Elektrinės citrusinių vaisių sulčiaspaudės

14 items total
Elektrinė citrusinių vaisių sulčiaspaudė SG63, Alessi ALSG63W

Elektrinės citrusinių vaisių sulčiaspaudės - išgaukite kuo daugiau naudos iš citrusinių vaisių

Elektrinės citrusinių vaisių sulčiaspaudės - prietaisas, su kuriuo kiekvieni pusryčiai bus nepaprasti

Citrusinių vaisių sulčiaspaudė - tai virtuvės prietaisas, skirtas sultims iš citrusinių vaisių išspausti. Rankinės ir elektrinės citrusinių vaisių sulčiaspaudės praverčia, kai norite išspausti apelsinų, citrinų ar greipfrutų sultis pusryčiams arba kaip priedą prie salotų padažo ar patiekalo. Elektrines sulčiaspaudes akivaizdžiai lengviau naudoti ir jos yra veiksmingesnės, nes joms nereikia rankinio maitinimo ir per trumpą laiką galima pagaminti gana daug sulčių.

Naudodami elektrinę sulčiaspaudę apelsinus, mandarinus, citrinas ir greipfrutus galite greitai paversti skaniomis ir maistingomis sultimis. Jei norite nusipirkti elektrinę sulčiaspaudę, atsidūrėte tinkamoje vietoje. "Kuline" siūlome didelį aukščiausios kokybės prekinių ženklų elektrinių citrusinių vaisių sulčiaspaudžių, įskaitant SMEG, pasirinkimą, Alessi ir ETA.

Į kokias funkcijas turėčiau atkreipti dėmesį pirkdamas elektrinę citrusinių vaisių sulčiaspaudę?

Norite įsigyti elektrinę citrusinių vaisių sulčiaspaudę, bet nežinote, ko ieškoti? Pateikėme patarimų sąrašą, kuris padės jums priimti geriausią sprendimą.

  • Presavimo kūgis

Elektrinės citrusinių vaisių sulčiaspaudės kūgio formos priedas vadinamas spaudimo kūgiu. Variklis naudojamas sultims išspausti iš citrusinių vaisių, kai juos spaudžiate prie kūgio. Priklausomai nuo modelio, preso kūgis gali būti skirtingas - kai kurių modelių jis gali būti mažesnis, kai kurių - didesnis ir geriau tinka didesniems vaisiams. Pasirinkite tokią elektrinę sulčiaspaudę, kuri geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius.

  • Lašėjimo sustabdymas

Patikrinkite, ar jūsų elektrinė sulčiaspaudė turi lašėjimo ribotuvą - jis leidžia sustoti tarp sulčiaspaudės seansų, kad jūsų stalviršis būtų nepriekaištingas! Didelis citrusinių vaisių sulčių rūgštingumas gali sugadinti virtuvės stalviršių ar spintelių paviršių, jei jis jiems jautrus.

  • Sulčių talpykla

Prietaisas gali pats surinkti sultis, jei jame yra sulčių indas. Kai jis bus paruoštas, tiesiog supilkite jį į stiklinę! Tai praktiška funkcija, jei norite iš anksto pasiruošti sulčių ir laikyti jas šaldytuve.

  • Indaplovė

Visada patikrinkite, ar priedus galima plauti indaplovėje. Taip išvengsite rankinio valymo.

Taip pat galime rinktis pirmaujančių gamintojų išcentrines sulčiaspaudes s ultims iš vaisių ir daržovių išgauti.