikėtų laikyti atskirai. Priešingu atveju jų ašmenys greičiau užsilenks arba gali suskilti. Peilių blokai suteikia galimybę saugiai laikyti peilius su atskiromis angomis kiekvienam peiliui. Pirkdami peilių bloką turėtumėte atsižvelgti į turimų ir paprastai naudojamų peilių skaičių, turimų angų dydį, medžiagą, iš kurios blokas pagamintas, ir į tai, kaip jis dera prie jūsų virtuvės dizaino.

Reguliariai valykite peilių bloką, ypač jei jis pagamintas iš medžio, kuris linkęs išlaikyti drėgmę.

Ar magnetinės peilių juostelės saugios jūsų peiliams?

Magnetiniai peilių laikikliai yra labai patogūs ir gana saugūs jūsų peiliams. Įsitikinkite, kad įsigijote kokybišką peilio juostelę ir kad magnetas nėra nei per silpnas, nei per stiprus. Dėl silpno magneto peiliai gali nukristi, o dėl per stipraus - likti žymių ant jų ašmenų.

Svetainėje Kulina siūlome kokybiškas peilių juosteles ir stilingus peilių blokus, kurie dažnai komplektuojami su atitinkamu peilių rinkiniu. Peilių blokas su peiliais yra viena geriausių vestuvinių dovanų, todėl tai įdomi idėja, kurią verta apsvarstyti, jei norite jaunavedžiams pasiūlyti ką nors ypatingo. Prieš apsispręsdami būtinai patikrinkite mūsų geriausiai parduodamus peilių blokus !

Kur dedate peilių bloką?

Padėkite peilių bloką šalia tos vietos, kur paprastai naudojate pjaustymo lentą maistui pjaustyti. Jei esate dešiniarankis, padėkite jį dešinėje, jei pjaustote kaire ranka - kairėje.

Kokį peilių laikymo būdą pasirinkti?

Peilių blokai tikrai labai stilingi ir patogūs, tačiau ant virtuvės stalviršio turite turėti daug vietos. Ant sienos tvirtinami magnetiniai peilių laikikliai taip pat labai patogūs, tačiau juos reikia saugiai pritvirtinti prie virtuvės sienos.

Pasirūpinkite, kad vaikai neliptų ant virtuvės stalviršių, nes peiliai peilių bloke arba ant magnetinio stovo jiems yra lengvai pasiekiami. Jei turite mažų vaikų, peilius geriau laikyti virtuvės stalčiuose ir naudoti peilių dėklą arba peilių bloką, kuris telpa į virtuvės stalčių. Kiekvienam peiliui bus skirti atskiri lizdai ir tai bus saugus, vietos taupantis sprendimas.